Czy wypowiadacie umowy w TP na neostradę ?????

Wszelkie inne NIEOGRODNICZE różności - dom, hobby, święta...

Postautor: wac » śr kwie 04, 2007 1:30 pm

saginata pisze:Wac-i jak Ci idzie na laptopie-ja wlaśnie korzystam z laptopa synia i strasznie się męczę [lol]
po pierwsze stremowany jestem jak przed "pierwszą komunią" po drugie jeszcze nigdy w życiu nie robiłem tyle błędów, po trzecie brakuje mi rąk i palców, po czwarte wszystkiego uczę się od początku, po piąte nic nie mogę znaleźć, po szóste , zmiana oprogramowania, po siódme... itd. [wac]
Awatar użytkownika
wac
Weterani
 
Posty: 2058
Rejestracja: wt sty 30, 2007 11:56 am

Postautor: saginata » śr kwie 04, 2007 2:48 pm

Gdy czytalam Twój ostatni post Wac-¶mialam siê sama do siebie-jeste¶ wspanialy [brawo] [brawo]
saginata
 

Postautor: wac » śr kwie 04, 2007 6:04 pm

saginata pisze:Gdy czytalam Twój ostatni post Wac-śmialam się sama do siebie-jesteś wspanialy [brawo] [brawo]
po siódme wpędzili waca w niezamierzone koszty, po ósme mam oprogramowanie jeszcze aktualne 27 dni, po dziewiąte planowany jest zakup visty, a to wiąże się z nowymi stresami od nowa i tak po pierwsze... po drugie.. itp., itp. a już nie te lata. pozdrwiam naszą młodzież. [wac]
Awatar użytkownika
wac
Weterani
 
Posty: 2058
Rejestracja: wt sty 30, 2007 11:56 am

Postautor: lucysia » śr kwie 04, 2007 6:09 pm

Człowiek do śmierci się uczy...itd.Ja młoda kobieta i dopiero od września bawię się komputerem i uczę się uczę i jeszcze niewiele umiem [lol]
https://docs.google.com/presentation/d/ ... p=drivesdk
*******************************************************************************
http://kosmetykinaturalnelucysi.blogspot.com

Obrazek
Awatar użytkownika
lucysia
Weterani
 
Posty: 3741
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:38 pm

Postautor: saginata » pt kwie 06, 2007 6:20 am

Oj Wac-Ty siê latami nie zas³aniaj-ja po³owy pojêæ nie zrozumialam o których piszesz.Je¶li chodzi o komputery to jeste¶ jednym z najlepszych m³odzieniaszków-a do dowodu nie zagl±daj-tylko czuj siê na te swoje na¶cie....latek :D
saginata
 

Postautor: wac » pt kwie 06, 2007 6:32 am

saginata pisze:Oj Wac-Ty się latami nie zasłaniaj-ja połowy pojęć nie zrozumialam o których piszesz.Jeśli chodzi o komputery to jesteś jednym z najlepszych młodzieniaszków-a do dowodu nie zaglądaj-tylko czuj się na te swoje naście....latek :D
Oj nie taki ze mnie bohater, bo komputer mam dopiero półtora roku, a jak co poprzestawiam, to wołam młodego szpeca z piętra, co tym bawi się tym już 7 lat i jakoś się kręci. [wac]
Awatar użytkownika
wac
Weterani
 
Posty: 2058
Rejestracja: wt sty 30, 2007 11:56 am

Postautor: saginata » pt kwie 06, 2007 3:40 pm

A ja my¶la³am,¿e to tylko ja psocê i krzyczê "ratunku" [lol] [lol] [lol]
saginata
 

Postautor: ewalukas » pn mar 22, 2010 10:42 pm

temat stary, ale jak ktoś ciekawy naszych ponad rocznych potyczek z TP w sprawie neostrady to opowiem ;) przez rok oni nam, a my im słaliśmy pisma [lol]
ewalukas
Ekoludki
 
Posty: 192
Rejestracja: śr mar 17, 2010 9:35 pm

Poprzednia

Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości