Wybór pralki

Wszelkie inne NIEOGRODNICZE różności - dom, hobby, święta...

Postautor: gruby miś » wt mar 01, 2011 5:59 pm

u nas suszarka jest wpisana do wydatków KONIECZNYCH w tym roku [diabel] mam małą pralnię, ale suszarka kondensacyjna się zmieści :D przy mojej ilości prania, łatwo sobie można wyobrazić, ile miejsca zajmuje suszenie! teraz mam jeszcze wygodnie, bo nie zrobiliśmy łazienki dzieciom na poddaszu i tam suszę, ale gdy łazienka stanie się łazienką, suszarka musi być kupiona i będzie! [lol]
Awatar użytkownika
gruby miś
Weterani
 
Posty: 1701
Rejestracja: czw sty 15, 2009 12:21 am

Postautor: Cebulka » śr mar 02, 2011 7:44 am

No proszę jaka popularność suszarki [lol]

To może i ja przemyślę (kiedyś tam za hoho czasu jak juz inne wydatki będą pokryte [haha] ) taki zakup? Bo jakoś nigdy nie wydawał mi się konieczny... [skrob]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: belva » czw mar 03, 2011 8:16 pm

Musze jednak przyznac ze suszarki w EU sa trzy razy drozsze niz tu :?
Wczoraj bylam w sklepie po cos innego i zbaranialam jak zobaczylam jakie sa tu tanie [cry] Nowiunsienkie blyszczace nowoczesne za 400$ [cry]
Nawet nie wspominsam ze mozna znalezc tez uzywane na chodzie doslownie za grosze. :?
"Wielki sztorm pozostawił na plaży tysiące rozgwiazd. Starzec idący brzegiem morza brał rozgwiazdy do ręki i odnosił do wody. Co ty robisz, starcze? Zapytał go przechodzący obok młodzieniec - przecież tych rozgwiazd jest tutaj dziesiątki tysięcy, tak ich wszystkich nie uratujesz! Twoje staranie nie ma sensu.. Tymczasem starzec, wkładając kolejną rozgwiazdę do wody, odpowiedział: dla niej ma sens"
Awatar użytkownika
belva
Weterani
 
Posty: 3182
Rejestracja: pt maja 23, 2008 5:19 am

Poprzednia

Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości