odnawianie

Nasi milusińscy, nasze osiągnięcia, przyroda, wszelkie zdjęcia artystyczne

odnawianie

Postautor: kotkaaa » ndz sie 30, 2009 6:01 am

okleiłam szafki z jasnych na ciemne
Obrazek
Awatar użytkownika
kotkaaa
Weterani
 
Posty: 575
Rejestracja: pn cze 04, 2007 8:02 pm

Postautor: Cebulka » czw wrz 03, 2009 9:24 pm

Jak nowe! [brawo]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: kotkaaa » pt wrz 04, 2009 5:22 am

Z braku kaski tak ma być
Awatar użytkownika
kotkaaa
Weterani
 
Posty: 575
Rejestracja: pn cze 04, 2007 8:02 pm

Postautor: cicho_borowska » pt wrz 04, 2009 7:37 am

Bardzo fajnie wyszło. :D
"Najtrudniejsze dzieło świata od łatwego trzeba rozpocząć, a największe dokonania od drobiazgów"
Lao Tsy
Awatar użytkownika
cicho_borowska
Weterani
 
Posty: 3355
Rejestracja: śr lip 18, 2007 12:36 pm

Postautor: megan » pt wrz 04, 2009 12:04 pm

A ta okleina to droga,ja też muszę zmierzyć się z podniszczonymi meblami,a w skarbonce pustawo-wysłanie dzieci do szkoły średniej to niezłe wyzwanie finansowe :u mnie wszystko X 3,podręczniki,wyposażenie,internaty... [zly] [skrob]
Nowy dzień-nowe wyzwania,a czasem i stare.
Awatar użytkownika
megan
Weterani
 
Posty: 628
Rejestracja: pt lip 31, 2009 9:46 am
Lokalizacja: mazowieckie

Postautor: tuurma » pt wrz 04, 2009 12:43 pm

Najtaniej zawsze wychodzi pomalować. Oklejać można też porządną tapetą (ale na pewno trudniej niż samoprzylepną okleiną).

A propos malowania polecam farby akrylowe w sprayu, może niekoniecznie do dużych powierzchni, ale wszelkie drobiazgi z zakamarkami - metalowe lampy, nogi do ławek, podpórki do półek, ramy do obrazów - można tym elegancko, szybciutko przelecieć. Efekt nie do uzyskania pędzlem. Koszt puszki takiej farby od 10 do 30zł, zależy od wielkości i gdzie się kupuje.
Awatar użytkownika
tuurma
Administrator
 
Posty: 2159
Rejestracja: pt maja 18, 2007 9:58 am

Re: odnawianie

Postautor: belva » pt wrz 04, 2009 12:55 pm

kotkaaa pisze:okleiłam szafki z jasnych na ciemne
Obrazek


Kotko bardzo fajnie wyszlo.. Ja jeszcze odalabym jakies nowoczesne uchwyty. Sa rozne fajne w Ikei. :)
Awatar użytkownika
belva
Weterani
 
Posty: 3182
Rejestracja: pt maja 23, 2008 5:19 am

Postautor: kotkaaa » wt wrz 08, 2009 6:04 am

Belwo właśnie wczoraj ogłądałam uchwyty ale myślałam o starociach albo ciemnych drewnianych .Reszta w kuchni jest taka ciemniejsza i starsza
Awatar użytkownika
kotkaaa
Weterani
 
Posty: 575
Rejestracja: pn cze 04, 2007 8:02 pm

Postautor: donn » śr wrz 09, 2009 8:04 pm

o fajnie :) fajnie
"Kiedy wszystko układa się naprawdę źle, aby zyskać spokój ducha należy odnaleźć w swym sercu Najwyższą Formę Akceptacji Stanu Rzeczy, która brzmi " J*bał to pies "

Zapraszam na mojego bloga :) http://glowlifestyle.pl/
Awatar użytkownika
donn
Weterani
 
Posty: 918
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 9:58 am

Postautor: żabcia » ndz wrz 13, 2009 2:20 pm

jak temat o odnawianiu to i ja pokażę nad czym się męczyliśmy w ostatnim czasie.tak wyglądał pokój który był zalany przez "fachowca" kładącego glazurę w łazience półtora roku temu,i widoki po odsunięciu regałuObrazekObrazek,w związku z powyższym trzeba było zrywać podłogę,tepetę, odgrzybiać ściany i dopiero kłaść nowe panele i pomalować ściany.A wyszedł taki efektObrazek.Niestety regał jak i łóżko mojego84-letniego wujka wyleciało przez balkon bo jedno jak i drugie nie nadawało się już do ponownego postawienia na nowej podłodzeObrazek.Pokój graniczący z łazienką już jest zrobiony na cito ,a teraz kolej na łazienkę.Trzeba będziezrywać cały gres i nie tylko ,ale to późniejszy etap.
Awatar użytkownika
żabcia
Weterani
 
Posty: 849
Rejestracja: wt lut 03, 2009 10:22 am

Postautor: beza » ndz wrz 13, 2009 6:25 pm

Przypomniałaś mi Żabciu o mojej bardzo podobnej historii.
Łazienka też graniczy z pokojem, w którym po pewnym czasie zauważyłam odstającą podłogę przy ścianie. Przy tej ścianie od strony łazienki jest brodzik, który również fachowiec uszczelniał na styku ze ścianą. I tak właśnie uszczelnił że woda po trochu przesiąkała pod brodzik i do pokoju przez ścianę. W łazience tego nie było widać bo wszędzie jest glazura, ale drewniana podłoga w pokoju tego nie wytrzymała.
Też odnawialiśmy podłogę a brodzik trzeba było od nowa ustawić i uszczelnić. Pomogło i jest już dobrze.
kwiaty kwitną nawet wtedy,
gdy nikt im się nie przygląda...

Phil Bosmans
Awatar użytkownika
beza
Weterani
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt lip 17, 2007 11:36 am

Postautor: kotkaaa » śr wrz 16, 2009 4:24 pm

Tak to bywa z fachowcami ,byle szybciej.My z braku kaski robiliśmy wszystko sami i jakoś na razie wszystko trzyma się kupy.
Awatar użytkownika
kotkaaa
Weterani
 
Posty: 575
Rejestracja: pn cze 04, 2007 8:02 pm


Wróć do Galeria zdjęć

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości