Magnolia

Również iglaki, żywopłoty i pnącza

Postautor: Andrzej » ndz maja 15, 2011 11:12 am

Sz_elka pisze:Andrzej [ [shock] przepiękna! 8) Czy to Elizabeth? [rol]

To Yellow Bird.
Pozdrawiam - Andrzej
Andrzej
Administrator
 
Posty: 2088
Rejestracja: pt sty 26, 2007 9:01 am

Postautor: Baś_22 » ndz maja 15, 2011 12:54 pm

[shock] Andrzeju piękna jest [brawo]
Jeszcze tyle przede mną :) [krolik]
Serdecznie zapraszam do odwiedzin mojego bloga :) http://berberrus.com.pl
Jestem także na: https://www.facebook.com/berberrus
Awatar użytkownika
Baś_22
Weterani
 
Posty: 8995
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:35 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: tomicron » ndz maja 15, 2011 3:46 pm

Mmmm - jak lody waniliowe :P
"Z obecnego kryzysu są dwa wyjścia: normalne i cudowne. Normalne to takie, że Matka Boska jak zwykle zrobi cud i nas uratuje - a cudowne, że wszyscy zaczną uczciwie pracować, wypełniać swoje obowiązki itd."
Awatar użytkownika
tomicron
Weterani
 
Posty: 3286
Rejestracja: sob maja 10, 2008 10:30 pm

Postautor: Sz_elka » ndz maja 15, 2011 5:57 pm

Piękny ten "żółciutki ptak" - ciekawe jak teraz wygląda - chyba już w pełnym rozkwicie! Wrzuć zdjęcie - proszę! 8)
Elka
Awatar użytkownika
Sz_elka
Weterani
 
Posty: 5359
Rejestracja: sob sty 27, 2007 8:42 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: koliberek » pn maja 16, 2011 5:53 am

A moja niestety w tym roku nie zakwitłą :( ale wazne, ze przyzyła, bo jakos sie marnie zapowiadało. Ma liscie :D
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: Onaela » wt maja 17, 2011 12:16 am

Chyba najbardziej podobają mi sie żółte magnolie i takie kremowo-białe.
Ta Andrzeja jest zjawiskowa-na podobną mogłam sobie popatrzeć u koleżanki-sąsiadki :) Moje dwie Susane (jednakowe przez pomyłkę ,wrzosowo-różowe)) kwitną juz chyba od miesiaca.Nie są juz tak obsypane kwiatami jak 2 tygodnie temu,ale wciąż ładne :)

1 maja byłam w Ogrodzie Botanicznym w Powsinie-reklamowali kwitnace magnolie,jednak szczerze mówiac nie było specjalnie na co popatrzeć [rol] Żółtych w każdym razie nie widziałam....
Za to przepięknie kwitły tulipany-mają tam chyba ok 100 odmian.
Onaela
Weterani
 
Posty: 3761
Rejestracja: pn cze 14, 2010 12:02 pm

Postautor: koliberek » pt maja 25, 2012 5:26 pm

hej, pomozcie. Czy ktos wie co sie dzieje z liscmi Elzbiety? I co na to trzeba zastosowac?
Obrazek
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: tereklo » pt maja 25, 2012 6:46 pm

No nie wiem, a to nie są skutki mrozu w nocy z 18 na 19 maja?
Wiedza jest czymś, co istnieje w umysłach, nie w bazach danych – to relacyjna sieć faktów i umiejętności, wyuczona, praktykowana, z czasem doprowadzana do mistrzostwa.
Obrazek
Awatar użytkownika
tereklo
Administrator
 
Posty: 4422
Rejestracja: sob cze 04, 2011 6:07 am
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Postautor: amita » pt maja 25, 2012 7:16 pm

Też stawiam na mróz.
Gwiżdżę na wszystko,zadzieram głowę,oglądam drzewa mandarynkowe.A sekret tego jest wciąż ten sam,że ciasny kaftan na sobie mam.
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7634
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm

Postautor: koliberek » pt maja 25, 2012 7:18 pm

Nie wiem, nie bylo mnie tam wtedy, mlodziez jak to mlodziez, nic nie wie.... Poczytalam troche i wyszlo mi na to, ze moze to jakis grzyb i Bravo 500 powinno poskutkowac, ale nie mam pewnosci. Poczekam jeszcze przez weekend, moze ktos madrzejszy to rozszyfruje...
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: Cebulka » pt maja 25, 2012 9:49 pm

Nie jestem pewna co do tego przymrozku... [rol]
Rosnące parę metrów dalej winogrona rosną sobie w najlepsze i nic im nie jest [skrob]
Ale prawda że winogrona jednak rosną przy ciemnym tarasie który być może oddawał ciepło i to je uratowało...

Tu na wiadomym forum jest długi temat ze zdjęciami, przeglądnij, bo ja już sama nie wiem [skrob]
http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 6&start=56
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Re: Magnolia

Postautor: admin » sob lip 07, 2012 12:00 pm

Cebulka pisze:Śpieszę donieść że u Koli magnolii juz wydaje się być wszystko w porządku - chyba były to tylko uszkodzenia mrozowe [jupi]
Obrazek


tereklo pisze:
Cebulka pisze:Śpieszę donieść że u Koli magnolii juz wydaje się być wszystko w porządku - chyba były to tylko uszkodzenia mrozowe [jupi]
Obrazek


[jupi]
prognozowanie trafne :)


koliberek pisze:Gamon powiedzial ze nie spryskal niczym, bo pogoda i czas byly niesprzyjajace, ale tak jak kazalam oberwal wszystkie chore liscie i tyle starczylo. Faktycznie teraz magnolia wyglada na zdrowa. Widze ze nawet gamon sie jej dokladnie przygladal, bo dzis mi potrafil pokazac ktore liscie sa nowe ;)


Baś_22 pisze:
koliberek pisze: Widze ze nawet gamon sie jej dokladnie przygladal, bo dzis mi potrafil pokazac ktore liscie sa nowe ;)

...no starał się chłopina [haha]


Cebulka pisze:Stara się stara - a żebyście widziały jak szaleńczo sprzątał całą chałupę 'bo mama wraca' [haha]
Awatar użytkownika
admin
Administrator
 
Posty: 132
Rejestracja: czw sty 01, 1970 1:00 am

Poprzednia

Wróć do Drzewa i krzewy ozdobne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości