Horoskop kwiatowy

Nasiona, siew i pielęgnacja

Horoskop kwiatowy

Postautor: Baś_22 » śr cze 06, 2007 12:43 am

Horoskop kwiatowy

Bez (Wodnik) - 20.01-18.02
Ludzie spod znaku bzu są niezwykle różnorodni. Pomysłowi, wszechstronni, a ponadto ze względu na życzliwość, potrafią się odnaleźć w każdej sytuacji. Ich ulubione kolory przypominają najprzeróżniejsze odcienie wody: niebieski, fiolet i zieleń. Z kolei kwiaty, które pasują do ludzi spod tego znaku to, prócz samego bzu, różnorodne i kolorowe: tulipany i hortensje.

Niezapominajka (Ryby) - 19.02-20.03
Niezapominajka ma niezwykle silnie rozwinięty zmysł poznania myśli innych, a w związku z tym wywiera duży, magnetyczny wpływ na otoczenie. Pozornie Niezapominajka wydaje się być spokojna i zrelaksowana, lecz w rzeczywistości często odczuwa niepokój i stale poszukuje samej siebie. Jej ulubionymi kolorami są: niebieski, purpura i zieleń. Przepada za liliami, kameliami, a poeci z pod znaku niezapominajki upatrzyli sobie także narcyzy.

Mak (Baran) - 21.03-20.04
Mak to człowiek impulsywny, którego często rozpiera energia i ambicja. Lubi najprzeróżniejsze wyzwania i sytuacje, kiedy się musi zmierzyć z przeciwnościami. Wśród jego ulubionych kolorów przeważają ciepłe takie jak: pomarańczowy, czerwony i żółty. Ulubione kwiaty dla ludzi spod znaku maku to: storczyki, lilie i fiołki

Róża (Byk) - 21.04-21.05
Róże mają niezwykłą zdolność do wyciągania wniosków z nowych doświadczeń. Lubią być doceniane i otrzymywać najprzeróżniejsze dowody uznania. Ich charakterystyczną cechą jest niebywała wręcz rzetelność i niezawodność. Ich kolory także nawiązują do tych cech: róż, zieleń, a także jasnoniebieski. Kwiaty, które lubią Róże najbardziej to: maki, konwalie i bzy

Orchidea (Bliźnięta) - 22.05-20.06
Orchidee szybko nawiązują nowe znajomości i adoptują się w każdym nowym środowisku. Są niezwykle inteligentne, przez co trudno je zmusić do czegokolwiek. Ich spektrum ulubionych barw i kwiatów jest bardzo różnorodne, ale przeważają kolory: żółty, biały i niebieski. Ulubione kwiaty to margaretki, anemony i gloksynie.

Lilia (Rak) - 21.06-22.07
Ludzie spod znaku lilii są lojalni i godni zaufania. Dzięki wrodzonej wrażliwości, a także taktowi przebywanie w ich towarzystwie jest zawsze przyjemne. Lilie potrafią zaskakiwać swoim nietypowym zachowaniem. Czasami są radosne i przedsiębiorcze, a innym razem zamknięte i ciche. Ma to również zastosowanie do ich preferencji. Lilie lubią kolor srebrzysty, biel, zieleń. Ich ulubionymi kwiatami są róże, jaśmin i gardenia.

Słonecznik (Lew) - 23.07-22.08
Wbrew naturalnemu dominującemu charakterowi ludzi spod znaku słonecznika, istotnymi cechami tego znaku jest także wielkoduszność, romantyzm, delikatność i czułość. Charakteryzują się wielką energią i chęcią życia. W związku z tym preferują kolory żywe, takie jak: żółty, pomarańczowy i czerwony, a ich ulubionymi kwiatami, oprócz słonecznika, są długo kwitnące łubiny i bujne płatki mieczyków.

Stokrotka (Panna) - 23.08-22.09
Ludzie spod znaku stokrotki są urodzonymi perfekcjonistami. Chociaż wbrew ich naturalnym tendencjom do myślenia logicznego ulubione kolory Stokrotek wskazują raczej na romantyzm, lojalność i oddanie: zieleń, biel, błękit i fiolet. Przepadają za konwaliami i ich delikatnymi kwiatkami. Lubią ponadto bzy, lilie oraz złotokap

Fiołek (Waga) - 23.09-23.10
Ludzie urodzeni pod znakiem fiołka dążą do harmonii i równowagi. Typowy Fiołek bardzo ceni sobie spokój wewnętrzny oraz ma silne poczucie sprawiedliwości. Kolory najbardziej pasujące do ich osobowości to róż, zieleń i błękit. Ponadto mają słabość do róż, peoni oraz chryzantem, które charakteryzują się połączeniem siły i delikatności

Irys (Skorpion) - 24.10-21.11
Cechą wyróżniającą Irysy jest wyrażane w intensywny sposób emocji. Nie zwracają one uwagi na ryzyko, jakie muszą podjąć, a także na przeszkody, które trzeba pokonać. Irysy nigdy się nie poddają. Podobnie jak ich niezwykłe osobowości, także kwiaty preferują nietypowe: karczoch, pelargonia i dalia, a w sytuacjach, gdzie zaangażowane są wielkie emocje, jaśmin.
Ulubione kolory Irysów również nawiązują do ich wybuchowych charakterów: żółty, czerwony i fioletowy.

Groszek (Strzelec)- 22.11-21.12
Groszek to inteligentny idealista (bez względu na to jak często bywa rozczarowany), jest także czasami pracoholikiem. Groszek lubi wszystko mieć zaplanowane wcześniej. Jego kolory to jesienne barwy: pomarańczowy, żółty, purpurowy, niebieski i zielony. Do ulubionych kwiatów należą: kolorowe stokrotki, dalie i goździki, ale zdecydowanie najbardziej przepadają za liliami.

Azalia (Koziorożec) - 22.12-19.01
Zaciekłość, wytrwałość oraz solidność- te cechy charakteryzują Azalię najbardziej. Azalia stara się zawsze unikać kłopotów, a także jest na tyle wytrwała, by doprowadzać do końca wszystko to, co zaczęła. Te cechy odnoszą się także do je ulubionych kolorów: żółty, niebieski, zielony i biały. Kwiaty to najczęściej długo kwitnące rośliny takie jak: narcyz, fiołek, a także gardenia i kaktus.
Jeszcze tyle przede mną :) [krolik]
Serdecznie zapraszam do odwiedzin mojego bloga :) http://berberrus.com.pl
Jestem także na: https://www.facebook.com/berberrus
Awatar użytkownika
Baś_22
Weterani
 
Posty: 8995
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:35 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Cebulka » śr cze 06, 2007 7:12 am

Hihi no mnie by się mniej więcej zgadzało...
Chociaż jak tak czytam inne opisy to z każdego troche się zgadza [haha]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: Onaela » śr cze 06, 2007 11:19 pm

U mnie zgadza się w połowie ;) .Ulubione kwiaty -nietrafione,kolory tudzież :)
Onaela
Weterani
 
Posty: 3761
Rejestracja: pn cze 14, 2010 12:02 pm

Postautor: Baś_22 » czw cze 07, 2007 12:17 am

U mnie ulubione kwiaty też nie trafione i kolory tudzież :D :D :D :D ale przecież tak do końca to nie o to chodzi, prawda [?]
Jeszcze tyle przede mną :) [krolik]
Serdecznie zapraszam do odwiedzin mojego bloga :) http://berberrus.com.pl
Jestem także na: https://www.facebook.com/berberrus
Awatar użytkownika
Baś_22
Weterani
 
Posty: 8995
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:35 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Weigela » śr cze 13, 2007 11:15 pm

Świetny ten horoskop.Normalnie prawie wszystko się zgadza :D
Awatar użytkownika
Weigela
Weterani
 
Posty: 549
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 3:46 pm

Postautor: Baś_22 » czw cze 14, 2007 8:32 am

No proszę komuś się zgadza :) Cieszę się Weigelo :)
Jeszcze tyle przede mną :) [krolik]
Serdecznie zapraszam do odwiedzin mojego bloga :) http://berberrus.com.pl
Jestem także na: https://www.facebook.com/berberrus
Awatar użytkownika
Baś_22
Weterani
 
Posty: 8995
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:35 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Badja » sob cze 16, 2007 6:31 pm

Mnie też się sgadza.
Jestem waga lubię róże i piwonie - wprawdzie nie przepadam za chryzantemami, ale kto wie, może je jeszcze polubię. Miałam już tak z innymi kwiatkami.
Badja [slonce]
Awatar użytkownika
Badja
Weterani
 
Posty: 304
Rejestracja: pn lut 26, 2007 11:26 am

Postautor: Anamaria » sob cze 16, 2007 6:40 pm

Mnie się nic nie zgadza :( Jakaś nietypowa jestem, czy co?
Awatar użytkownika
Anamaria
Weterani
 
Posty: 3178
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 2:36 pm

Postautor: Onaela » sob cze 16, 2007 10:26 pm

Pewnikiem ktos Cię podmienił w szpitalu [shock] [lol] [lol] [lol]
Onaela
Weterani
 
Posty: 3761
Rejestracja: pn cze 14, 2010 12:02 pm

Postautor: wac » ndz cze 17, 2007 5:50 am

Anamaria pisze:Mnie się nic nie zgadza :( Jakaś nietypowa jestem, czy co?
Możliwe, że "Bezpieka" sfałszowała Ci akt urodzenia. [wac]
Awatar użytkownika
wac
Weterani
 
Posty: 2058
Rejestracja: wt sty 30, 2007 11:56 am

Postautor: koliberek » pn sie 27, 2007 7:18 am

U mnie zgadza się częśc kolorów i kwiaty - hihi pewnie dlatego,z e nie ma kwiatów których nie lubię [shock] Jestem bzem ;)
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: beza » pn sie 27, 2007 12:18 pm

Fajny ten horoskop tylko szkoda że taki krótki :?
kwiaty kwitną nawet wtedy,
gdy nikt im się nie przygląda...

Phil Bosmans
Awatar użytkownika
beza
Weterani
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt lip 17, 2007 11:36 am

Postautor: Mikros » ndz wrz 23, 2007 10:03 am

U mnie tylko częściowo się zgadza :D
Kwiaty jednak nie trafione [cry]
Pozdrawiam [tuli]
Awatar użytkownika
Mikros
Weterani
 
Posty: 483
Rejestracja: czw lut 22, 2007 7:33 pm

Postautor: Sz_elka » pn wrz 24, 2007 8:26 pm

U mnie Rybki też kwiaty poza niezapominajką /jako wiodącą/ - nietrafione, jak również purpura jako mój kolor - nijak mi nie podchodzi!
Ale reszta ?........ hmmmmmm.......chyba...........coś w tym jest!!! [shock]
Elka
Awatar użytkownika
Sz_elka
Weterani
 
Posty: 5359
Rejestracja: sob sty 27, 2007 8:42 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: *kati » śr wrz 26, 2007 9:18 am

Ja jestem lewek i niektóre pozycje się bardzo zgadzają... uwielbiam czerwony... :P
Awatar użytkownika
*kati
Weterani
 
Posty: 314
Rejestracja: pt lut 02, 2007 7:07 pm


Wróć do Kwiaty w ogrodzie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron