Złotlin japoński

drzewa, krzewy, kwiaty, warzywa...

Złotlin japoński

Postautor: Cebulka » pn sty 24, 2011 10:21 am

Złotlin japoński
[24.09] 15:09 elka14
Złotlin japoński "wędruje " musisz o tym pamiętać sadząc go, ale też go bardzo lubię. Obficie kwitnie wiosną , a potem w lecie pojawiają się kwiatki na pojedynczych gałązkach.
********************************************************************************************
[25.05] 00:44 *kati
W tamtym roku posadziłam też kupiony na wyprzedaży krzew złotlinu japońskiego. Widziałam go wcześniej na zdjęciu, ale na żywo jego pełne, żółte kwiatuszki są naprawdę urocze. Podoba mi się, ale niestety, jak większość moich krzewów jest jeszcze malutki.
********************************************************************************************
23.03] 12:28 Belva
Kochani, u nas pogoda na medal wiec rano zabiore sie do wsadzania mojej nowej Kerii, ktora dostalam od znajomej z ulicy ( tez zwariowanej ogrodzniczki) Moja Keria umarla z powodu jakiegos grzyba chyba.. Wiec stanelam sobie przy ogrodzie tej sasiadki przywitalam sie i pytam sie czy ona tez miala takie problemy? Z tej milej rozmowy ... wzbogacilam sie o olbrzymia Kerie , rozowego helleborusa i jakas nowa roslinke pokrywowa o lisciach wlochatej begonii z rozowymi kwiatkami... Co to jest??? Czy ktos moze mi powiedziec?
*******************************************************************************************
[17.04.2008] 09:36 Cebulkaa
Jak tam keria? Masz ją na nowo? Bo pamiętam, że coś ci ją ciągle zjadało
********************************************************************************************
[17.04.2008] 20:18 belva
Cebulko moja Keria pozal sie Boze jest jeszcze ale z olbrzymiego krzaku zostala jedna galaz…
********************************************************************************************
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Wróć do Encyklopedia gatunków

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron