Oset ozdobny

drzewa, krzewy, kwiaty, warzywa...

Oset ozdobny

Postautor: Cebulka » pn sty 24, 2011 1:09 pm

Oset ozdobny
] 20:41 Miga.
Mam pytanko: czy ma ktoś oset ozdobny? Wysiał mi się sam i nie wiem czy przezimuje bo jest przecież jednoroczny.
********************************************************************************************
[05.11] 23:37 Onaela
Oset ogrodowy mam-mój jest 2-letni,ginie dopiero jak zakwitnie,a rośnie taki gigantyczny,że trzeba mu zostawić dużo miejsca...
********************************************************************************************
[07.11] 09:19 Miga
Onaela - może mój też jest dwuletni? Nie znam tej rośliny. Jedno nasionko znalazło się w nasionach buraczków i nie wiedziałam co to jest. Kiedy wykiełkował miał bardzo ładne marmurkowe listki więc zostawiłam a kiedy dorósł okazało się, że to oset!
********************************************************************************************
. [26.10] 23:10 Cebulkaa
Widzieliście reklamę Garnier-cośtam-cośtam?
Że niby jest tam wyciąg z jabłka, winogron chyba i łopianu. Faktycznie zgodzę się, że pokazują jabłko i winogrono, ale jeśli to co ma byc podobno łopianem jest łopianem, to ja też łopian jestem!
********************************************************************************************
[29.10] 17:33 Cebulkaa
Znów ta reklama Garniera... To nie łopian, to oset ozdobny!! Ciemnotę wciskają Swoją drogą taki ładny, niebieski, fajnie by było mieć taki
*******************************************************************************************
[29.10] 18:41 tereklo
Cebulkaa// według mnie to jest chyba mikołajekalpejski ( w tej reklamie), całkiem tak samo kwitnie mój (rośliny uzyskałam z nasion, bo roślina nie lubi przesadzania).
*******************************************************************************************
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Wróć do Encyklopedia gatunków

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości