Sadziec

drzewa, krzewy, kwiaty, warzywa...

Sadziec

Postautor: Cebulka » pn sty 24, 2011 12:35 pm

Sadziec
[14.07] 23:27 beza 62
dostałam od sąsiadki taką jedną bylinkę... kwitnie jak takie olbrzymie fioletowe kule... ale ani sąsiadka ani ja nie wiemy jak ona się nazywa. szukałam w różnych źródłach ale nic o niej nie znalazłam... jest dosyć wysoka - ok.2 m może ktoś by mi pomógł odgadnąć co to jest ? i jakie to ma wymagania ? u mnie rośnie w lekkim półcieniu i widać że to jej służy... teraz jest w fazie pąków... później te kwiaty są olbrzymie... dołączam fotkę: http://voila.pl/q6uit/?1
********************************************************************************************
[14.07] 23:34 Onaela
Bezo-nie wiem co to za roslina,ale wydaje mi sie,ze ktoś z naszego forum ma coś takiego-Wac chyba?
*******************************************************************************************
[15.07] 10:44 *kati
beza 62 - ja tej roslinki nie rozpoznaję... a człowiek mysli, że tyyyyyle wie. Może jak zakwitnie, to nam jeszcze pokaż jak wygląda
********************************************************************************************
[15.07] 14:16 beza 62
rzeczywiście z tą rośliną to poczekam aż bardziej zakwitnie i się wtedy może ujawni...
********************************************************************************************
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Wróć do Encyklopedia gatunków

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości