Lwia paszcza

drzewa, krzewy, kwiaty, warzywa...

Lwia paszcza

Postautor: Cebulka » pn sty 24, 2011 1:32 pm

Lwia paszcza
[06.06] 04:38 belva
Kocham malwy! Ale moim najbardziej ulubionym kwiatkiem jest lwia paszcza, ma taki tajemniczy zapach jakby antyczny i aksamitny.
********************************************************************************************
[06.06] 10:10 Onaela
Belva-na pewno chodzi Ci o lwie paszcze? Tez je bardzo lubię,ale moje nie pachna wcale .Moze miałas na mysli lewkonie?)
********************************************************************************************
[06.06] 14:04 belva
Oneila tak to sa lwie paszcze, te takie ktore jak nacisniesz to otwieraja paszcze. Znam je i uwielbiam od dziecinstwa. Niektore nie maja specjalnie zapachu bo to inna odmiana moze. Te ktore bardzo pachna sa wyzsze i troche wlochate, o grubej lodyze. Lewkonie tez lubie bardzo.... przypominaja mi moja pierwsza komunie bo mialam z nich wianek. Lwie paszcze maja mniej agresywny zapach i wlasnie przez to sa moimi ulubionymi kwiatami. Nigdy nigdy nie mam ich dosyc... Najbardziej pachna te czerwone bordowe i rude.
********************************************************************************************
[17.11] 23:12 ewikami25
z "kwiatowych zaskoczeń:dalej w skrzynkach kwitnie mi na oknie zwisająca lwia paszcza-a myślałm ,ze przemarza jak reszta "balkonowych"...
********************************************************************************************
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Wróć do Encyklopedia gatunków

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości