Męczennica

drzewa, krzewy, kwiaty, warzywa...

Męczennica

Postautor: Cebulka » pn sty 24, 2011 1:24 pm

Męczennica
[08.01] 02:51 Cebulkaa
A jak już w temacie co ciekawego u mnie zimuje - może ktoś z Was przeprowadzał próby nad utrzymaniem męczennicy na zimę w ogrodzie? Ja właśnie próbuję.
********************************************************************************************
[12.01] 19:26 Onaela
Cebulko-pytałaś dużo wczesniej,czy ktos próbował zimowac Męczennicę w gruncie.Otóż ja próbowałam. Zakopałam w cichym,osłoniętym miejscu i opatuliłam ją liśćmi i stroiszem.Efekt tego był taki,że juz jej więcej nie zobaczyłam! Zmarzła doszczetnie,nawet nie odrosła od korzeni.
********************************************************************************************
[14.01] 09:32 Cebulkaa
Onaela - to przykre z tą męczennicą. Mojej zimy w takim razie też pewnie nie wytrzyma. A na dodatek ukorzenione sadzonki z czubków nie chcą mi rosnąc Chyba się nie przyjęły Mam coś pecha do męczennic,a tak bardzo je lubię.
********************************************************************************************
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Wróć do Encyklopedia gatunków

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości