Kobieta i samochód

... a więc coś na wesoło

Kobieta i samochód

Postautor: Anamaria » czw lut 08, 2007 11:26 pm

http://fun.noshit.pl/?r=2007&m=02&d=01&p=

To jest strona z różnymi śmiesznymi filmikami i fotografiami.
Ja uśmiałam się z pani usiłującej zatankować samochód :lol: :lol: :lol:
Trzeba jej szukać pod 1.02.2007 i kliknąć w link: women and car.wnv

Miłej zabawy :!:
Awatar użytkownika
Anamaria
Weterani
 
Posty: 3178
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 2:36 pm

Postautor: Anamaria » sob lut 17, 2007 10:59 pm

Nikt tu nie zagląda, buuu :( A myślałam, że Was rozbawię.
Andrzeju, a gdzie się podział złośliwy pingwin ze strony testowej?

Wkleję go znów ku uciesze tych, co go jeszcze nie obejrzeli :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Anamaria
Weterani
 
Posty: 3178
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 2:36 pm

Postautor: Baś_22 » sob lut 17, 2007 11:15 pm

Alu! Zagląda, zagląda :D Pingwin jest jedyny na świecie, rozbawia mnie do łez :D :D a kobitka tankująca samochód zwaliła mnie z nóg :D :D
Prosimy o więcej :D A tak nawiasem mówiąc, gdzie Ty takie fajne rzeczy wyszperałaś :D
Awatar użytkownika
Baś_22
Weterani
 
Posty: 8995
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:35 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Anamaria » pn lut 19, 2007 8:19 pm

Tematy "podbieram" synowi. Młodzi przesyłają sobie nawzajem różne śmieszne, ciekawe, a czasem zdumiewające rzeczy :shock:
Awatar użytkownika
Anamaria
Weterani
 
Posty: 3178
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 2:36 pm

Postautor: Sz_elka » ndz sty 02, 2011 12:38 pm

Może nie do końca w temacie "Kobieta i samochód", ale ponieważ nie ma tematu "Mężczyzna i samochód", to wklejam tu ... [devil]

Znalezione na forum motoryzacyjnym:

BŁAGAM O POMOC - kolega mi powiedział, że płyta DVD lepiej odbija radar niż zwykła płyta - podpowiedzcie mi proszę, czy mnie nie skłamał, bo jeśli rzeczywiście to jest prawda, to czy w każdym hipermarkecie jak pojadę do miasta będę mógł taką płytę kupić? Na razie używam zwykłej płyty i jestem zadowolony - nie dostalem żadnego mandatu!

Odpowiedź 1.:
- Powieś sobie jeszcze trzy takie płyty - już z daleka będzie widać, że jedzie idiota.

Odpowiedź 2.:
- Fakt, oni swoich nie zatrzymują.

Odpowiedź 3.:
- Jako że płyta DVD ma wiekszą pojemność, tak przy większej prędkosci płyta ta lepiej działa. Tylko pamiętaj, że strona przeznaczona do zapisu musi byc skierowana w stronę policjantów, bo inaczej spowoduje wzrost prędkosci pokazywanej przez radar. Sam stosuję 3 płyty DVD, 2 analogowe (tak na wszelki wypadek) i krawat samoobrony na ewentualne blokady. Pozdrawiam.

Odpowiedź 4.:
- To prawda, w nowej wersji samolot F-117A ! pokryty jest cały płytami DVD i dlatego jest niewykrywalny dla radarów.

Odpowiedź 5.:
- Nie jestem pewien że ta płyta DVD działa, nie próbowałbym, najlepiej stosować sprawdzone sposoby, polecam płytę gramofonową, ona ma wiekszą powierzchnię i bardziej rozprasza wiazkę z radaru.

Odpowiedź 6.:
- Powieś CD, DVD, FDD, HDD, memory stick i ZIPa, to na pewno żaden policjant Cię nie zatrzyma, bo jak Cię zobaczy zza zakrętu to umrze ze śmiechu.

Odpowiedź 7..:
- Najlepiej radar odbija płyta chodnikowa. Tylko trzeba nią rzucic w radar z dużej odległosci.

[hahaha] [hahaha] [hahaha]
Elka
Awatar użytkownika
Sz_elka
Weterani
 
Posty: 5359
Rejestracja: sob sty 27, 2007 8:42 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: tomicron » ndz sty 02, 2011 11:05 pm

Odp. 7 jest debeściarska [hahaha] [prosi] Po niej będąc nawet skończonym idiotą nie miałbym już więcej pytań na tym forum ;D
"Z obecnego kryzysu są dwa wyjścia: normalne i cudowne. Normalne to takie, że Matka Boska jak zwykle zrobi cud i nas uratuje - a cudowne, że wszyscy zaczną uczciwie pracować, wypełniać swoje obowiązki itd."
Awatar użytkownika
tomicron
Weterani
 
Posty: 3286
Rejestracja: sob maja 10, 2008 10:30 pm

Postautor: Cebulka » pn sty 03, 2011 12:31 pm

Tak, siódemka ma sens ;>
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm


Wróć do Humor

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości