Maciejka

drzewa, krzewy, kwiaty, warzywa...

Maciejka

Postautor: Cebulka » pn sty 24, 2011 1:30 pm

Maciejka
[01.05] 14:23 Sz_elka
Kiedy wysiać maciejkę? Uwielbiam jej zapach ale parę razy próbowałam wysiać i nic nie wzeszło!
********************************************************************************************
[01.05] 15:35 farmerka63
Maciejkę chyba czas najwyższy, ale wiesz, cos chyba było nie tak z tymi nasionkami - zwykle wschodzi bez łachy, sieję ją duuużo za gęsto i muszę potem przerywać.
********************************************************************************************
[02.05] 19:29 Emmi
Ja też próbowałam dzisiaj dostać maciejkę, ale nie było,nic to dostanę, lubię rozchodzący się zapach po ogordzie.
********************************************************************************************
[11.05] 21:49 Cebulkaa
Poza tym poszerzam mój mały balkonowy ogródeczek, pod pomidorki mam wysianą bazylię i aksamitki a od dziś będzie jeszcze koperek. I w drugiej donicy są śniadki, jutro posieję trochę maciejki i czarnuszkę, zobaczymy jak sobie w donicach poradzą.
******************************************************************************************
[15.05] 23:46 anamaria
. A maciejkę mam co roku na balkonie i zawsze pięknie rośnie nawet między pelargoniami. No i ten zapach wieczorami .... Na pewno też Ci się uda.
********************************************************************************************
[03.07] 21:55 ogrodniki jak wyglada maciejka
[03.07] 21:57 winda A tak: http://plfoto.com/zdjecie.php?picture=499198
********************************************************************************************
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Wróć do Encyklopedia gatunków

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości