Sasanka

drzewa, krzewy, kwiaty, warzywa...

Sasanka

Postautor: Cebulka » pn sty 24, 2011 12:33 pm

Sasanka
[20.06] 12:10 Werter.
Polecam zbieranie nasion sasanki.
Po cóż nam potem kupować w sklepie gotową rozsadę, gdy można wyprowadzić ją we własnym zakresie.
Nasiona wysiewamy zaraz po zbiorze, bo wysuszone gorzej wschodzą.
*******************************************************************************************
[21.06] 12:57 Werter
Sasanki Migo, wręcz trzeba wysiewać do skrzynek i pikować, bo roślinki są tak małe, ze w inspekcie by zagineły.
A inne - czemu nie? Ja czasami stosuję kubeczki po jogurcie w których dnie robię otwory niezbędne dla odprowadzenia nadmiaru wody. Wszak np. ogórki też nie znoszą przesadzania, a przecież te tunelowe otrzymujemy właśnie z rozsady.
*******************************************************************************************
[30.04] 21:53 Onaela
! Najbardziej podobały mi się białe i czerwone sasanki,bo to rzadkosc chyba!
*******************************************************************************************
[05.05] 21:19 elka14
Nasiona sasanek mogę zebrać i wysłać, ale nie wiem czy wyrosną. Na mojej ziemi same się nie rozsiewają, natomiast u koleżanki całkiem dobrze.
*******************************************************************************************
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Wróć do Encyklopedia gatunków

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości