Jaskółcze ziele

drzewa, krzewy, kwiaty, warzywa...

Jaskółcze ziele

Postautor: Cebulka » pn sty 24, 2011 1:57 pm

Jaskółcze ziele
15.04] 12:13 Emmi
Najbujniej oczywiście ruszyła trawa i jaskółcze ziele, którego mam sporo w ogródku. Już zmniejszałam jego ilość, ale ciągle się rozrasta. Teraz też muszę sporo go wywalić
******************************************************************************************
16.04] 06:29 koliberek
Emmi - patrz, a ja od wczoraj szukam tego zielska dla cioci, a Ty masz nadmiar...Jak nie znajdę gdzieś u siebie, to poprosze Cie o rozsade
*******************************************************************************************
16.04] 12:12 Emmi
Koliberku// Jeśli tylko mogę Ci pomóc to oczywiście, że tak i będzie mi bardzo miło Czyżbyś miała na myśli jaskółcze ziele? Czy coś innego wpadło Ci w oko?
******************************************************************************************
18.04] 06:42 koliberek
Emmi- tak chodziło mi o jaskółcze ziele. Tak naprawde to potzrebuje Go moja ciocia dla syna, gdyz jest to skuteczny lek na brodawki. Wystarczy potrzeć sokiem i po kilku dniach znikają. Poza tym czytałam, że równiez na inne skórne przypadłości pomaga. Nie nalezy jednak zapomnieć o tym, ze jest trujace i nalezy ostrożnie z nim postępować. Nie chciałam Ci Emmi robic kłopotu, ale jakos nie moge Go znaleźć u nas, to nie jest takie pilne, ale przy okazji gdybys gdzięś wybierałą się na poczte i mogła przesłac mi kilka sadzonek, to byłabym wdzięczna.
*******************************************************************************************
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Wróć do Encyklopedia gatunków

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości