Figurki ogrodowe

ogólne rady, porady, sposoby, sugestie, opinie, dyskusje...

Figurki ogrodowe

Postautor: Cebulka » wt sty 11, 2011 1:11 pm

Figurki ogrodowe
[22.10] 19:22 Albera
Miwia! Co to za białe zwierzę na jednym zdjęciu?
********************************************************************************************
[22.10] 19:52 miwia
Albera To zwierzę nie jest białe tylko wypłowiałe ze starości To rzeźbiony z drzewa dzik
********************************************************************************************
[22.10] 21:37 Cebulkaa
Śliczny dziczek! Gdzie można takie coś dostac?Nie jest kontrowersyjny jak krasnal,a jest bardzo miłą figurką Mogłabym takiego mieć w ogródku
********************************************************************************************
[31.10] 09:20 miwia
A dzik jest z jakiegoś tworzywa i został kupiony w OBI za 200-300 zł. Tak się dowiedziałam
********************************************************************************************
[29.11] 10:34 Cebulkaa
dotarłam do białego dziczka miwii i zdałam sobie sprawę, że nigdy wcześniej nie rozmawialiśmy o figurkach ogrodowych... Wstydzimy się przyznac? Czy nikt nie ma? Ja na zachętę powiem, że mamy na ścianie altanki tego lwa - fontannę, którego pewnie niektóre osoby uznałyby za kiczowatego, ale nam się podoba Kto jeszcze?
********************************************************************************************
[29.11] 23:00 Werter
Ja się przyznaję Jadąc kiedyś w okolice Łodzi zobaczyłem na trasie wystawioną przy szosie i przeznaczoną na sprzedaż całą armię ogrodowych krasnali. Były tak kiczowate, że aż.... ładne Oczywiście kupiłem jednego, takiego który miał w ręku wiszącą lampkę zasilaną 220V. Miał stanąć w ogrodzie pod iglakiem, a wylądował w.... dziecinnym pokoju (zakrzyczany przez latorośl, nic nie miałem w tej sprawie do powiedzenia ).
********************************************************************************************
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Wróć do Vademecum Ogrodnika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron