Nasze Nicki

Temat widoczny jedynie dla zarejestrowanych użytkowników.

Postautor: amita » ndz mar 23, 2008 1:25 pm

Ogier,na 100%
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7634
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm

Postautor: Fil » ndz mar 23, 2008 4:14 pm

To może teraz ja :)
Fil jest poprostu skrótem od Filip (tego co to wyskoczył z konopii [lol] ) i jest jednym z wielu imion męskich :? [!] nadanych mi przez mojego męża. W tym względzie jest mistrzem świata :) Kiedyś wszedł do domu, spojrzał na mnie i stwierdził, że wyglądam zupełnie jak Manczkin. Zapytany co to takiego ten Manczkin (rozumiecie, byłam ciekawa do kogo lub czego jestem podobna), nie umiał odpowiedzieć, ale zapewnił mnie, że wyglądam zupełnie jak on. [lol]
Ale wracając do tematu, Filip lub Fil przylgnął do mnie na dłuższy czas. Zrzekłam się tego imienia dopiero 4 miesiące temu, kiedy narodził się mój synek Filipek :) Można więc powiedzieć, że teraz na forum podszywam się pod niego :D
Awatar użytkownika
Fil
Weterani
 
Posty: 490
Rejestracja: pt sie 10, 2007 12:03 pm
Lokalizacja: wiocha pod Warszawą :)

Postautor: koliberek » czw mar 27, 2008 7:00 am

ale fajne historie :D
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: cicho_borowska » czw mar 27, 2008 8:16 am

no :-D
"Najtrudniejsze dzieło świata od łatwego trzeba rozpocząć, a największe dokonania od drobiazgów"
Lao Tsy
Awatar użytkownika
cicho_borowska
Weterani
 
Posty: 3355
Rejestracja: śr lip 18, 2007 12:36 pm

Postautor: madeelaine » wt maja 13, 2008 9:24 am

Bardzo fajny temat :) nad niektórymi nickami siê zastanawia³am, co te¿ w³a¶ciciel mia³ na my¶li, a tu proszê moje wyobra¿enie okaza³o siê zupe³nie inne :)
Mój nick nie kryje w sobie ¿adnej tajemnicy, Madelaine to z francuskiego Magdalena, a ¿e tak ma na imiê i do tego uwielbiam jêzyk francuski a w liceum tak na mnie mówiono to zosta³o mi madelaine, a jest przez dwa ee bo na poczcie gmailowej madelaine by³o zajête wiêc musia³am dodaæ sobie jedn± literkê :)
madeelaine
 

Postautor: koliberek » wt maja 13, 2008 9:47 am

Zmieniłam avatarek, tamten poprzedni był z innego forum. Kilka dni temu mąz ze mna (o dziwo) siedział przy kompie i pokazywałam mu wasze avatarki objasniając kto jest kim ( te osoby które zna) no i jak zobaczył mój to zdziwiony powiedział: przeciez Ty jesteś koliberek to dlaczego masz czarownice ? Powinnas zmienić. No i zmieniłam dzis przy pomocy naszego Guru -Andrzeja :D Jeszcze raz dziękuję Andrzeju :*
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: Cebulka » wt maja 13, 2008 9:58 am

Madeelaine - też uważam, że to pięknie po francusku brzmi [tuli] A możemy w takim razie "mówić do Ciebie przez jedno 'e'" ? [haha] Czytałaś może "Pozwólcie nam krzyczeć"?

koliberku - buziaki dla męża [onajego]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: madeelaine » wt maja 13, 2008 10:08 am

Koliberku bardzo ³adny ten koliberek :)
Mo¿ecie mówiæ przez jedno "e", nie czyta³am Cebulko, chocia¿ ksi±¿ki uwielbiam, ale raczej literaturê iberoamerykañsk± i o dziwo co ostatnio odkry³am krymina³y i sensacje :)
madeelaine
 

nasze nicki

Postautor: zomarel » sob maja 17, 2008 9:51 pm

Nie napisałam jeszcze skąd wziął się mój nick.To nic innego jak pierwsze litery imion Zosia,Marek,Ela,a jest to nasz profil skypa,z którego prawdę mówiąc rzadko korzystam.
Awatar użytkownika
zomarel
Weterani
 
Posty: 2650
Rejestracja: wt sty 22, 2008 7:34 pm

Postautor: Cebulka » ndz maja 18, 2008 9:51 am

Kurczę, w życiu bym się nie domyśliła... [skrob]
A tak się nawet kiedyś zastanawiałam, skąd to się wzięło [lol]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: koliberek » ndz maja 18, 2008 4:21 pm

a ja też się zastanawiałam i tak jakoś dośc blisko byłam, no w kazdym razie zosi się domysliłam, ale dalje to myślałam, ze od nazwiska ;)
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: gruby miś » czw sty 15, 2009 11:26 pm

emmi, jak masz na imię?

ja, jak amita zaczynałam od diet ;)
ale tak bardziej, ten gruby miś... to niedźwiedź z dużego niebieskiego domu, mój ideał wychowawcy? ot dorosłego, co dzieciom zapewnia radość i bezpieczeństeo... i swobodę przy tym!
Awatar użytkownika
gruby miś
Weterani
 
Posty: 1701
Rejestracja: czw sty 15, 2009 12:21 am

Postautor: Emmi » śr sty 21, 2009 6:11 pm

gruby misiu [tuli] no ja jestem po prostu Emmi ;)
A co do misia z niebieskiego domu, to Ci powiem, że teraz nadaje w minimini i tak czasami patrząc na niego, tak sobie myślę ,, łatwo Ci być tak spokojnym i zaradnym, kiedy program trwa krótki czas w ciagu dnia, ciekawe co się dzieje, poza programem [lol]
Awatar użytkownika
Emmi
Weterani
 
Posty: 4627
Rejestracja: sob sty 27, 2007 5:45 pm
Lokalizacja: okolice Warszawy

Postautor: żabcia » śr lut 04, 2009 10:52 pm

Z kolei żabcia wzięła się z tego że tylko mój nieżyjący mąż tak mnie nazywał i chcę o tym jak najdłużej pamiętać.
Awatar użytkownika
żabcia
Weterani
 
Posty: 849
Rejestracja: wt lut 03, 2009 10:22 am

Postautor: gruby miś » śr lut 04, 2009 11:06 pm

oj, zabciu, z każdego Twojego postu słychać tęsknotę! :( mój do mnie mówi kasiumisiu, oby żył wiecznie! i nie chrapał [devil]
Awatar użytkownika
gruby miś
Weterani
 
Posty: 1701
Rejestracja: czw sty 15, 2009 12:21 am

Postautor: Baś_22 » śr lut 04, 2009 11:18 pm

gruby miś pisze:oj, zabciu, z każdego Twojego postu słychać tęsknotę! :( mój do mnie mówi kasiumisiu, oby żył wiecznie! i nie chrapał [devil]


Mój mówił (bo teraz już nie) moja wiewióreczko, żyje nadal i strasznie chrapie [devil] [haha]
Jeszcze tyle przede mną :) [krolik]
Serdecznie zapraszam do odwiedzin mojego bloga :) http://berberrus.com.pl
Jestem także na: https://www.facebook.com/berberrus
Awatar użytkownika
Baś_22
Weterani
 
Posty: 8995
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:35 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: gruby miś » śr lut 04, 2009 11:22 pm

basiu, a może będąc "wiewióreczką" miałaś inny kolor albo bardziej skoczna byłaś ;) na chrapanie mam jedno lekarstwo: stopery do uszu!
Awatar użytkownika
gruby miś
Weterani
 
Posty: 1701
Rejestracja: czw sty 15, 2009 12:21 am

Postautor: amita » śr lut 04, 2009 11:32 pm

Mój zaraz po ślubie mówił:młoda (o sobie: twój mężuś)a teraz "stara".Kiedyś jak mnie zawołał po imieniu,to się na ulicy nie odwróciłam,bo myślałam,że jakąś inną Renatę woła.
Gwiżdżę na wszystko,zadzieram głowę,oglądam drzewa mandarynkowe.A sekret tego jest wciąż ten sam,że ciasny kaftan na sobie mam.
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7634
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm

Postautor: Baś_22 » śr lut 04, 2009 11:32 pm

gruby miś pisze:basiu, a może będąc "wiewióreczką" miałaś inny kolor albo bardziej skoczna byłaś ;) na chrapanie mam jedno lekarstwo: stopery do uszu!


misiu, skoczna jestem do dzisiaj [devil] kolor faktycznie nieco przybladł [haha] a stopery odpadają, bo wtedy nie słyszę budzika [haha]
Mam lepszy sposób JA TEŻ CHRAPIĘ [haha] [haha] [haha] i wygrywa ten, kto pierwszy zaśnie [haha]
Jeszcze tyle przede mną :) [krolik]
Serdecznie zapraszam do odwiedzin mojego bloga :) http://berberrus.com.pl
Jestem także na: https://www.facebook.com/berberrus
Awatar użytkownika
Baś_22
Weterani
 
Posty: 8995
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:35 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Baś_22 » śr lut 04, 2009 11:33 pm

amita pisze:Mój zaraz po ślubie mówił:młoda (o sobie: twój mężuś)a teraz "stara".Kiedyś jak mnie zawołał po imieniu,to się na ulicy nie odwróciłam,bo myślałam,że jakąś inną Renatę woła.


Amita, no zejdę zaraz ze śmiechu [haha] i nie spotkamy się w piątek pod zegarem [devil]
Jeszcze tyle przede mną :) [krolik]
Serdecznie zapraszam do odwiedzin mojego bloga :) http://berberrus.com.pl
Jestem także na: https://www.facebook.com/berberrus
Awatar użytkownika
Baś_22
Weterani
 
Posty: 8995
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:35 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: gruby miś » śr lut 04, 2009 11:59 pm

"WYGRYWA, KTO PIERWSZY ZAŚNIE" wymiata!
najlepszy tekst tygodnia :)
to jakich stoperów ja uzywam, że i budzik i kwiki trolląt zawsze słyszę? działają wybiórczo, tylko na chrsapanie? ale śpię, budzik słyszę i dzieci w razie potrzeby też!
Awatar użytkownika
gruby miś
Weterani
 
Posty: 1701
Rejestracja: czw sty 15, 2009 12:21 am

Postautor: gruby miś » czw lut 05, 2009 12:05 am

gdybym nie była leniwcem, to najbliższy weekend spędziłabym pod wrockiem! a dokłdaniej mam zaproszenie pod j.górę z podwózką od wrocławia...
Awatar użytkownika
gruby miś
Weterani
 
Posty: 1701
Rejestracja: czw sty 15, 2009 12:21 am

Postautor: Baś_22 » czw lut 05, 2009 9:10 am

gruby miś pisze:gdybym nie była leniwcem, to najbliższy weekend spędziłabym pod wrockiem! a dokłdaniej mam zaproszenie pod j.górę z podwózką od wrocławia...


Z Wrocławia do Jeleniej Góry jest 112 km, to ta "podwózka" niezła [haha]
Jeszcze tyle przede mną :) [krolik]
Serdecznie zapraszam do odwiedzin mojego bloga :) http://berberrus.com.pl
Jestem także na: https://www.facebook.com/berberrus
Awatar użytkownika
Baś_22
Weterani
 
Posty: 8995
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:35 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: amita » czw lut 05, 2009 1:52 pm

Faktycznie,rzut beretem ;)
Gwiżdżę na wszystko,zadzieram głowę,oglądam drzewa mandarynkowe.A sekret tego jest wciąż ten sam,że ciasny kaftan na sobie mam.
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7634
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm

Postautor: Sz_elka » czw lut 05, 2009 2:55 pm

gruby miś pisze:gdybym nie była leniwcem, to najbliższy weekend spędziłabym pod wrockiem! a dokłdaniej mam zaproszenie pod j.górę z podwózką od wrocławia...


Jelenia Góra ..... ja Durnowata, nie mogłam skojarzyć, o co chodzi [shock] z tą Jasną Górą pod Wrockiem ?!!! [lol] [lol] [lol]
Elka
Awatar użytkownika
Sz_elka
Weterani
 
Posty: 5359
Rejestracja: sob sty 27, 2007 8:42 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: koliberek » czw lut 05, 2009 5:42 pm

Hihi Szelka, a wiesz, ze ja tez z Jasną góra skojarzyłam ??? :D
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: gruby miś » czw lut 05, 2009 5:47 pm

no tak, leniwemu "misiu" się nie chciało całej nazwy wpisać [lol] koleżanka, która zapraszała jeździ, jak torpeda, dla niej skoczyć do wrocławia, to jak do sklepu za rogiem [haha]
jest też druga opcja dojazdu, z drugą koleżanką (z wrocka) ale ona ma jeszcze krócej prawo jazdy niż ja ;)
Awatar użytkownika
gruby miś
Weterani
 
Posty: 1701
Rejestracja: czw sty 15, 2009 12:21 am

Postautor: Yennyfer » sob lut 14, 2009 7:56 pm

hej.I tu dotarłam. Już chyba tłumaczyłam. Mój nick z wiedźmina. Ale jak logowałam sie lata temu na kafeterii, to Yennefer było zajęte. Zrobiłam sobie Yennefer*, ale wyszło z tego małe nieporozumienie. ktoś pisał na mój adres @ do tej pierwszej Yennefer. bezgwiadkowej. No to przemianowałam się na Yennyfer. i własciwie tego nicka używam już wszędzie.
Awatar użytkownika
Yennyfer
Weterani
 
Posty: 1374
Rejestracja: pn lut 09, 2009 6:34 pm

Postautor: Alcyk » śr lut 18, 2009 2:17 pm

Mój nick to przezwisko jeszcze ze szkoły podstawowej:). Byłam tak dożarta w pierwszych klasach, że zamiast Ala wychowawczyni mówiła Alcyk... no i tak już zostało...
Pozdrawiam
Alicja

Úsměv trvá chvilku, ale někdy se na něj vzpomíná celý život.
Awatar użytkownika
Alcyk
Weterani
 
Posty: 433
Rejestracja: pt sie 22, 2008 9:37 am

Postautor: toja » ndz kwie 26, 2009 8:22 pm

Mój nick oznacza , to- "ja"
Serdecznie pozdrawia Basia
"Kto czego nie doznał , nie zrozumie"
Awatar użytkownika
toja
Ekoludki
 
Posty: 126
Rejestracja: ndz mar 01, 2009 4:07 pm

Postautor: kotkaaa » czw sie 27, 2009 7:42 am

Ot i ja w końcu tu dotarłam ,więc wyjaśniam Kotkaaa od nazwiska z domu Kot .3 a Arek synek , Andrzej mąż ,Ania ja i w międzyczasie doszła jeszcze Ania synowa fajna ale za spokojna dziwusi .Myślę że jak by była kiedyś wnusia to może Anulka. A owego aaawatarka to nie wiem jak się toto robi.
Awatar użytkownika
kotkaaa
Weterani
 
Posty: 575
Rejestracja: pn cze 04, 2007 8:02 pm

Postautor: Cebulka » czw sie 27, 2009 8:35 pm

Kurczę, a ja myślałam że to "aaa" miałaś bo gdzieś samo "kotka" było juz zarezerwowane [glupek]

[tuli]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dzień dobry

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron