Przebiśniegi

drzewa, krzewy, kwiaty, warzywa...

Przebiśniegi

Postautor: Cebulka » pn sty 24, 2011 12:51 pm

Przebiśniegi
[15.02] 17:53 lucysia
u mnie narcyze i tulipany mają 5 cm.A przebiśniegi zjedzone - nie mam ani jednego
********************************************************************************************
[15.02] 18:04 saginata
Lucysiu-moje przebiśniegi przepadły w ten sam sposób,a ich los podzieliły tez hiacynty-az mi szkoda-a takie miałam kepy.
********************************************************************************************
16.02] 17:42 elka14
. Mogę podesłać późną wiosną przebiśniegi. U mnie mnożą się bez opamiętania i rosną wszędzie...
********************************************************************************************
[09.03] 10:18 Albera
Przywiozłam przedwczoraj z działki kwitnące w doniczkach przebiśniegi i cebulice. Zostały do doniczek posadzone zeszłego roku latem, zagłębiłam je dokładnie za krzaczkami porzeczek, pięknie przezimowały. Na swoją kolej czekają szafirki. jak zakwitną, to przyjadą na balkon. Posadziłam też do dużych donic malinę Polanę, zobaczymy, jakie będą plony na balkonie. W tych donicach też posadziłam te przywiezione przebiśniegi, prześlicznie to wygląda. Chyba też warto pokusić się o kompozycję: przebiśniegi z krokusami, z cebulicą,z wczesnymi hiacyntami. Należy sadzić to wszystko gęsto, nie przejmując się żadnymi odległościami, tak jak to widać robią w tych sprzedawanych w marketach.
********************************************************************************************
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Wróć do Encyklopedia gatunków

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości