Orliki

drzewa, krzewy, kwiaty, warzywa...

Orliki

Postautor: Cebulka » pn sty 24, 2011 1:10 pm

Orliki
[14.09] 21:55 Miga
Minimisia - orliki lepiej posiej teraz, od razu na miejsce stałe bo nie znoszą przesadzania. Dobrze rosną w półcieniu. U mnie wysiewają się same więc nie wiem ile czasu trzeba czekać aż wykiełkują, na wszelki wypadek zaznacz to miejsce gdzie je posiejesz bo może nastąpi to dopiero na wiosnę.
********************************************************************************************
[15.09] 07:15 koliberek
. Miga myślałam, że mam też te orliki, ale obejrzałam foto na stronie http://www.a0kwiaty.friko.pl/orliki/page1.htm
********************************************************************************************
[31.05] 16:56 belva
Sloneczko 2006, kolumbina to zdaje sie po lacinie aquilegia vulgaris, mam niebieskie, zolte i rozowych wiecej niz wlosow na glowie. Wysiewaja sie jak wariatki i tworza kolorowa lake. Potem liscie sa tez ok. Mysle ze sa roslinami dwuletnimi ale przez to wysiewanie funkcjonuja troche jak byliny.
********************************************************************************************
[31.05] 17:02 Albera
Aquilegia czyli orliki.
********************************************************************************************
[31.05] 19:35 belva
No jasne albera ze orliki, zapomnialam ze one tak sie tez nazywaja...Dzieki za przypomnienie
********************************************************************************************
[16.05] 21:16 kotkaaa
Aja też przyłączę się do tych co nie lubią kanny,a zato kocham dziwaczki,cudaczki.Uwielbiam też aksamitkę ale tylko Lulu,jest taka delikatna.jeszcze nie przepadam za orlikami to dopiero paskudy.
********************************************************************************************
[17.05] 07:51 Cebulkaa
To orlików można nie lubić? Ja je uwielbiam...! Ale to dobrze bo myślałam że wszyscy je lubią i taka mało oryginalna jestem Przyłączam się natomiast do nie lubienia begonii - dla mnie są jakieś takie plastikowe
*******************************************************************************************
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Wróć do Encyklopedia gatunków

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości