Kalafiory

Nasiona, siew i pielęgnacja

Kalafiory

Postautor: amita » śr lip 27, 2011 9:49 pm

Wykiełkowały,piękne,dorodne kalkafiory "kosmiczne" czyli te śmieszne,ozdobne.Popikowane,i co? chaszcze powyżej kolan a gdzie kalafory??? Co źle zrobiłyśmy z koleżanką? Bo to plama na honorze,wszyscy mają Aśki kalafiory.
Gwiżdżę na wszystko,zadzieram głowę,oglądam drzewa mandarynkowe.A sekret tego jest wciąż ten sam,że ciasny kaftan na sobie mam.
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7634
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm

Postautor: Cebulka » czw lip 28, 2011 2:04 pm

Chciały kosmiczne zielsko to mają ;>
Ale na kalafiorach się zupełnie nie znam niestety [haha]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: Emmi » wt sie 23, 2011 4:47 pm

Z kalafiorami jeszcze nie próbowałam, ale podobne doświadczenia jak Amitka mięliśmy z kapustą i się z lekka zraziłam [rol]
__________________________________
Obrazek
Awatar użytkownika
Emmi
Weterani
 
Posty: 4627
Rejestracja: sob sty 27, 2007 5:45 pm
Lokalizacja: okolice Warszawy

Postautor: amita » śr sie 24, 2011 9:13 pm

Kapusta wyszła nawet-nawet,zwłaszcza ślimorom smakowała. [skrob] padł pomysł,że to może brukselka była,ale to nie zmienia faktu,że same liscie urosły :D ten eksperyment należy uznać za nieudany :D
Gwiżdżę na wszystko,zadzieram głowę,oglądam drzewa mandarynkowe.A sekret tego jest wciąż ten sam,że ciasny kaftan na sobie mam.
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7634
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm

Re: Kalafiory

Postautor: żyjąca marzeniami » wt maja 23, 2017 8:34 am

Czy ktoś jeszcze uprawiał kalafiory ?
Zrobiłam rozsadę,a potem nie miałam kiedy posadzić i zaczęła marnieć.Dolne listki zrobiły się czerwone ,rozsada przetrzymana z dobre 3 tygodnie :( Zastanawiam się teraz czy jest sens to sadzić i zajmować miejsce w warzywniaku.
Pozdrawiam Amelia
Awatar użytkownika
żyjąca marzeniami
Weterani
 
Posty: 452
Rejestracja: pt lip 12, 2013 8:20 am
Lokalizacja: woj.świętokrzyskie


Wróć do Warzywa i Zioła

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości