EURO 2012

Wszelkie inne NIEOGRODNICZE różności - dom, hobby, święta...

EURO 2012

Postautor: admin » sob lip 07, 2012 4:24 pm

Baś_22 pisze:Ja już jestem przygotowana do oglądania inauguracyjnego meczu POLSKA:GRECJA a Wy [?]

Obrazek Obrazek


tereklo pisze:Baśka, szalona kobieto! Jestes niemożliwa ;>
[brawo] [brawo] [brawo] [super] [super] [super] [prosi] [prosi] [prosi]


koliberek pisze:Basia SUPER !!! Szkoda tylko ze nasi lepiej nie zagarali :(


zomarel pisze:[shock] No,nie [super] wszystkiego po Tobie spodziewałabym się,ale nie takiego przyjęcia z okazji Euro.Rozumiem,że wino też było czerwone [lol] Buziaki, tak trzymaj i nadal nas zaskakuj swoimi pomysłami :*


amita pisze:[super]


Sz_elka pisze:
Baś_22 pisze:Ja już jestem przygotowana do oglądania inauguracyjnego meczu POLSKA:GRECJA Obrazek


.. jak mnie oko nie myli - sądząc po "łapce", to jak nic jesteś już przygotowana na mecz Polska - Rosja?!!! ;>


amita pisze:Przeczytałam,że na mecz Polska-Portugalia i za nic nie mogłam dopasować łapki. Nie wiem czy się przyznać,. że jak już doczytałam Rosji to za nic nie mogłam się pokumać o co chodzi z ŁOPATKĄ do ciasta.Że niby tak się kojarzy?gdzież tu sierp lub młot [rol] Młot to jest ze mnie [glupek]


Baś_22 pisze:
Sz_elka pisze:
Baś_22 pisze:Ja już jestem przygotowana do oglądania inauguracyjnego meczu POLSKA:GRECJA Obrazek


.. jak mnie oko nie myli - sądząc po "łapce", to jak nic jesteś już przygotowana na mecz Polska - Rosja?!!! ;>

oj Szeluś, Ty to się zawsze do czegoś przyczepisz [haha] [haha] [haha] ....nie ważne co jest napisane na "łapce" tylko to, że jest w czerwonym kolorze [haha] ...a tak swoją drogą to masz rację, bo później oglądaliśmy mecz ROSJA:CZECHY :)


Sz_elka pisze:[skrob] znaczy [rol] kibicowałaś Rosji? 8)


Baś_22 pisze:po prostu oglądałam wspaniały mecz :)
a tak naprawdę to pomysł udekorowania stołu w naszych barwach narodowych powstał dosłownie w ostatniej chwili tj. przy jego nakrywaniu :)
i zaczęło się szukanie po domu wszystkiego co w kolorze czerwonym, oczywiście nadającego się na stół, bo podstawa biała w postaci obrusu już była :)
Torcik jogurtowy, który zrobiłam wcześniej okazał się trafieniem w dychę jeśli chodzi o kolory :)
jak go robiłam nie miałam takiej świadomości, że będzie reprezentował barwy narodowe [haha]
Okazało się, że trochę tych rzeczy w kolorze czerwonym się znalazło :)


Cebulka pisze:Nie no jestem pełna podziwu [prosi]

Grunt to znaleźć pretekst do zabawy [super]

A Jurek który generalnie jest przeciwnikiem Euro zapowiedział że jak nasi z Rosjanami wygrają, to obwiesi dom i auto flagami narodowymi. No zobaczymy czy będzie miał taką okazję [haha] [haha] [haha]


belva pisze:A mnie jest smutno ze Czesi tak dostali od Rosjan.... :?
To tylko mozna sobie wyobrazic jak w pyl zamienia innych [rol]


Baś_22 pisze:
belva pisze: To tylko mozna sobie wyobrazic jak w pyl zamienia innych [rol]

niekoniecznie Belva :) to jest sport i nigdy nie można przewidzieć co się wydarzy. Rosjanie są dobrzy ale to nie znaczy, że nie da się z nimi wygrać.
Jak mawiał niezastąpiony Kazimierz Górski .."Piłka jest okrągła a bramki są dwie" więc wszystko jest możliwe i takiej wersji będę się trzymała [haha]
POLSKA BIAŁOCZERWONI :) [jupi] [jupi] [jupi]


tomicron pisze:Ja kibicuję naszej reprezentacji, ale obawiam się, że ruski walec tak się rozpędził na Czechach, że po naszych też się przejedzie...

A propos barw narodowych - osłabiają mnie te kondoniki na lusterka samochodowe ;D
Awatar użytkownika
admin
Administrator
 
Posty: 132
Rejestracja: czw sty 01, 1970 1:00 am

Re: EURO 2012

Postautor: admin » sob lip 07, 2012 4:30 pm

tereklo pisze:
tomicron pisze:A propos barw narodowych - osłabiają mnie te kondoniki na lusterka samochodowe ;D


No co? Fajne są [super] [rotfl]


Baś_22 pisze:
tomicron pisze: A propos barw narodowych - osłabiają mnie te kondoniki na lusterka samochodowe ;D


Tomiiiiiii ...przecież to są skarpetki stopki [haha]


belva pisze:
A propos barw narodowych - osłabiają mnie te kondoniki na lusterka samochodowe



Nooo ale moze one nie sa tylko na lusterka? Prawdziwe kondoniki w barwach narodowych to dopiero mialyby wziecie ;)


tomicron pisze:... i takie hasło: "Gumy dla prawdziwych patriotów" a w tle patetyczne dźwięki symfonii [rotfl]


amita pisze:[radocha] Tomi, symfonia wymiata :D


Anamaria pisze:[radocha]
Widziałam na mieście auto z prawie całkowicie zasłoniętymi lusterkami (tylko środek był odkryty). Pewnie za duży rozmiar kupił [haha]


belva pisze:Ale Ruskom mina zrzedla po wczoraj [diabel]


tereklo pisze:Po meczu
(fot 1)
putin.jpg
putin.jpg (8.43 KiB) Przeglądany 10800 razy

no i przed meczem
(fot 2)
mecz.jpg
mecz.jpg (10.89 KiB) Przeglądany 10800 razy
Awatar użytkownika
admin
Administrator
 
Posty: 132
Rejestracja: czw sty 01, 1970 1:00 am

Re: EURO 2012

Postautor: admin » sob lip 07, 2012 4:34 pm

Sz_elka pisze:[hahaha][hahaha][hahaha] zwłaszcza jpg.1 ! ;>


Baś_22 pisze:[rotfl] [hahaha] [hahaha] [hahaha] [rotfl]


tereklo pisze:Jak zwiastun świetnego filmu, którego nie można przegapić. Ale to będzie 1000 razy lepsze, bo zdarzy się naprawdę :)



Baś_22 pisze:Wczoraj wracając z działki zrobiłam te zdjęcia :)
Tak się prezentuje Stadion wrocławski wieczorkiem :)
Jutro wielki dzień - mecz o wyjście z grupy POLSKA:CZECHY
Jak robiłam te zdjęcia to właśnie na stadionie odbywał się trening przed jutrzejszym meczem :)

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Te kolorowe części "płyną" dookoła i cudnie to wygląda :)


Baś_22 pisze:No i koniec marzeń :( Chyba nikt nie przewidywał takiego scenariusaza [?] Polska przegrała z Czechami 1:0 i Rosja przegrała z Grekami 1:0
Czesi i Grecy wychodzą z grupy a Polska z Rosją odpadają [shock]
Komentarze w internecie po przegranym meczu Polski są różne, większość niestety nie nadaje się do przytoczenia :( ale jeden bardzo mi się spodobał:

Dajcie spokój, nasi chłopacy są najlepsi!!! Chodźmy się lepiej z Ruskimi wódki napić i wspólnie zaśpiewajmy, ze nic się nie stało, ..


Sz_elka pisze:
Baś_22 pisze:Komentarze w internecie po przegranym meczu Polski są różne, większość niestety nie nadaje się do przytoczenia :( ale jeden bardzo mi się spodobał:

Dajcie spokój, nasi chłopacy są najlepsi!!! Chodźmy się lepiej z Ruskimi wódki napić i wspólnie zaśpiewajmy, ze nic się nie stało, ..


Super komentarz i super scenariusz do dalszych kroków pojednawczych między oboma naszymi krajami! 8)


tereklo pisze:
Sz_elka pisze:Super komentarz i super scenariusz do dalszych kroków pojednawczych między oboma naszymi krajami! 8)


No weź przestań, a co to, na stopie wojennej jesteśmy? Albo inaczej - po co takie pojednanie? Najchętniej widziałabym remis i szkoda, że słupek w ostatniej minucie nie był celną bramką. Sport powinien być ponad politykę i niesnaski wynikające z wydarzeń historycznych.

A napic się można - a co! Za dobrą grę naszej drużyny. Szkoda tylko, ze teraz przemądrzali się zbiorą i Smudę wysiudają w nadziei na kogoś lepszego :( Myślą, że sukces jest na pstryknięcie palców!

Więc - na zdrowie [piwo]

A o tym, że polscy siatkarze wygrali w niedzielę w Tampere z Brazylią 3:1 się nie mówi :( a szkoda. Zapewnili sobie udział w Final Six Ligi Światowej w Sofii. W tabeli grupy B zajęli pierwsze miejsce. Gratulacje!


amita pisze:Żartujesz? Dali radę Brazylii [prosi] A co do piłkarzy- znowu nic się nie stało, ups, nie działo. Po co media rozdmuchują nadzieje? Irlandia się cieszyła, że grali,my już widzieliśmy się na podium. Przerost formy nad treścią. A chłopaki są śliczne i i tak ich kocham [serce]
Awatar użytkownika
admin
Administrator
 
Posty: 132
Rejestracja: czw sty 01, 1970 1:00 am

Re: EURO 2012

Postautor: belva » czw paź 18, 2012 7:20 pm

Wiecie co?? Juz dawno po Euro ale.......

Okropnie mnie denerwuje to bicie sie w piersi Polakow za kazdym razem jak cos nam sie uda. Np to ostanie przesadne naglasnianie w mediach o stadionie ktory nie zostal zamkniety w czasie deszczu.
no i co z tego??

Ile razy widzialam jak mecze odbywaly sie w roznych krajach w czasie deszczu.. woda byla po pol lydki i ludzie grali.

Anglicy normalnie nie moga przebolec tego ze mamy taki fajny stadion no i to ze nie wygrali jednak..

Niech ich ges kopnie [jezyk2]
Zazdrosnicy!!! [swinia]
"Wielki sztorm pozostawił na plaży tysiące rozgwiazd. Starzec idący brzegiem morza brał rozgwiazdy do ręki i odnosił do wody. Co ty robisz, starcze? Zapytał go przechodzący obok młodzieniec - przecież tych rozgwiazd jest tutaj dziesiątki tysięcy, tak ich wszystkich nie uratujesz! Twoje staranie nie ma sensu.. Tymczasem starzec, wkładając kolejną rozgwiazdę do wody, odpowiedział: dla niej ma sens"
Awatar użytkownika
belva
Weterani
 
Posty: 3182
Rejestracja: pt maja 23, 2008 5:19 am

Re: EURO 2012

Postautor: amita » pt paź 19, 2012 9:53 am

Belvo, o to właśnie chodzi, że znowu się nie udało :( tyle kasy stadion kosztował żeby właśnie można było zamknąć dach w czasie deszczu :( Tak po łydki w wodzie to sobie można grać na boisku w pipidówce dolnej a nie na Stadionie Narodowym.Obciach, wstyd i hańba.
Gwiżdżę na wszystko,zadzieram głowę,oglądam drzewa mandarynkowe.A sekret tego jest wciąż ten sam,że ciasny kaftan na sobie mam.
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7634
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm

Re: EURO 2012

Postautor: belva » pt paź 19, 2012 1:23 pm

Tak ale zeby od rana do wieczora o niczym innym nie mowic tylko o tym??
Gdyby to bylo w innym kraju to juz dawno sobie przebaczyliby.
Dosc tego bicia sie w piersi.
"Wielki sztorm pozostawił na plaży tysiące rozgwiazd. Starzec idący brzegiem morza brał rozgwiazdy do ręki i odnosił do wody. Co ty robisz, starcze? Zapytał go przechodzący obok młodzieniec - przecież tych rozgwiazd jest tutaj dziesiątki tysięcy, tak ich wszystkich nie uratujesz! Twoje staranie nie ma sensu.. Tymczasem starzec, wkładając kolejną rozgwiazdę do wody, odpowiedział: dla niej ma sens"
Awatar użytkownika
belva
Weterani
 
Posty: 3182
Rejestracja: pt maja 23, 2008 5:19 am


Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron