Badania okresowe,mojej męskiej załogi w pracy

... a więc coś na wesoło

Badania okresowe,mojej męskiej załogi w pracy

Postautor: żabcia » sob cze 06, 2009 6:39 am

muszę wam to opisać ,bo to będzie u nas w pracy bardzo długo hitem pierwszoplanowym.Męska załoga musiała zrobić badania okresowe/ogólne/a le za badania trzeba płacić.W tym czasie jeden z panów którego żona jest pielęgniarką dowiedział się że lekarz w przychodni żony poszukuje 5 chętnych ,jako królików doświadczalnych,do badania nowego leku na impotencje.Więc męska załoga ochoczo się zgodziła,stwierdzając że leki dostanie pies,ale zrobią im wszystkie badania za darmo. :D .Przedwczoraj na pierwszy ogień poszło do przychodni dwóch naszych szefów/najpierw miała być rozmowa z lekarzem,który miał wytłumaczyć o co w tym programie chodzi/.Wczoraj z niecierpliwością czekaliśmy na nich.Przyjechał jeden,wchodzi do zakładu/my wszyscy uśmiechy od ucha do ucha/,szef mówi-jak miło widzieć uśmiechniętą załogę,ja to mam powód żeby się cieszyć ale wy z czego?jeden z panów-jak tam badanie jajek?/zaznaczę że akurat wczoraj nie było kolegi który polecił te badania/.szef mówi,Artur pominął parę drobnych szczegółów.Wchodzimy do tej przychodni a tam siedzi 6 recepcjonistek,kupa ludzi, a my jakoś musimy powiedzieć że przyszliśmy na badania na impotencję. [lol] .Jakoś przez to przebrneliśmy/oczywiście kupa śmiechu/ potem spotkanie z lekarzem.Okazało się że panowie oprócz leków które miał łykać pies,mają mieć założoną na 18 tygodni ,na swój "interes"jakąś aparaturkę,która będzie rejestrowała /muszę to napisać bo inaczej się nie da/ :D .wszystkie wzwody,nocne ,poranne i innego typu,ich częstotliwość,natężenie i inne drgania./w końcu to badania dla impotentów/. :D ,Panowie muszą prowadzić oprócz tego dzienniczek,w którym mają opisywać bardzo dokładnie to wszystko co się dzieje z ich "interesem" ile razy będą próbować "podejścia"do swojej partnerki i z jakim skutkiem i inne rzeczy.Szefowie nie wytrzymali do końca rozmowy i w połowie uciekli,skręcając się ze śmiechu.Słuchajcie napisałam to w miarę delikatnie,ale szef opowiadając to wcale się nie krępował moją obecnością i opowiadał to bardziej dosadnie.W każdym razie wszyscy tarzaliśmy się ze śmiechu jak opowiadał,ja z kolegą się popłakaliśmy ./O nieco wilgotnych majtkach nie wspomnę/.A potem cały dzień mieliśmy ubaw po pachy,jak tylko się szef pokazywał.W końcu panowie stwierdzili że tą aparaturę niech ten lekarz sobie wsadzi w d.....,bo co by było jakby wyszło poza zakład że w naszej firmie pracują sami impotenci i przez 18 tygodni noszą jakąś aparaturkę na swoim interesie.A ja stwierdziłam że jakbym o tym wiedziała,że oni to wszyscy mają założone to bym nie mogła z nimi pracować ze śmiechu.Jestem tam jedyną kobietą.W każdym razie Artur/ten który nagrał te badania /ma przechlapane,u szefów-oni już się więcej nie pokażą w tej przychodni ze wstydu/,a ciąg dalszy nastąpi w poniedziałek jak będzie drugi szef no i Artur.Ale chcieli mieć badania okresowe za darmo,no to mają [lol]
Awatar użytkownika
żabcia
Weterani
 
Posty: 849
Rejestracja: wt lut 03, 2009 10:22 am

Postautor: Cebulka » sob cze 06, 2009 6:50 am

Oj hihi...[rotfl]

Opisałaś to żabciu w miarę "delikatnie" a ja się śmiałam jak nie wiem...
[radocha]

Czekam na relację z poniedziałku! [lol]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: Onaela » sob cze 06, 2009 8:13 am

[rotfl] [rotfl] [rotfl]
Onaela
Weterani
 
Posty: 3761
Rejestracja: pn cze 14, 2010 12:02 pm

Postautor: cicho_borowska » sob cze 06, 2009 8:32 am

[radocha]

Ale jaja

[radocha]
"Najtrudniejsze dzieło świata od łatwego trzeba rozpocząć, a największe dokonania od drobiazgów"
Lao Tsy
Awatar użytkownika
cicho_borowska
Weterani
 
Posty: 3355
Rejestracja: śr lip 18, 2007 12:36 pm

Postautor: Yennyfer » sob cze 06, 2009 10:23 am

[rotfl]
Awatar użytkownika
Yennyfer
Weterani
 
Posty: 1374
Rejestracja: pn lut 09, 2009 6:34 pm

Postautor: gruby miś » sob cze 06, 2009 5:09 pm

żabciu - numer pierwszego półrocza tego roku [hahaha]
Awatar użytkownika
gruby miś
Weterani
 
Posty: 1701
Rejestracja: czw sty 15, 2009 12:21 am

Postautor: beza » sob cze 06, 2009 5:37 pm

dobre [haha]
kwiaty kwitną nawet wtedy,
gdy nikt im się nie przygląda...

Phil Bosmans
Awatar użytkownika
beza
Weterani
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt lip 17, 2007 11:36 am

Mania

Postautor: Mania » sob cze 06, 2009 7:45 pm

Super !
Awatar użytkownika
Mania
Weterani
 
Posty: 728
Rejestracja: czw sty 22, 2009 7:03 pm

Postautor: Onaela » sob cze 06, 2009 7:51 pm

Żabciu,jakby tak lekarz wydał zaświadczenie,że wszyscy mężczyżni w Twoim zakładzie pracy to impotenci,możnaby utworzyć Zakład Pracy Chronionej i jakąś kasę z ZUS-u "wyciągnąć" [haha]

A na poważnie,to swietną macie atmosferę w pracy [!] :)
Onaela
Weterani
 
Posty: 3761
Rejestracja: pn cze 14, 2010 12:02 pm

Mania

Postautor: Mania » sob cze 06, 2009 8:25 pm

Zakład Pracy Chronionej przed czym? :) :)
Awatar użytkownika
Mania
Weterani
 
Posty: 728
Rejestracja: czw sty 22, 2009 7:03 pm

Postautor: amita » sob cze 06, 2009 8:38 pm

Przed molestowaniem seksualnym ;)
Gwiżdżę na wszystko,zadzieram głowę,oglądam drzewa mandarynkowe.A sekret tego jest wciąż ten sam,że ciasny kaftan na sobie mam.
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7634
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm

Mania

Postautor: Mania » sob cze 06, 2009 8:46 pm

Amito

hehehehe :)
Awatar użytkownika
Mania
Weterani
 
Posty: 728
Rejestracja: czw sty 22, 2009 7:03 pm

Postautor: Anamaria » sob cze 06, 2009 9:18 pm

[hahaha] [rotfl] [rotfl] [rotfl]
Awatar użytkownika
Anamaria
Weterani
 
Posty: 3178
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 2:36 pm

Postautor: saginata » sob cze 06, 2009 9:39 pm

[radocha]
Ale dobre ¯abciu [haha]
saginata
 

Postautor: farmerka63 » ndz cze 07, 2009 1:36 pm

Ale heca!!!! Dopiero teraz przeczytałam... Normalnie "Dziennik pokładowy " :D:D:D
Awatar użytkownika
farmerka63
Weterani
 
Posty: 1287
Rejestracja: ndz mar 02, 2008 3:21 pm

Postautor: żabcia » ndz cze 07, 2009 5:56 pm

Onaelu,super pomysł,sprzedam go jutro moim panom w pracy,/przede wszystkim szefom/ :D
Awatar użytkownika
żabcia
Weterani
 
Posty: 849
Rejestracja: wt lut 03, 2009 10:22 am

Postautor: cicho_borowska » pn cze 08, 2009 7:09 am

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

A jakby później ogłosili wyniki badań... [rol]
"Najtrudniejsze dzieło świata od łatwego trzeba rozpocząć, a największe dokonania od drobiazgów"
Lao Tsy
Awatar użytkownika
cicho_borowska
Weterani
 
Posty: 3355
Rejestracja: śr lip 18, 2007 12:36 pm

Postautor: Onaela » pn cze 08, 2009 7:21 am

Albo lek okazał się nadzwyczaj skuteczny ? [shock] [strach]
Onaela
Weterani
 
Posty: 3761
Rejestracja: pn cze 14, 2010 12:02 pm

Postautor: żabcia » pn cze 08, 2009 5:39 pm

Słuchajcie wyglądało to dzisiaj tak,że Artur bardzo poważnie podszedł do tematu i calutki dzień tłumaczył panom że to oni są niepoważni,że te elektrody w postaci jakiejś blaszki mają zakładać tylko na noc i to w niczym nie przeszkadza,nie wysyła żadnych impulsów .A wyniki badań z kseruje im jego żona,a co do skutków ubocznych /bo szef przyniósł taką rozpiskę o skutkach ubocznych/,więc jak-jakby to napisać :D ,mogą być "w gotowości bojowej"przez cztery godziny,to chyba dobrze :D ,dla nich i partnerki.On sam na pewno jutro jedzie do tej przychodni i nie wiem czy kogoś nie przekona,cały dzień o tym rozmawiali i w większości za moimi plecami.ale słyszałam że kusił ich,że a nóż im się wydajność polepszy [lol] [lol] [lol] .Będę informowała na bieżąco o dalszym rozwoju tej sprawy.Znów napisałam bardzo delikatnie o rozmowach,w niektórych momentach aż mi było głupio słuchać ich tekstów,chociaż wszyscy jesteśmy dorośli :P
Awatar użytkownika
żabcia
Weterani
 
Posty: 849
Rejestracja: wt lut 03, 2009 10:22 am

Postautor: Cebulka » pn cze 08, 2009 5:46 pm

żabcia pisze:przyniósł taką rozpiskę o skutkach ubocznych:P


To nie są skutki uboczne, tylko zboczone [devil]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: żabcia » pn cze 08, 2009 6:55 pm

Cebulko,skutki uboczne tych leków mogą być różne,ja tylko napisałam najciekawszą wersję,ale to może być jakaś wysypka,zaburzenia pracy serca,zaburzenia pracy innych wielu organów, włącznie z niepłodnością -po zażyciu leków,lub całkowitą impotencją.Chociaż dobrze że poinformowano ich o tym.A jaką p odejmą decyzję to ich sprawa,na razie się dobrze bawią :P
Awatar użytkownika
żabcia
Weterani
 
Posty: 849
Rejestracja: wt lut 03, 2009 10:22 am

Postautor: Baś_22 » wt cze 09, 2009 11:14 am

[radocha]
Jeszcze tyle przede mną :) [krolik]
Serdecznie zapraszam do odwiedzin mojego bloga :) http://berberrus.com.pl
Jestem także na: https://www.facebook.com/berberrus
Awatar użytkownika
Baś_22
Weterani
 
Posty: 8995
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:35 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: żabcia » wt cze 09, 2009 6:06 pm

Na te badania zgodził się tylko Artur/który je nagrał/ale dopiero jutro będzie w pracy to może coś więcej napiszę.A dzisiaj poszedł na założenie tego interesu na swój interes [lol]
Awatar użytkownika
żabcia
Weterani
 
Posty: 849
Rejestracja: wt lut 03, 2009 10:22 am

Postautor: saginata » wt cze 09, 2009 6:52 pm

[radocha]
saginata
 

Postautor: gruby miś » śr cze 10, 2009 1:25 pm

żabciu, a może ten artur rzeczywiście potrzebuje terapii, a sam się wstydził pójść ;) zawsze to w grupie raźniej i można sobie jaja porobić [haha]
Awatar użytkownika
gruby miś
Weterani
 
Posty: 1701
Rejestracja: czw sty 15, 2009 12:21 am

Postautor: żabcia » czw cze 11, 2009 4:58 am

Artur ma 33 lata,jest całkiem przystojnym młodym człowiekiem i nie głupim.Wygląda na 100 procentowego mężczyznę.Stwierdziliśmy że on to robi ze względu na żonę,która pracuje w tej przychodni i z ciekawości.Ale miał 2 dni urlopu,więc co dalej będziemy wiedzieli dopiero w poniedziałek,niestety.
Awatar użytkownika
żabcia
Weterani
 
Posty: 849
Rejestracja: wt lut 03, 2009 10:22 am

Postautor: Onaela » czw cze 11, 2009 9:38 am

Żabciu-skoro facet jest niegłupi,to nie sądzę,zeby ryzykował swoim zdrowiem [zly] bez powodu.
Zaburzenia pracy serca,niepłodnosć itp to bardzo poważne skutki uboczne,a pewnie o wielu jeszcze sam "badacz' cudownego leku nie wie?

Za udział w takich badaniach ochotnik powinien dostać cieżkie pieniadze za takie ryzyko.Na dodatek co za wartość mają takie badanie,skoro facet niebędący impotentem służy jako królik doświadczalny?

Znane są przecież przypadki kilku zejść śmiertelnych po zażyciu Viagry [rol]

Myślę,że albo facet jest faktycznie impotentem ,albo nie jest mądry [!] [shock]
Onaela
Weterani
 
Posty: 3761
Rejestracja: pn cze 14, 2010 12:02 pm

Postautor: żabcia » czw cze 11, 2009 7:27 pm

Onaelu,na poważnie to naprawdę nie wiem jak to wyjdzie?Podstawowy zamiar był taki że badania okresowe za darmo,a tabletki do kosza.Ale więcej dowiemy się w poniedziałek.Podobno ten lek przetestowano na zwierzętach i na 2000 osób ale za granicą.A może ten lekarz chce wyciągnąć jakieś pieniądze na badania?Fakt potrzebował tylko 5 chętnych i fakt że oni powinni dostać jakieś pieniądze,ale o tym nie było rozmowy.Postaram się odnależć nazwę leku,bo powinna być jeszcze w pracy broszurka którą dostali ;)
Awatar użytkownika
żabcia
Weterani
 
Posty: 849
Rejestracja: wt lut 03, 2009 10:22 am

Postautor: żabcia » czw cze 18, 2009 4:26 am

zapomniałam poszukać tej broszurki,Artur z różnych powodów dopiero w poniedziałek 22-go idzie do tego lekarza i od razu na urlop,to się nie pośmiejemy,ale na razie codziennie panowie do tego wracają i się nabijają
Awatar użytkownika
żabcia
Weterani
 
Posty: 849
Rejestracja: wt lut 03, 2009 10:22 am

Postautor: żabcia » czw cze 18, 2009 4:34 am

a tu muszę wam pokazać jaką mamy atmosferę w pracy.na zdjęciu jest tablica na której szef pisze co mamy następnego dnia pilnego do zrobienia.To jest rozpiska dla Artura,na maszynę drukującą,co by za dużo o głupotach nie myślał :P Obrazek .
Awatar użytkownika
żabcia
Weterani
 
Posty: 849
Rejestracja: wt lut 03, 2009 10:22 am

Postautor: lucysia » czw cze 18, 2009 11:05 am

Ale jaja żabciu [radocha] z elektrodami [lol]
https://docs.google.com/presentation/d/ ... p=drivesdk
*******************************************************************************
http://kosmetykinaturalnelucysi.blogspot.com

Obrazek
Awatar użytkownika
lucysia
Weterani
 
Posty: 3741
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:38 pm

Postautor: cicho_borowska » czw cze 18, 2009 6:50 pm

A może w przypadku Artura to przestało być śmieszne. Skoro rozmawiali z żoną o tym programie, skoro się zdecydował wziąć w nim udział, może ma powody... [rol]

Lepiej dajcie mu już spokój. :)
"Najtrudniejsze dzieło świata od łatwego trzeba rozpocząć, a największe dokonania od drobiazgów"
Lao Tsy
Awatar użytkownika
cicho_borowska
Weterani
 
Posty: 3355
Rejestracja: śr lip 18, 2007 12:36 pm


Wróć do Humor

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość