Pomóżmy Laurze

Wszelkie inne NIEOGRODNICZE różności - dom, hobby, święta...

Pomóżmy Laurze

Postautor: Papierowe_Nozyczki » pn mar 21, 2011 6:00 pm

Kochani, zerknijcie proszę pod ten adres http://www.kochamylaure.pl
to blog Emilii, mamy małej Laury. Laura urodziła się z rzadką chorobą genetyczną, klątwą Ondyny - malutka zapomina czasami, że powinna oddychać. Można oddać na nią jeden procent podatku albo wpłacić coś na podane numery kont.
Cała kasa idzie na leczenie - rozmawiałam dzisiaj z Emilią i potrzebują wielu rzeczy typowo medycznych, żeby dziecko mogło normalnie funkcjonowac (są szanse na to, ze mała będzie mogła zyc normalnie, jesli zbiorą fundusze na leczenie za granicą bo w Polsce o takich metodach nikt nie słyszał). potrzebują strzykawek, podkładów, gazików, róznych typowo medycznych rzeczy do cewnika itd, a do tego ubranek na wyrost, zabawek, srodkó do odkażania. Będę w tym tygodniu robić paczkę. Powysyłam ubranka po mojej Hani i jakies zabawki, a do tego chcę kupic duze butle np. odkażacza i specjalnych emulsji do pielęgnacji. I stąd moje pytanie, czy ktos miałby ochotę się do mnie przyłączyc?
Jest tu na forum kilka osób, które mogą za mnie ręczyc - nie jestem naciągaczką, niczego nie zostawię sobie - chcę pomóc Emilii i Laurce
Awatar użytkownika
Papierowe_Nozyczki
Weterani
 
Posty: 772
Rejestracja: sob sty 17, 2009 10:12 am

Postautor: Papierowe_Nozyczki » śr mar 23, 2011 12:44 pm

widzę, że na razie nie ma chętnych, ale chciałam się pochwalić, co już udało mi się załatwić :) może to kogoś zainspiruje np do przekazania tego 1% podatku :)

pokupowałam na spółkę z rodzicami strzykawki i odkażacze do skóry oraz emulsje nawilżające
apteka obiecała, że dorzuci do paczki coś od siebie, więc ośmielona sukcesem uderzyłam prosto do producentów różnosci
jeden obiecał wysłac zapas strzykawek, drugi wodę destylowaną w duzej ilosci, trzeci ubranka :)
czekam jeszcze na odpowiedzi od kilku innych
kolezanka z pracy kupiła zapas pieluszek, ja dodatkowo ubranka i zabawki

proszę, jesli nie mozecie pomoc to chociaz trzymajcie kciuki i slijcie dobre mysli - na pewno się małej przydadzą
Awatar użytkownika
Papierowe_Nozyczki
Weterani
 
Posty: 772
Rejestracja: sob sty 17, 2009 10:12 am

Postautor: koliberek » śr mar 23, 2011 1:04 pm

Dommi
przeczytałam częśc pamiętnika matki Laury. Na razie nie mam pomysłu jak pomóc, a Pit juz rozliczyłam wczesniej, jak wpadne na jakis pomysł to napewno pomoge...
Kciuki i dobre mysli mała ma jak w banku :)
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Re: Pomóżmy Laurze

Postautor: Cebulka » wt paź 15, 2013 11:00 pm

Jak ktoś ma ochotę pomóc (trochę nietypowo) to wklejam :)
Dostałam to od Elki14 jak ktoś ją jeszcze pamięta ;)


Dostałam taką informację i przekazuję dalej. Być może zechcecie się przyłączyć do akcji - ja wysyłam [blowkiss]

"Pewna dziewczynka chora na raka, 27 października kończy 6 lat i Jej wielkim marzeniem jest uzbierać jak najwięcej kartek urodzinowych. Czy moglibyście wysłać tej małej dzielnej dziewczynce po jednej kartce? To niewiele kosztuje, a może wywołać uśmiech na Jej buzi.
Tu są Jej dane:
Oliwia Gandecka
ul.M.C.Skłodowskiej 11/26
65-001 Zielona Góra"

http://zielonagora.gazeta.pl/zielonagor ... inowa.html
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Re: Pomóżmy Laurze

Postautor: koliberek » sob paź 19, 2013 7:18 pm

wysle w poniedzialek, juz spisuje adres do telefonu
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am


Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości