Horoskopy Pani Mani

Wszelkie inne NIEOGRODNICZE różności - dom, hobby, święta...

Postautor: Onaela » pt kwie 24, 2009 9:54 pm

Misiu-przepraszam za opóźnienie .

LEW

Lew uwielbia pławić sie w blasku słońca. W towarzystwie błyszczy i musi być w centrum uwagi,podobnie jak jego planeta opiekuńcza-Słońce znajduje się w centrum układu słonecznego.To urodzony przywódca i pomysłodawca wielu przedsięwzięć.Optymistyczny Lew zawsze patrzy na jasną stronę życia. W pracy jest ceniony za solidność i konsekwencję.
Niestety,często cierpi na zarozumialstwo i egocentryzm.

Kobieta

.Pani Lew chętnie nawiązuje nowe romanse,jednak w okazywaniu uczuć zachowuje rezerwę. Aby ją zdobyć,należy jej czymś zaimponować,a potem przyznawać jej we wszystkim rację. Lepiej jej nie okłamywać.Wrodzona inteligencja,intuicja i spostrzegawczość powoduje,ze każdy fałsz zostaje natychmiast zauważony..Reakcja z pewnościa będzie szybka i ostra. Pani Lew emanuje sexem i jest uznana za jedną z najlepszych kochanek. W miłości zawsze jest wierna.

Mężczyzna

Pan Lew jest namiętny w miłosci,ale stałość jest już jego słabą stroną. Mistrz uwodzenia i rozkochiwania w sobie kobiet. Czasem robi to tylko dla sportu,by potwierdzić własna atrakcyjność. Jedynie wyróżnianie się z towarzystwa gwarantuje zdobycie jego zainteresowania,bowiem mężczyzna spod tego znaku musi być dumny ze swojej zdobyczy. Lew,który juz jest w związku ,bywa łasy na flirty,nie tylko z partnerką. Nie znosi rywali,więc jakiekolwiek zawody z nim grożą zemstą.

Planeta opiekuńcza- Słońce
Trygon-ogień
Szczęsliwe kolory-ognisty pomarańczowy,żółty
Zalety-pewność siebie
Onaela
Weterani
 
Posty: 3761
Rejestracja: pn cze 14, 2010 12:02 pm

Postautor: donn » sob kwie 25, 2009 12:56 pm

dobrze wiedzieć :D.. bo mam w domu małą Lwice ;)
"Kiedy wszystko układa się naprawdę źle, aby zyskać spokój ducha należy odnaleźć w swym sercu Najwyższą Formę Akceptacji Stanu Rzeczy, która brzmi " J*bał to pies "

Zapraszam na mojego bloga :) http://glowlifestyle.pl/
Awatar użytkownika
donn
Weterani
 
Posty: 918
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 9:58 am

Postautor: rumianek » ndz kwie 26, 2009 2:10 pm

witam
a kobieta LEW a mężczyzna PANNA, co taki związek niesie ?
to co wczesniej wyczytałąm o kobiecie lwicy u mnie sie nie sprawdza ( innam ja czy co ?), no może w 1/3...
rumianek
Ekoludki
 
Posty: 2
Rejestracja: śr lut 04, 2009 8:30 pm

Poprzednia

Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości