Kilka słów o nas

Kilka słów o nas

Postautor: Andrzej » wt sie 18, 2009 8:37 pm

"Jestem pasjonatką uprawy wszystkiego co ekologiczne, podzielę się tym co wiem, będę wdzięczna za każdą dobrą radę. Od kilku lat mam niewielką działkę. Jest to miłość od pierwszego wejrzenia - z wzajemnością. Uprawiam i przetwarzam co się da. Czasem mam różne wątpliwości dotyczące uprawy, potraw, które można zrobić z różnych ciekawych owoców i warzyw. Kocham też kwiaty, zioła i każde najmniejsze stworzonko, które zamieszka na działce (choć czasem jest to trudna miłość np. do kreta albo nornicy).
Teraz z utęsknieniem czekam wiosny.
Miga."

To fragment wypowiedzi od której to wszystko się rozpoczeło i te słowa, niczym MOTTO, towarzyszą nam od ponad dwu lat.

Obrazek

Ale, po kolei...
Wszystko rozpoczeło się od powyższego wpisu, który Miga zamieściła 4 lutego 2005 roku na forum "Kafeterii" rozpoczynając nim temat "Ogrodnictwo ekologiczne"
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1609769
Stopniowo przybywało uczestników wspólnych ogrodniczych dyskusji, jedni przychodzili, inni odchodzili... Podczas dwuletniej historii ich trwania wykrystalizowała się stała grupa bywalców których mocno połączyły więzy internetowej przyjaźni.

Niniejsze forum jest kontynuacją tamtych rozmów, pozbawioną ograniczeń jakie miały miejsce na Kafe.
Pozdrawiam - Andrzej
Andrzej
Administrator
 
Posty: 2088
Rejestracja: pt sty 26, 2007 9:01 am

Wróć do Artykuły strony portalowej

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron