Taczki

ogólne rady, porady, sposoby, sugestie, opinie, dyskusje...

Taczki

Postautor: Cebulka » wt sty 11, 2011 11:55 am

Taczki
[27.10] 11:24 Albera
Natchnęła mnie wypowiedz Onaeli o wożeniu kompostu taczką. Ja się jeszcze nie dorobiłam tak potrzebnej rzeczy. Mam pytanko: jaka taczka najlepsza? Czy ktoś ma składaną, i czy polecacie coś takiego? Pasowałaby mi ze względu na szczupłość miejsca do przechowywania. Może ktoś ma taką plastikową, widziałam w Obi, ale mi odradzono, z tego względu na to, że kółka są żle usytuowane.
********************************************************************************************
[27.10] 12:21 miwia
Pierwszą rzeczą, jaką zakupiłam do mojego nowego domu była właśnie... taczka. Mogę się tylko podzielić tym, co mi radzono. Więc najlepsza jest stalowa (nie aluminiowa i nie plastikowa) i ma mieć dość grube koło na takiej fajnej oponie. Nie może być zbyt lekka i zbyt ciężka. Na taką z Obi powiedzieli mi beee, na taką ze sklepu ogrodniczego też i w końcu kupiłam taką w sklepie z materiałami budowlanymi za ok. 150 zł. i jestem bardzo zadowolona. Ta grubsza opona powoduje, że po różnych nierównościach jeżdżę sama bez problemu (działa jak resor). A ta pomalowana stal nie reaguje ani na wagę, ani na twardość, ani na ostrość przewożonych przedmiotów. W kwestii składanych taczek nie mam doświadczenia
********************************************************************************************
[27.10] 17:03 Emmi
Bardzo dziękuję za poruszenie tematu taczki, bo to też będzie u nas pierwszy zakup Już się rozpatrywaliśmy w tej materii ale właśnie wybór i rodzaj jest tak wielki, że zgubiliśmy się która, będzie dobra. Czy jest szansa, aby podrzucić na grządkę jakieś fotki czy namiary na dobrą i polecaną taczkę? Właśnie aby była lekka, niewywrotna no i przydatna oczywiście
********************************************************************************************
[29.10] 18:37 miwia
Za chwilkę wyślę na grządkę zdjęcia: tej nieszczęsnej taczki (jeśli ktoś chce skorzystać) i kwiatka.
********************************************************************************************
[01.11] 20:24 Onaela
Miwia,.Tez mam taka jak Ty taczkę i bardzo ja sobie chwalę
********************************************************************************************
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Wróć do Vademecum Ogrodnika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości