Cynia

drzewa, krzewy, kwiaty, warzywa...

Cynia

Postautor: Cebulka » pn sty 24, 2011 2:39 pm

Cynia
[20.05] 22:43 Wiotka
Nasza sąsiadka ma piękny pas cyni posiany wzdłuż płotu. Oczywiście od strony działki. Kwiatki sieje bardzo gęsto w 2 rzędach. I od czerwca do jesieni jest kolorowo na jej działce. Ja też tak chciałam. Kupiłam 10 paczek cyni . Okazało się, ze jest to kropla w morzu.
*******************************************************************************************
[07.07] 13:48 Wiotka .
A teraz muszę Wam się przyznać, ze jak podlewałam wodą z pokrzywy roślinki to również podlałam cynie. Teraz mam cynie ( jeszcze nie zawiązały się kwiaty) o wysokości 140 cm , zobaczę jakie wielkie będą kwiaty.
*******************************************************************************************
[28.09] 07:33 koliberek
Poprzednio zapomniałam napisać, że mam też cynie, kupiłam gotowe rozsady latem, ale nad podziw piękne mi wyrosły i cieszą oczy jeszcze pomimo, że praktycznie zadnych zabiegó pilęgnacyjnych wokół nich nie zrobiłam. Posadziłam je między mieczykami. Mieczyki przekwitły, a zaczęły kwitnąć cynie.
*******************************************************************************************
[17.01] 15:56 elka14
U mnie długo kwitną wymieniane już dalie, dziwaczki, cynie (trzeba usuwać przekwitłe kwiatostany, ale o tym na pewno wszyscy pamiętają).
********************************************************************************************
[01.03.2010] 12:02 herbatka miętowa
No właśnie, ślimaki..Tojest problem w ogrodzie. W zeszłym roku żarły sałate , szczególnie tą sianą troche pózniej , na drugi zbiór. ale się napłakałam . Chyba kupię coś w tym roku żeby je polikwidowac. Zobacze w sklepie czy mają jakąś chemię na ślimaki. Poza tym u mnie jedza jeszcze cynie i inne kwiaty. Zawsze im cos posmakuje. Zamierzam wydac wojne slimakom. Co wy robiłyście żeby sie pozbyc tych szkodników?
********************************************************************************************
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Wróć do Encyklopedia gatunków

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron