Gęsiówka

drzewa, krzewy, kwiaty, warzywa...

Gęsiówka

Postautor: Cebulka » pn sty 24, 2011 2:23 pm

Gęsiówka
[01.06] 19:28 Słoneczko2006
Czy ktoś ma gęsiówke kaukazką co to za roślinka i czy wieloletnia? Wsadziłam ją właśnie na skalniak (mam miła znajomą, która dostarcza mi roślinki ozdobne, ale z drugiej ręki i niewie co to jest) czy ma jakieś specjalne wymagania?
********************************************************************************************
[01.06] 21:25 elka14
Słoneczko, gęsiówkę mam (nie wiem tylko czy kaukaską - sprawdzę). Jest to wieloletnia roslina, dobrze rosnie, nie ma specjalnych wymagań. Czy masz z pełnymi kiwatami, w jakim kolorze?
********************************************************************************************
[02.06] 18:49 Słoneczko2006
Elka 14 - moja gęsiówka ma pełne białe kwiaty, zajmuje niewiele miejsca – jeszcze - mam nadzieję, że się rozrośnie bo wygląda fajnie na skalniaczku (myślę, że mszycom nie posmakuje). Dobrze, że ma małe wymagania bo na skalniaczku mam słabą ziemię, dopiero coś po troszkę podsypuję.
********************************************************************************************
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Wróć do Encyklopedia gatunków

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości