Zamki Polski

Nasi milusińscy, nasze osiągnięcia, przyroda, wszelkie zdjęcia artystyczne

Postautor: Cebulka » czw lut 10, 2011 10:23 pm

Amitka - jak chcesz je porządnie drukowac to i tak nie z Fotosika :)
Daj znac, które ci się najbardziej podobają, to ci rzucę na maila w lepszej jakości, i powinny byc też lepiej drukowywalne :D
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: amita » pt lut 11, 2011 4:13 pm

Cztery ostatnie :) Choć jedno już mi Adam powiększył i zdrukowałam.Całkiem nieźle wygląda no ale jeśli ma być jeszcze lepiej to bardzo proszę.Dopóki mam nówkę tusz w drukarce ;> Muszę pójść do sklepu "po 5 zł" i kupić jakieś ramki.
Gwiżdżę na wszystko,zadzieram głowę,oglądam drzewa mandarynkowe.A sekret tego jest wciąż ten sam,że ciasny kaftan na sobie mam.
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7634
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm

Postautor: Cebulka » pt lut 11, 2011 4:56 pm

Poszły :)

Ciekawe, nigdy nie próbowałam zdjęc drukowac, zastanawiam się jak to wychodzi jakościowo i cenowo (no chyba, że drukuje się w pracy ;> ). Zdjęcie formatu kartka A4 kosztuje w Fotojokerze kilka złotych (nie wiem, czy zawsze, ale za każdym razem jak tam jestem to trafiam na taką niby 'specjalną promocję', że tylko tyle [haha] )
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: amita » pt lut 11, 2011 7:36 pm

Nie mam kolorowej drukarki w pracy :( Wyszło fajnie.A co to ten fotojocker? Może,jeśli mam to u siebie to sobie strzelę taki profesional [skrob]
Gwiżdżę na wszystko,zadzieram głowę,oglądam drzewa mandarynkowe.A sekret tego jest wciąż ten sam,że ciasny kaftan na sobie mam.
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7634
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm

Postautor: Sz_elka » pt lut 11, 2011 8:27 pm

Cebulko a mi? [rol] Też proszę - to samo co Ami - Ona wi - co dobre! ;>
Elka
Awatar użytkownika
Sz_elka
Weterani
 
Posty: 5359
Rejestracja: sob sty 27, 2007 8:42 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Cebulka » sob lut 12, 2011 11:24 am

Widzę że już się dziewuchy dogadałyście w SB :)

Niestetyż Świdnicy nie ma na liście [rol]
http://www.fotojoker.pl/lista-salonow

Ale u nich można zamawiac też przez internet, tylko wtedy jeszcze dochodzi parę złotych za przesyłkę niestety.
Zacznij może jednak od sprawdzenia czy jakieś miejscowe punkty gdzie zdjęcia wywołujecie nie robią większych formatów.

Ze stroną Fotojokera uwaga, bo wciąga [haha] http://www.odbitki.fotojoker.pl/
Robią faktycznie różne cudeńka - kubki, podkładki, koszulki, kalendarze (mam na zeszły rok z własnymi zdjęciami :) )
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Re: Zamki Polski

Postautor: tereklo » śr lip 10, 2013 9:27 pm

Kilka filmików o tych zamkach co są i błyszczą ale tez i o tych, których już nie ma. Dotyczy Dolnego Śląska.




Wiedza jest czymś, co istnieje w umysłach, nie w bazach danych – to relacyjna sieć faktów i umiejętności, wyuczona, praktykowana, z czasem doprowadzana do mistrzostwa.
Obrazek
Awatar użytkownika
tereklo
Administrator
 
Posty: 4422
Rejestracja: sob cze 04, 2011 6:07 am
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Re: Zamki Polski

Postautor: tereklo » czw lip 11, 2013 5:34 pm

Zamek na Szlaku Cysterskim, tuż za miedzą (moją), projektant zamku Karol Schinkel był autorem projektów budowli m.in, w Berlinie, które można podziwiać zwiedzając wiele miast europejskich.

http://turystyka.wp.pl/gid,15798163,tit ... leria.html
Wiedza jest czymś, co istnieje w umysłach, nie w bazach danych – to relacyjna sieć faktów i umiejętności, wyuczona, praktykowana, z czasem doprowadzana do mistrzostwa.
Obrazek
Awatar użytkownika
tereklo
Administrator
 
Posty: 4422
Rejestracja: sob cze 04, 2011 6:07 am
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Re: Zamki Polski

Postautor: tereklo » pt lip 19, 2013 6:08 pm

To nie zamek ale twierdza - Kłodzka i Srebrnogórska. Warto zobaczyć. Poprzedniczką kłodzkiej jest zamek, drewniany i gród wokół niego.
Artykuł i dużo fotek:
http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,14301195.html
Wiedza jest czymś, co istnieje w umysłach, nie w bazach danych – to relacyjna sieć faktów i umiejętności, wyuczona, praktykowana, z czasem doprowadzana do mistrzostwa.
Obrazek
Awatar użytkownika
tereklo
Administrator
 
Posty: 4422
Rejestracja: sob cze 04, 2011 6:07 am
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Re: Zamki Polski

Postautor: tuurma » wt lip 30, 2013 6:42 pm

My z innego końca Polski niż Zdolny Śląsk, ale zamki wszędzie są. Ostatnio byliśmy w Nidzicy - warto się wybrać zobaczyć drugi po Malborku krzyżacki zamek, dwukrotnie odbudowywany z ruin. Przy okazji można w browarze u stóp zamku nabyć sycony tam miód pitny.
Awatar użytkownika
tuurma
Administrator
 
Posty: 2159
Rejestracja: pt maja 18, 2007 9:58 am

Re: Zamki Polski

Postautor: tereklo » wt sie 13, 2013 11:12 pm

tuurma pisze:My z innego końca Polski niż Zdolny Śląsk, ale zamki wszędzie są.


Ale nie takie piękne jak u nas [lol]
Malborkiem byłam zachwycona, pojadę znów jak zrekonstruują katedrę. Nidzica też ciekawa.
Jak kto ma konto na FB to warto zajrzeć tutaj https://www.facebook.com/HanniSmoke
Pisarz, dziennikarz i grafik związany z DOlnymŚląskiem, na swojej stronie prezentuje zdjęcia (aktualne i historyczne) obiektów zabytkowych Dolnego Śląska. DObre do zapoznania się przed zwiedzaniem tych terenów.
Wiedza jest czymś, co istnieje w umysłach, nie w bazach danych – to relacyjna sieć faktów i umiejętności, wyuczona, praktykowana, z czasem doprowadzana do mistrzostwa.
Obrazek
Awatar użytkownika
tereklo
Administrator
 
Posty: 4422
Rejestracja: sob cze 04, 2011 6:07 am
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Poprzednia

Wróć do Galeria zdjęć

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron