Eurowizja=Tandetnowizja

Wszelkie inne NIEOGRODNICZE różności - dom, hobby, święta...

Eurowizja=Tandetnowizja

Postautor: belva » czw maja 15, 2014 5:52 pm

Eurowizja... [beksa1]


Czy oni naprawde mysla ze ludzie sa na takim niskim poziomie muzycznym?? Czy po prostu sobie z nas jaja robia?

Jedna piosenka gorsza od drugiej. Cos ala Eurospoko.

Naprawde.... Wstyd.

A tu artykul ktorego zdanie podzielam

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/19528 ... zimowiercy
"Wielki sztorm pozostawił na plaży tysiące rozgwiazd. Starzec idący brzegiem morza brał rozgwiazdy do ręki i odnosił do wody. Co ty robisz, starcze? Zapytał go przechodzący obok młodzieniec - przecież tych rozgwiazd jest tutaj dziesiątki tysięcy, tak ich wszystkich nie uratujesz! Twoje staranie nie ma sensu.. Tymczasem starzec, wkładając kolejną rozgwiazdę do wody, odpowiedział: dla niej ma sens"
Awatar użytkownika
belva
Weterani
 
Posty: 3182
Rejestracja: pt maja 23, 2008 5:19 am

Re: Eurowizja=Tandetnowizja

Postautor: tomicron » pt maja 16, 2014 3:21 pm

Ta piosenka Neuwirtha była całkiem niezła, taka filmowa prawie... a że mi się ten Neuwirth nie podoba to już inna kwestia, równie dobrze te piosenkę mogła jakaś małpa albo ktoś przebrany za Adolfa Hitlera zaśpiewać - bycie dziwolągiem to połowa sukcesu na Eurowizji :/
"Z obecnego kryzysu są dwa wyjścia: normalne i cudowne. Normalne to takie, że Matka Boska jak zwykle zrobi cud i nas uratuje - a cudowne, że wszyscy zaczną uczciwie pracować, wypełniać swoje obowiązki itd."
Awatar użytkownika
tomicron
Weterani
 
Posty: 3286
Rejestracja: sob maja 10, 2008 10:30 pm

Re: Eurowizja=Tandetnowizja

Postautor: belva » pt maja 16, 2014 7:53 pm

Tomi szokowac ludzi, to jest TO ostatnio. Mi jednak chodzi o muzyke czyli o setno sprawy. Jego piosenka byla najgrzeczniej mowiac...... przewidywalna... czyli nudna.Gdyby nie jego przebranie to nikt nie zwrocilby na niego uwagi.

O naszych pozal sie Boze slowiankach nawet nie bede sie wypowiadac. Tyle tylko ze glowna wokalistka to byla podobna raczej do Chinki niz do slowianki. No I to bembnienie ... Juz nikogo nie stac na normalne instrumenty i ludzi grajacych na nich? Moze juz nikt nie umie?

A teraz jak pomysle to nawet dobrze ze nie jestesmy jedyni ktorzy sie zblaznili.
"Wielki sztorm pozostawił na plaży tysiące rozgwiazd. Starzec idący brzegiem morza brał rozgwiazdy do ręki i odnosił do wody. Co ty robisz, starcze? Zapytał go przechodzący obok młodzieniec - przecież tych rozgwiazd jest tutaj dziesiątki tysięcy, tak ich wszystkich nie uratujesz! Twoje staranie nie ma sensu.. Tymczasem starzec, wkładając kolejną rozgwiazdę do wody, odpowiedział: dla niej ma sens"
Awatar użytkownika
belva
Weterani
 
Posty: 3182
Rejestracja: pt maja 23, 2008 5:19 am

Re: Eurowizja=Tandetnowizja

Postautor: Cebulka » pt maja 16, 2014 8:08 pm

A ja tam się tym zupełnie nie przejmuje, ani mnie to ziębi ani grzeje i sądzę że to jest dobre podejście bo co mamy się bzdurami martwić ;)
Myślę że większość z nas ma większe codzienne dylematy niż to czy lepsza brodata czy cycata [ubaw]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Re: Eurowizja=Tandetnowizja

Postautor: belva » pt maja 16, 2014 11:47 pm

Cebulko dla mnie muzyka jest czyms b waznym w zyciu. Nie przejmuje sie czy ktos jest brodaty czy cycaty. Moze miec nawet rogi I ogon ale jak nasze umuzykalnienie zeszlo na psy.... to mnie boli.
"Wielki sztorm pozostawił na plaży tysiące rozgwiazd. Starzec idący brzegiem morza brał rozgwiazdy do ręki i odnosił do wody. Co ty robisz, starcze? Zapytał go przechodzący obok młodzieniec - przecież tych rozgwiazd jest tutaj dziesiątki tysięcy, tak ich wszystkich nie uratujesz! Twoje staranie nie ma sensu.. Tymczasem starzec, wkładając kolejną rozgwiazdę do wody, odpowiedział: dla niej ma sens"
Awatar użytkownika
belva
Weterani
 
Posty: 3182
Rejestracja: pt maja 23, 2008 5:19 am

Re: Eurowizja=Tandetnowizja

Postautor: Cebulka » sob maja 17, 2014 8:22 am

No tak, jeśli muzyka jest dla ciebie czymś ważnym to rzeczywiście takie rzeczy mogą boleć [pociesz]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Re: Eurowizja=Tandetnowizja

Postautor: belva » sob maja 17, 2014 2:03 pm

Tak bola jakby w ogrodzie wszystkie kwiaty okazaly sie sztuczne
"Wielki sztorm pozostawił na plaży tysiące rozgwiazd. Starzec idący brzegiem morza brał rozgwiazdy do ręki i odnosił do wody. Co ty robisz, starcze? Zapytał go przechodzący obok młodzieniec - przecież tych rozgwiazd jest tutaj dziesiątki tysięcy, tak ich wszystkich nie uratujesz! Twoje staranie nie ma sensu.. Tymczasem starzec, wkładając kolejną rozgwiazdę do wody, odpowiedział: dla niej ma sens"
Awatar użytkownika
belva
Weterani
 
Posty: 3182
Rejestracja: pt maja 23, 2008 5:19 am


Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron