Wierzba energetyczna

drzewa, krzewy, kwiaty, warzywa...

Wierzba energetyczna

Postautor: Cebulka » pn sty 24, 2011 10:58 am

Wierzba energetyczna
20.01] 11:43 lucysia
mam pytanie :czy ktoś coś wie na temat wierzby energetycznej?linki mile widziane
*******************************************************************************************
21.01] 16:34 Cebulkaa
lucysiu - wlasnie o wierzbie energetycznej pomyslalam jak rozmawialyscie z farmerka o tym ze ciezko jhest zdobyc drewno! Niestety nic konkretnego o tym nie wiem, slyszalam tylko nazwe, jako ciekawostke. Podobno szybko rosnie i jest super. Ale to podobno
********************************************************************************************
[21.01] 19:25 farmerka63
Lucysiu! Mam trochę materiałów na temat wierzby energetycznej - onegdaj była taka opcja, żeby nią obsadzić najniższe nasze łąki. Pomysł upadł...bo łąki szkoda. Poziom wód gruntowych opadł - z łąki normalnie zbieramy siano. Niezłą koncepcją jestobsadzenie granić wierzbami...jakimikolwiek. Salix viminalis (czyli Wierzba wiciowa) też może być.
********************************************************************************************
[21.01] 20:19 lucysia
Dzięki Farmerko.Mąż już się rozeznał w necie.Trochę linków znalazłam i poczytał sobie.Jak zobaczył ,że perzu nie lubi i głęboko trzeba uprawić to chyba zrezygnuje i nadal drzewa owocowe posadzi
********************************************************************************************
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Wróć do Encyklopedia gatunków

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość