Jaszczurki

ogólne rady, porady, sposoby, sugestie, opinie, dyskusje...

Jaszczurki

Postautor: Cebulka » wt sty 11, 2011 1:02 pm

Jaszczurki
[14.06] 11:45 Słoneczko2006
U mnie w kompoście zamieszkały … jaszczurki, cała rodzinka i teraz mam problem jak tu go przerobić jeszcze się wyprowadzą a są takie słodkie jak jestem na grządce to zawsze wyglądają co robię, ale są płochliwe.
********************************************************************************************
[14.06] 12:05 cicho_borowska
U mnie jaszczurki mieszkają na calej działce. Jak trawa byla nie skoszona to trzeba było ostrożnie chodzić. Pewnie dlatego, że mam bardzo dużo mrówek. Mrówek to mam kilka gatunków.
********************************************************************************************
[14.06] 15:19 Cebulkaa
A te jaszczurki w kompoście zamiast dżdżownic...hihihi
********************************************************************************************
[14.06] 21:15 nina1960
Jutro chyba jedziemy na działke trzeba troche popracowac na grządkach, u mnie też są jaszczurki i takie czarne długie chyba to padalce.a ze zwierzaczkow to jeszcze parka Piecuszków wysiaduje młode.
********************************************************************************************
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Wróć do Vademecum Ogrodnika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron