Pysznogłówka

drzewa, krzewy, kwiaty, warzywa...

Pysznogłówka

Postautor: Cebulka » pn sty 24, 2011 12:47 pm

Pysznogłówka
[16.01] 20:11 Onaela
Co do Pysznogłowki-tez b. ja lubię.Co ciekawe-w/g madrej literatury powinna rosnac na słonecznym miejscu.Ja robiłam eksperyment-jedna posadziłam na miejscu słonecznym,drugą na górce pod jesionem,Ta na zdjeciu-rośnie właśnie pod jesionem. kwitła pięknie i długo.Ta na słonecznej rabacie-szybko przekwitła i zrobiła sie smutna
********************************************************************************************
[05.05] 23:18 Onaela
Farmerko-masz rację,to kolendra.Jakos nie umiałam z niej korzystać.A estragonu faktycznie nie mam.,chętnie sie z Tobą wymienię.a skoro juz będe Ci wysyłać,to moze coś jeszcze wrzucę do koperty,bo mam dośc sporą,tylko nie wiem co.Pytałam o pysznogłówkę,tez sie rozrasta przez kłacza,oprócz tego ,ze jest ziółkiem,to jeszcze pięknie wyglada jak kwitnie-ma takie roztrzepane czerwone łebki
********************************************************************************************
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Wróć do Encyklopedia gatunków

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości