Serduszka okazała

drzewa, krzewy, kwiaty, warzywa...

Serduszka okazała

Postautor: Cebulka » pn sty 24, 2011 12:31 pm

Serduszka okazała
[04.05] 09:28 Onaela
We wtorek kupiłam wreszcie białą serduszkę okazałą.Szukałam jej od dwóch lat.Narazie jest dosc mizerna,do wzięłąm ostatnią doniczkę,ale mam nadzieje ,ze sie rozrosnie.Piękna kępa rózowej własnie zaczyna kwitnąć...Jak ja je lubię
********************************************************************************************
[04.05] 10:28 farmerka63
Onaelka ! Serduszka są śliczne ! Przypominają mi dziewczynki grzecznie uczesane w dwie kiteczki! Kiedyś dawno je miałam, ale rabatka miała słaba ziemię i serduszka zginęły Ale jeszcze do nich wrócę
*******************************************************************************************
[16.08] 21:47 ewikami25
kupowałam tylko na allegro - jestem tumanem internetowym i tak było najprościej . zauważyłam ,że bezpieczniej kupować od"firm” co do cebul-dobrze pytać o ich obwód ,żeby nie kupić 2 gat. w cenie 1. co do cen : np. kupowałam serduszkę białą i różową po 12 za mizerne kłącze ,a za ładniejsze w sklepie zapłaciłabym 6 ( notabene białą diabli wzięli) + opłata za przesyłkę więc ...... nie chcę całkiem zniechęcać do kupowania w sieci ,sama napewno dalej będę tak pozbywać się kasy ,ale teraz już ostrożniej .a i jeszcze! ten mój cassus z negatywem nie dotyczył zakupów "ogrodniczych.pocieszam sie tylko ,że choćbym dostała wszystkie roślinkiw super stanie i tak większość w tym roku pewnie by u mnie nie przeżyła .....
********************************************************************************************
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Wróć do Encyklopedia gatunków

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron