Omieg kaukaski

drzewa, krzewy, kwiaty, warzywa...

Omieg kaukaski

Postautor: Cebulka » pn sty 24, 2011 1:11 pm

Omieg kaukaski
[23.10] 09:17 Cebulkaa
Słoneczko - jak coś ma kwitnąc bardzo wcześnie to tylko cebulkowe A jak chcesz jakąś bylinę to może omieg kaukaski - z reguły pojawia się już z tulipanami i jest wytrzymały na przeciwności losu o ile ja wiem. Mógłby byc ciemiernik, który kwitnie niby wcześniej, ale kolory kwiatów ma takie raczej bardziej maskujące Albo wrzośce
********************************************************************************************
[23.10] 10:01 Słoneczko2006
Cebulko dziekuję za rady przyznam szczerze, że nie wiem jak wygląda omieg kaukaski, poszukam w Internecie może będzie.
********************************************************************************************
[23.10] 10:22 Cebulkaa
Słoneczko - pewnie już znalazłaś, ale ja mam tu fajną stronę, na której jest nie tylko omieg (doronicum) ale po prostu "Byliny kwitnące na przedwiośniu i wiosną" Masz do wyboru do koloru:http://lewisia.w.interia.pl/
*******************************************************************************************
[12.01] 20:44 Emmi
. Jak o motylach, to wcisnę parę słów, że jeszcze lubią (i inne owady też) :
czosnek holenderski- wszystkie czosnki są atrakcyjne dla owadów, ale ten szczególnie jest atrakcyjny. Na wysokich pędach latem rozwijają się kuliste baldachy gwiazdkowych, fioletowych kwiatów. Czyścica kocimiętkowa, Głowaczek olbrzymi, Oman hookera, Miodownik melisowaty (liście pachnące miodem)- wabik na pszczoły Leuzea chabrowata, Omieg zwyczajny, Nawłoć.
********************************************************************************************
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Wróć do Encyklopedia gatunków

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości