Nietypowe prośby do administratorów :)

... a więc coś na wesoło

Postautor: koliberek » pn maja 19, 2008 9:09 am

Prosba do adminów:
czy mozna by zmienic tytuł ,tematu: nasze ulubione dowcipy, na jakis innych np. nasze ulubione kawały?
W pracy nie moge tam wejśc, bo chyba na serwerze sa poblokowane strony z "cipami" ;) [oops] no i dowcipy tez się na to załapały [shock] a chciałam wam fajny kawał wpisac ;)
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: Cebulka » pn maja 19, 2008 9:17 am

Hihihi ja nie mogę [rotfl] [rotfl]
[radocha]
Dobra, już zmieniam, skoro macie w pracy problemy z "c..." to myślę że wszyscy pochylimy się tu nad Twoim losem [pociesz]
[haha]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: koliberek » pn maja 19, 2008 9:24 am

No dzieki serdeczne ;)
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: Fil » pn maja 19, 2008 10:13 am

[lol] dobre!
Awatar użytkownika
Fil
Weterani
 
Posty: 490
Rejestracja: pt sie 10, 2007 12:03 pm
Lokalizacja: wiocha pod Warszawą :)

Postautor: Baś_22 » pn maja 19, 2008 10:29 am

koliberek pisze:W pracy nie moge tam wejśc, bo chyba na serwerze sa poblokowane strony z "cipami" ;) [oops] no i dowcipy tez się na to załapały [shock]


[hahaha] [hahaha] [hahaha] [hahaha] [hahaha]
Jeszcze tyle przede mną :) [krolik]
Serdecznie zapraszam do odwiedzin mojego bloga :) http://berberrus.com.pl
Jestem także na: https://www.facebook.com/berberrus
Awatar użytkownika
Baś_22
Weterani
 
Posty: 8995
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:35 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: koliberek » pn maja 19, 2008 10:32 am

Cebulko Ty chyba weź przenies to do humoru hihi :D tak sie wszyscy ciesza :D
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: Baś_22 » pn maja 19, 2008 10:42 am

Koliberku to jest świetny pomysł :) Cebulko możesz to zrobić [?]
Jeszcze tyle przede mną :) [krolik]
Serdecznie zapraszam do odwiedzin mojego bloga :) http://berberrus.com.pl
Jestem także na: https://www.facebook.com/berberrus
Awatar użytkownika
Baś_22
Weterani
 
Posty: 8995
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:35 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Cebulka » pn maja 19, 2008 11:06 am

Naturalnie [devil]
Z odpowiednim tytułem [lol]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: amita » pn maja 19, 2008 8:27 pm

Dobre... :D
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7634
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm

Postautor: Słoneczko » śr maja 28, 2008 11:18 am

rewelacja hahaha, czyżby ochrona rodzicielska włączona super naprawdę uśmiałam się aż się spłakałam [cry]
Awatar użytkownika
Słoneczko
Weterani
 
Posty: 617
Rejestracja: śr kwie 18, 2007 11:42 am

Postautor: fishi » pt mar 20, 2009 10:05 pm

ja to już nawet nie napiszę jak długo polewałam z tego hasła... łoooo matyldo haaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaa
Ogrodu nie posiadam, ale wyżywam się dziewiarsko (więcej o tym, co dziergam i działam w zakresie dziewiarstwa na www.prawelewe.pl).
Awatar użytkownika
fishi
Weterani
 
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 8:29 pm

Postautor: Anamaria » sob mar 21, 2009 12:28 pm

Kasia odświeżyła temat i znów się uśmiałam jak norka [haha]
[rotfl] [rotfl] [rotfl]

Dbają w tej firmie Koli, żeby się pracownicy nie zdemoralizowali [haha] [haha] [haha]
Awatar użytkownika
Anamaria
Weterani
 
Posty: 3178
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 2:36 pm

Postautor: Sz_elka » sob mar 21, 2009 1:34 pm

Anamaria pisze:Dbają w tej firmie Koli, żeby się pracownicy nie zdemoralizowali [haha] [haha] [haha]


Powiedziałabym - zbytnio nie rozpraszali i kosztem firmy nie "rozszerzali" swoich "horyzontów"! ;>
Elka
Awatar użytkownika
Sz_elka
Weterani
 
Posty: 5359
Rejestracja: sob sty 27, 2007 8:42 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: gruby miś » śr kwie 01, 2009 9:37 pm

nie wiem, czy to się mieści w temacie...

andrzeju, mógłbyś zmienić misiowi sukienkę?

no... najdroższy małzonek dostaje palpitacji widząc misia w różowej sukience...
da sie zmienić kolor, czy trzeba cały avatar???
Awatar użytkownika
gruby miś
Weterani
 
Posty: 1701
Rejestracja: czw sty 15, 2009 12:21 am

Postautor: farmerka63 » czw kwie 02, 2009 5:05 am

No rzeczywiście takiej zdecydowanej brunetce w różowym nie bardzo...
Coś zielonego ? Ecru ?
Awatar użytkownika
farmerka63
Weterani
 
Posty: 1287
Rejestracja: ndz mar 02, 2008 3:21 pm

Postautor: Cebulka » czw kwie 02, 2009 8:18 am

Proponuję ponowić tą prośbę w dziale "Komunikaty, instrukcje" w temacie "Wklejanie gifów i avatarów" - tam jest pracownia obrabiania avatarków [haha]
Bo tu to nie wiem, czy Andrzej zagląda :)
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: koliberek » ndz kwie 05, 2009 7:24 am

gruby miś pisze:
andrzeju, mógłbyś zmienić misiowi sukienkę?



[radocha]
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: koliberek » śr paź 27, 2010 8:44 am

Kochani Admini, czy moglibyscie załozyc temat niewidoczny dla adminów ? Sytuacja jest niezbednie pilnie potzrebna wagi państwowej, na dodatek ściśle tajne łamane przez poufne :D
[radocha]
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: Cebulka » śr paź 27, 2010 8:51 am

Prośba pasuje jak ulał do tytułu tego tematu [rotfl]

Andrzeju - czy taka konstrukcja jest możliwa? :)
Tzn chodzi o wykluczenie mnie a nie ciebie jak się domyślam, ale jako że zdaje się mam status Junior, to może ci sie uda [haha]

Koli jak sprawa jest pilna to nie wiem czy nie musisz do Andrzeja raczej zadzwonić - chociaz ostatnio nawet często zagląda :)
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: koliberek » śr paź 27, 2010 8:56 am

hahaha......:D Cebulko ale jestes dowcipna (ciekawe czy teraz mi bloknie ten temat [skrob]
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: tomicron » śr paź 27, 2010 8:59 am

Cebulko, to kolejna z wielu Twoich cudownych umiejętności - czytanie w myślach Koliberka ? [shock] [lol]
"Z obecnego kryzysu są dwa wyjścia: normalne i cudowne. Normalne to takie, że Matka Boska jak zwykle zrobi cud i nas uratuje - a cudowne, że wszyscy zaczną uczciwie pracować, wypełniać swoje obowiązki itd."
Awatar użytkownika
tomicron
Weterani
 
Posty: 3286
Rejestracja: sob maja 10, 2008 10:30 pm

Postautor: Cebulka » śr paź 27, 2010 9:06 am

Tomek, jeszcze raz się będziesz ze mnie nabijał, to uważaj bo i tobie w myślach poczytam [lanie]
[haha] [haha] [haha]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: koliberek » śr paź 27, 2010 9:09 am

haha Tommi no trafne spostrzeżenie :)

Cebulko lepiej w Tomkowych nie czytaj, bo cholera wie na co byś tam trafiła [skrob]
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: Andrzej » śr paź 27, 2010 7:38 pm

Koli - jeszcze raz dzięki za telefon. Fajnie było znów usłyszeć Twój szczebiot. :D

Cebulko jesteś Adminem całą gęb... UPS! przepraszam - całą buzią i ZAWSZE WIDZISZ WSZYSTKO co powstało na Forum.
Jedyną możliwością, by ukryć coś przed Tobą to... zdegradować Cię czasowo ;) np. do Moderatora lub może JuniorAdmina.

Jeśli się zgodzisz, to jutro dokładnie to sprawdzę i wykonam.
Pozdrawiam - Andrzej
Andrzej
Administrator
 
Posty: 2088
Rejestracja: pt sty 26, 2007 9:01 am

Postautor: koliberek » śr paź 27, 2010 9:00 pm

Andrzeju i mnie było miło miło :) dzięki :*
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: amita » śr paź 27, 2010 11:15 pm

Koli,daj spokój :D nie wytłumaczysz się ze zdradzenia najpilniej strzeżonej tajemnicy eko [radocha]
Gwiżdżę na wszystko,zadzieram głowę,oglądam drzewa mandarynkowe.A sekret tego jest wciąż ten sam,że ciasny kaftan na sobie mam.
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7634
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm

Postautor: koliberek » czw paź 28, 2010 5:44 am

amita pisze:Koli,daj spokój :D nie wytłumaczysz się ze zdradzenia najpilniej strzeżonej tajemnicy eko [radocha]


Ami czy Ty widziałas,z ebym ja sie gdzies tłumaczyła ? ;)
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: Cebulka » czw paź 28, 2010 12:36 pm

Andrzej pisze: ZAWSZE WIDZISZ WSZYSTKO


Hehe no wiem o tym ;>

Jak dla mnie nie ma problemu, oddaję się z ufnością w ręce tajemniczych knowań [haha]
Ale jak juz uznacie, że przyszedł czas, że mogę, to proszę, chcę wszystko potem poczytać [lol]

Andrzeju - proponuję użyj tematu którego używaliśmy zawsze w podobnych przypadkach, proszę zrób tak żebym dalej widziała 'inne' bo są mi potrzebne, i przydało by się żebyś mi w ramach juniora zostawił możliwości administracyjne przynajmniej w zakresie aktywowania uzytkowników i konfiguracji - jeśli nie mamy utknąć z jednym zdjęciem na długo [haha] Chyba tyle z rzeczy najważniejszych [skrob] Mam nadzieję że jesteś pewien, że potem da się to wszystko odkręcić [haha]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: amita » czw paź 28, 2010 1:05 pm

Koli :D
Gwiżdżę na wszystko,zadzieram głowę,oglądam drzewa mandarynkowe.A sekret tego jest wciąż ten sam,że ciasny kaftan na sobie mam.
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7634
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm

Postautor: Samanta » czw paź 28, 2010 1:26 pm

Ej, ale dlaczego chcecie Cebulkę wyautować?
Coś jest pewnie na rzeczy ale ja ostatnio tak zaabsorbowana jestem że mało co na forum zaglądam i nie wiem. [shock]
Jeśli mówisz do Boga, to się modlisz. Jesli Bóg mówi do ciebie, masz schizofrenię.
Awatar użytkownika
Samanta
Weterani
 
Posty: 1868
Rejestracja: sob paź 18, 2008 10:40 pm

Postautor: Andrzej » czw paź 28, 2010 6:05 pm

Gotowe - Cebulka został Ci kolorek, możliwość wklejania obrazków na stronie głównej i administracja użytkownikami.
Możliwość sterowania forami (tematami) Ci wyłączyłem, bo wówczas zobaczyłabyś tytuł tego co tu natworzymy.
Podobnie wyłączyłem Ci JuniorAdmina, byś (zupełnie przez przypadek ;) ) nie włączyła sobie na chwilę pełnych uprawnień.
Pozdrawiam - Andrzej
Andrzej
Administrator
 
Posty: 2088
Rejestracja: pt sty 26, 2007 9:01 am

Postautor: Sz_elka » pt lut 11, 2011 10:43 pm

Może niekoniecznie do końca, to miejsce jest właściwie [rol] , ale właściwie [skrob], to dlaczego by nie?!!! ;> Może powinni wprowadzić jakieś obostrzenia, odnośnie grupowych spotkań?!!! [devil]

Autentyczny tekst rozesłany przez kierownika w jednej z dużych polskich firm, gdzie pracuje masa normalnych osób, które lubią się odprężyć.

Drodzy Koledzy!
W związku z bardzo bliskim już szkoleniem w Rowach, czuję sie w obowiązku podjąć kolejny raz tę syzyfową pracę i zaapelować do Waszego człowieczeństwa, resztek instynktu samozachowawczego i sumienia (trudny wyraz, zjawisko sumienia nie jest wśród Was powszechne, wiem).

Jak wiecie szkolenie jest przeznaczone dla pracowników działów sprzedaży ze wszystkich spółek grupy A*****R.

Znaczy to, że oprócz nas będą tam również normalni ludzie.
Dlatego proszę o przestrzeganie paru zasad, które pozwolą nam przebrnąć jakoś przez ten kolejny ciężki życiowy egzamin:

a) nie awanturujemy się zaraz po przyjeździe o warunki zakwaterowania czy miejsce przy stole. Delikatnie zwracamy uwagę osobom odpowiedzialnym za zaistniałą sytuację i grzecznie proponujemy zmianę.

b) nie upijamy się do nieprzytomności.

c) nie wolno w żadnym wypadku publicznie bić lub lżyć Jarka W.

d) nie przewracamy stołów, krzeseł i ław.

e) nie zasypiamy na krześle, ławce, fotelu ani na stole w trakcie trwania szkolenia czy integracji. Zakaz ten dotyczy również pleneru.
Pilnujemy się nawzajem i jak kogoś ogarnie słabość grzecznie, spokojnie i dyskretnie ewakuujemy kolegę na z góry upatrzoną pozycję.

f) nie używamy cały czas wyrazów wulgarnych (np. zamiast powiedzieć "ku**a czy masz jeszcze te w d**ę jeb**e papierosy, bo mi właśnie ku**a wyszły do ch**a zaj***nego" można powiedzieć "czy mógłbyś mnie poczęstować papierosem"; albo zamiast powiedzieć "do ch**a! Widziałeś tę sukę z ...., na pewno w*li się jak dzika, o ja pier**lę" można powiedzieć "widziałeś jaka fajna dziewczyna przyjechała z firmy..."

g) nie bijemy się między sobą, a ewentualne kłótnie należy cicho przeprowadzać i nie wołać nikogo na arbitra.

h) nie ryczymy jak dzikie zwierzęta.

i.) nie wycieramy podłogi kolegami z pracy ani ze spółek.

j) nie pytamy kolegów, którzy mówią rzeczy, które WYDAJĄ się nam absolutnie bezsensowne "głupi się robisz?"

k) nie opowiadamy nikomu głupot i nie zanudzamy opowieściami o naszych pijackich bądź seksualnych osiągnięciach.

l) z Zarządem rozmawiamy TYLKO na trzeźwo!!! Staramy się podczas rozmowy nie opowiadać głupot o naszych niesłychanych możliwościach, umiejętnościach i osiągnięciach- przyszłych, jak i minionych. W żadnym wypadku nie roztaczamy przed Zarządem wizji pojemności rynku w poszczególnych grupach asortymentowych. Podczas rozmowy nie należy trzymać rąk w kieszeniach, palić i wydmuchiwać dymu prosto w twarz rozmówcy, ani drapać się po genitaliach.
Nie należy również obejmować rozmówcy ramieniem.

Pamiętamy że Członek Zarządu naszej firmy nie jest "luźnym spoko ziomem".

m) w żadnym wypadku nie kiwamy ręką na Członka Zarządu Naszej Firmy.

n) nie zmieniamy, klnąc na czym świat stoi, regulaminu gier i konkursów przygotowanych dla nas przez pracowników firmy szkolącej.

o) jeżeli któryś z uczestników szkolenia nie będzie chciał pić każdej kolejki, nie ryczymy na całą salę "nie chlasz? - to po ch*j żeś tu przyjechał"

p) nie gwiżdżemy na obsługę, nie domagamy się gromkim głosem wódy, żarcia czy usługi seksualnej.

q) nie wolno uniemożliwiać wejścia/wyjścia z zajmowanego wspólnie z kolegami domku/ pokoju poprzez odbywanie tam długotrwałego stosunku płciowego.

r) nie wolno oddawać moczu do umywalek ani pojemników na śmieci.
Można to uczynić do klozetu lub pisuaru.

s) jeżeli w trakcie zabawy ktoś wyłączy prąd, bo już najwyższy czas iść spać, należy jak najszybciej podać mu szklankę zimnej wody.

t) przed pytaniem "czy jest tu coś do wypier****nia?", przed wykonaniem "tąpnięcia w Bytomiu" bądź "pionizacji" sprawdzamy, czy jesteśmy we właściwym domku/pokoju. Nie wyłamujemy drzwi wejściowych do w/w obiektów 'bo tam na pewno się schował!'

u) szkody powstałe podczas kretyńskich, pijackich wybryków będą pokrywane z Waszego uposażenia, bez dyskusji.

v) będąc pod silnym wpływem alkoholu nie przechadzamy się środkiem ośrodka wczasowego i nie informujemy całego otoczenia, że jest luźno,

w) chcąc odbić partnerkę w tańcu (o ile dojdzie do zabawy tanecznej) nie przypalamy nikogo papierosem ani nie odpychamy jak chłopca.

x) to nieprawda, że wszystkie kobiety, które będą na szkoleniu mają ochotę pobzykać się z Wami i nie należy również wygłaszać komentarzy w stylu: "ku**a! Tę to bym jeb**ł..."

y) zabraniam palenia i robienia setek zdjęć w trakcie szkolenia i integracji. W szczególności zakaz ten dotyczy Sebastiana. Jemu nie wolno dotykać aparatu w ogóle!

z) nie odbywamy długotrwałych i głośnych stosunków płciowych w pomieszczeniu, w którym przebywają jeszcze inne, postronne osoby, które pragną odpocząć.

aa.) nie obrażamy się wzajemnie i nie snujemy głupawych opowieści o rezultatach nieudanych eksperymentów niemieckich na ludności polskiej.

ab) przed rozpoczęciem darcia mordy z treścią, która ma zachęcić napotkaną kobietę do natychmiastowego odbycia stosunku płciowego, należy się rozejrzeć i oszacować audytorium. Naprawdę nie wszyscy mają ochotę tego słuchać.

Zdaję sobie sprawę z faktu, iż powyżej podjęte sprawy nie wyczerpują bardzo szerokiego wachlarza Waszych możliwości. Jednakże jeżeli narobicie sobie i mnie wstydu i zaprezentujemy się w obliczu koleżanek i kolegów z grupy A*****R, nie jako zgrany kolektyw sympatycznych ludzi, lecz jako banda wyzutych z resztek człowieczeństwa, zezwierzęconych skurwysynów i pijaków, to długo nie będzie żadnego wyjazdowego szkolenia.


8)
Elka
Awatar użytkownika
Sz_elka
Weterani
 
Posty: 5359
Rejestracja: sob sty 27, 2007 8:42 pm
Lokalizacja: Katowice

Następna

Wróć do Humor

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość