Trytoma

drzewa, krzewy, kwiaty, warzywa...

Trytoma

Postautor: Cebulka » pn sty 24, 2011 11:03 am

Trytoma
[22.10] 21:37 Cebulkaa
tereklo - czy okrywasz jakoś specjalnie trytomę, że Ci nie przemarza? W niektórych książkach piszą, że jest bardzo wrażliwa A mnie tez się bardzo podoba, jest taka wytworna
********************************************************************************************
[08.11] 00:16 *kati
Porobiłam też kopce wokół korzeni róż, które już posiadam. Pozwiązywałam liście Trytomy i Jukki, aby lepiej przezimowały. Teraz muszę tylko skąbinować trochę gałązek świerkowych do przykrycia tego i owego oraz w końcu zabezpieczyć hortensję.
********************************************************************************************
[09.07.2010] 10:30 jolkaza
A ja mam pytanko jedno, malutkie. Otóż kupiłam w tym roku trytome i przekwitła, moje pytanie - co z tymi przekwitłymi kwiatami zrobić? Ściąć, czy czekać aż same uschną? Dużo na ich temat czytałam, ale tego sie nie doczytałam
********************************************************************************************
[09.07.2010] 10:32 amita
Wszystko co przekwitnie a nie hodowaliśmy tego specjalnie na nasiona obcinamy.Inaczej cała energia idzie w wytwarzanie nasion i w efekcie roślina słabo kwitnie w następnym roku.
********************************************************************************************
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Wróć do Encyklopedia gatunków

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości