Wybór plastikowych okien!

Wszelkie inne NIEOGRODNICZE różności - dom, hobby, święta...

Wybór plastikowych okien!

Postautor: Sz_elka » ndz mar 13, 2011 7:47 pm

Czy macie jakieś typy - firmy, które warto polecić? :?
Mam problem u Mamy i u siebie w mieszkaniu - wypadałoby wymienić stare drewniane na szczelniejsze, tylko wybór jest ogromny, a jakość niewiadoma! [skrob]
A jeśli już jesteście po wymianie lub montażu, to może polecilibyście coś sprawdzonego? 8)
Elka
Awatar użytkownika
Sz_elka
Weterani
 
Posty: 5359
Rejestracja: sob sty 27, 2007 8:42 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: belva » ndz mar 13, 2011 10:53 pm

Ja wymienialam wszystkie okna w tamtym roku ale firma jest okolowarszawska. Jedyne co to okna sa polskie i produkowane nie wiem gdzie dokladnie.
To ta firma powolaj sie na mnie. Oni mnie pamietaja bo zamowilam nawet jedno okno na probe tu [rol] jezeli wszystko pojdzie dobrze to tu wymienie sobie na polskie :P wszystkie okna [diabel]

To ojciec i syn Robert

http://www.ekostolarka.pl/
"Wielki sztorm pozostawił na plaży tysiące rozgwiazd. Starzec idący brzegiem morza brał rozgwiazdy do ręki i odnosił do wody. Co ty robisz, starcze? Zapytał go przechodzący obok młodzieniec - przecież tych rozgwiazd jest tutaj dziesiątki tysięcy, tak ich wszystkich nie uratujesz! Twoje staranie nie ma sensu.. Tymczasem starzec, wkładając kolejną rozgwiazdę do wody, odpowiedział: dla niej ma sens"
Awatar użytkownika
belva
Weterani
 
Posty: 3182
Rejestracja: pt maja 23, 2008 5:19 am

Postautor: amita » pn mar 14, 2011 11:41 am

Veka profile a montaż to już musisz na miejscu ustalić kto nie odwala fuszerki.
Gwiżdżę na wszystko,zadzieram głowę,oglądam drzewa mandarynkowe.A sekret tego jest wciąż ten sam,że ciasny kaftan na sobie mam.
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7634
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm


Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości