Kuklik

drzewa, krzewy, kwiaty, warzywa...

Kuklik

Postautor: Cebulka » pn sty 24, 2011 1:42 pm

Kuklik
[24.10] 10:34 *kati
Jeśli chodzi o Kuklika, to ja mam go w swoim ogrodzie. Jest to niska bylinka tworząca kępki liści, a ponad nimi wypuszcza ładne pomarańczowe kwiatuszki. Kwitnie latem, a po przycięciu wypuszcza później kolejne kwiatki. Mój Kuklik jeszcze teraz ma pojedyncze kwiatuszki. Bylinka ta może rosnąć na słońcu i w półcieniu, jest łatwa w pielęgnacji.
********************************************************************************************
[11.11] 17:38 nina1960
Na działce mam nastepujace byliny Kuklik,Bergenie.Dzwonek karpacki,Gailardia,Smagliczka skalna ,Naparstnica, Dzielżan, Miodunka pstra i wiele innych lroślin skalnych których nazw zabrdzo nie znam. Mam tez marcinki rózne kolory w tym białe.Działke mam od pięciu lat sa drzewa owocowe ,borówki ,porzeczki,agrest, biały i czarny winogron który jeszcze nie owocował.Mamy jeszcze orzecha włoskiego i leszczyne z którch orzech zjadły wiewióry.
********************************************************************************************
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Wróć do Encyklopedia gatunków

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron