Plac zabaw

Wszelkie inne NIEOGRODNICZE różności - dom, hobby, święta...

Plac zabaw

Postautor: Papcio » sob lis 17, 2018 8:13 pm

Moja gmina "wyklikała" plac zabaw "NIVEA" jest ładny i pełen dzieciaków. Zbudowano go obok szkoły. Na przerwach jest tam gwarno.

Nivea 011.jpg

Nivea 008.jpg

Nivea 006.jpg


Zdjęcia robiłem jak [ubaw2] wszyscy są na lekcjach [ubaw2]
Zielonym do góry!
Awatar użytkownika
Papcio
Weterani
 
Posty: 699
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 11:07 am

Re: Plac zabaw

Postautor: Cebulka » ndz lis 18, 2018 8:49 pm

Ale jakie fajne pomysłowe zabawki, nie widziałam takich gdzie indziej!
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14920
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Re: Plac zabaw

Postautor: amita » pt lis 23, 2018 8:42 am

U nas są takie niveowskie przy przedszkolu. Ileśmy się naklikali to nasze, całe szkoły dzień zaczynały od oddania głosu :D chyba wtedy wygraliśmy z Misiowym Żółwinem.
Moja spółdzielnia też ma zabawki i od tego roku siłownię zewnętrzną. Jeszcze czekamy na piaskownicę i ławki. Tak się chwalę, bo tu to mnie nikt nie pochwali ;P
Gwiżdżę na wszystko,zadzieram głowę,oglądam drzewa mandarynkowe.A sekret tego jest wciąż ten sam,że ciasny kaftan na sobie mam.
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7632
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm

Re: Plac zabaw

Postautor: Cebulka » ndz lis 25, 2018 9:58 pm

Pamiętacie wspólne klikanie na pieski? [tuli]

Ciekawe czy strona nivea ma jakieś zabezpieczenie przed tym że starczy zazwyczaj usunąć pliki cookie z komputera i można klikać bez końca ;>
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14920
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Re: Plac zabaw

Postautor: Papcio » pn lis 26, 2018 5:36 am

Raczej nie. Adres MAC był brany pod uwagę. Ja mam radiowy internet i wieś ma ten sam IP. Jest to kłopot bo jak któryś dostanie bana to my wszyscy mamy. Ale bany są na "dziwnych" forach na które ja nie wchodzę. Żona w pracy klikała z komputerów koleżanek, sąsiad ma w pracy dużo stanowisk i też jego pracownicy mieli "prikaz" klikać. Była to duża akcja, nasze osiedle to sami młodzi z dzieciaczkami a szkoła też prosiła o klikanie. Nawet sołtys roznosił karteczki z prośbą o klikanie HI no i udało się :)
Zielonym do góry!
Awatar użytkownika
Papcio
Weterani
 
Posty: 699
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 11:07 am

Re: Plac zabaw

Postautor: Cebulka » pn lis 26, 2018 2:05 pm

Wiem że IP jest brane pod uwagę - ale na dotychczasowych stronach jakie widziałam wyglądało to tak że fakt kliknięcia danego dnia był zapisywany jako plik cookie w komputerze. Starczyło w przeglądarce przycisnąć"usuń pliki cookie" i komputer zapominał o kliknieciu, można było klikać bez końca. Ale za to możecie powiedzieć że wygraliście w pełni uczciwie :)
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14920
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Re: Plac zabaw

Postautor: Papcio » pn lis 26, 2018 9:53 pm

Masz rację, ale właśnie frajda wielka. Całe szczęście, że mieszkam około kilometr od tego placu - już nie za bardzo lubię hałas, ale fajnie jest widzieć i słyszeć dzieciarnię.
Zielonym do góry!
Awatar użytkownika
Papcio
Weterani
 
Posty: 699
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 11:07 am

Re: Plac zabaw

Postautor: amita » wt lis 27, 2018 8:37 am

Z tego co pamiętam to klikanie było powiązane z adresem e mail. Z jednego komputera logowaliśmy się wszyscy po kolei :D
Gwiżdżę na wszystko,zadzieram głowę,oglądam drzewa mandarynkowe.A sekret tego jest wciąż ten sam,że ciasny kaftan na sobie mam.
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7632
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm

Re: Plac zabaw

Postautor: Papcio » wt lis 27, 2018 11:38 am

Ja nie pamiętam, ważne jest, że mamy ten plac zabaw :)
Zielonym do góry!
Awatar użytkownika
Papcio
Weterani
 
Posty: 699
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 11:07 am

Re: Plac zabaw

Postautor: Papcio » czw sty 10, 2019 9:55 pm

Znowu nam się udało!
Dziś i jutro Tiry dowożą do naszej biblioteki 1000 książek! Też wygraliśmy!
Zielonym do góry!
Awatar użytkownika
Papcio
Weterani
 
Posty: 699
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 11:07 am

Re: Plac zabaw

Postautor: amita » pt sty 11, 2019 8:39 pm

Widać Papciu macie solidarną społeczność, zorganizowaną i zainteresowaną wspólnym dobrem. To dziś bardzo rzadkie zjawisko.
Gwiżdżę na wszystko,zadzieram głowę,oglądam drzewa mandarynkowe.A sekret tego jest wciąż ten sam,że ciasny kaftan na sobie mam.
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7632
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm


Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

cron