Irys

drzewa, krzewy, kwiaty, warzywa...

Irys

Postautor: Cebulka » pn sty 24, 2011 2:02 pm

Irysy
[24.08] 08:34 koliberek
No to tyle tytułem uzupełninia - wczoraj u mnie padało,a le dziś jzu jest ładnie. Czy mogę teraz przesadzić floksy, dzieweczki (chyba jakiś goździk to jest) oraz irysy? Czy liliowce się teraz przesadza?
********************************************************************************************
[25.08] 09:22 Albera
jeśli idzie o przesadzanie. Zasada jest prosta: to, co kwitnie na wiosnę przesadzamy jesienią i odwrotnie. Ja już przesadziłam kosaćce. Chryzantemy będę przesadzać na wiosnę.
********************************************************************************************
[25.06.2009] 06:44 Emmi
W tym roku zdobyły moje serce irysy. Podoba mi się ich niekłopotliwość. Wdzięcznie rozrosły się i cudnie zakwitły.
********************************************************************************************
[25.06.2009] 09:33 jolkaza
Również mam irysy (syberyjskie), ale kwitną one na początku maja, więc już po ich kwitnieniu. Mam je w grupie więc ładnie wyglądają i po przekwitnieniu ze względu na liście.
********************************************************************************************
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Wróć do Encyklopedia gatunków

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości