Cebulica syberyjska

drzewa, krzewy, kwiaty, warzywa...

Cebulica syberyjska

Postautor: Cebulka » pn sty 24, 2011 2:45 pm

Cebulica syberyjska
[18.02] 00:28 anamaria
Cebulice syberyjskie są piękne, wyglądają niesamowicie - trochę jak niebieskie konwalie. Poluję na ich cebulki. Na ekotopiku zamieszczę fotkę z kwitnącą łąką cebulicową - cudo.
********************************************************************************************
[18.02] 15:44 lucysia
cicho_borowska pilnuj te piękne cebulice przed nornicą.U mnie wszystkie zeżarły,a miałam łan przed różami
*******************************************************************************************
[05.03] 20:00 cicho_borowska
I ja byłam wczoraj na dzialce. Cebulice syberyjskie już wykiełkowały i rosną. Wszystkie 10 ! Tylko jedna jakoś pękła i widać jej takie biale ziarenka. Dla mnie to było piękne przeżycie, bo jak już kiedyś wspomniałam, były to pierwsze posadzone własnoręcznie roślinki na moim polu.
********************************************************************************************
[06.03] 00:38 belva
Cichoborowska czy twoje cebulice syberyjskie wychodza co roku? Ja nasadzilam ich setki ale gdzies sie podzialy.. Moze nie wytrzymuja naszego lata?
********************************************************************************************
[06.03] 07:56 Albera
Nie pytana odpowiadam: u mnie cebulice pięknie kwitną co roku, mimo tego, że ostatnio je zaniedbałam, w tym roku muszę je przenieść w jakieś lepsze miejsce. A nie zadziałały u Ciebie wiewiórki?
********************************************************************************************
[06.03] 19:14 cicho_borowska
Belvo, ja nie nie wiem, bo je wysadzilam dopiero tej jesieni po raz pierwszy. Mam chyba szczęście, gdyż nornic jest u mnie dużo No chyba nornic /są takie norki w ziemi z dwoma wyjściami/.
********************************************************************************************
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Wróć do Encyklopedia gatunków

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron