witam :)

Temat widoczny jedynie dla zarejestrowanych użytkowników.

witam :)

Postautor: annorl1 » śr lip 17, 2013 10:27 am

chyba pasuje się przedstawić, bo te z Was co bywają na Zagrodzie to co nieco o mnie wiedzą, a reszta nie bo i skąd [?]

mam na imię Ania. magiczna 30 stuknie mi końcem roku [beksa1] [beksa1] [beksa1]

na wsi mieszkam w sumie od zawsze z małym przerywnikiem na Rzeszów, ale to jakieś nieporozumienie :P nasz domek kupiliśmy 6 lat temu, stary, do remontu, nie do końca zadbany, byliśmy zaślepieni i bardzo bardzo przepłaciliśmy. nie dopilnowaliśmy kilku spraw które ciągną sie za nami do teraz :/ no ale człowiek młody, nie ma mu kto doradzić to i głupi...nie, nie żałuje że kupiliśmy ten domek, po prostu teraz wymagała bym więcej i targowała bym się dużo więcej :P
tak więc pomalutku robimy w tym domku remonty, na początku byle jakoś mieszkać, teraz żeby też wyglądało jakoś :)

jestem kobietą nie pracującą na własne życzenie. z mężem mamy zasadę że w życiu trzeba mieć czas na szczęście, a kasa to nie wszystko. mamy siebie i nasze zwierzaczki :D
jak już się chwaliłam mamy 3 psy, w tym jeden to męża że tak powiem partner w pracy ;D 1 kotka-Totka :D a reszta to podwórkowe, zagrodowe.
1 kogut, 6 kur, 23 kurczaczki, 1 samiczka królica, na dzień dzisiejszy 1 kaczka która została i 1 gąska z zamiarem kupna jeszcze 10 ;D
marzy mi sie taka śliczna koza jaką ma Emmi, a najlepiej 2 co by im smutno nie było :D
chciała bym też owieczki takie śliczne jak ma Żyjąca Marzeniami, ale to najpierw musimy stajnie nową postawić :P
perliczki chcę, ale mąż sie nie zgadza bo sa głośne...
w sumie to jakiś ja zwierzaków nie chcę? ;D

moja pasja to ekologia, ziołolecznictwo, zwierzaki, zdrowa kuchnia i produkcja własnych pysznych naleweczek [jupi] [jupi] [jupi]

mieszkam na Podkarpaciu, powiat przeworski.
w sumie to nie bardzo wiem co jeszcze napisać dlatego na razie temat zostawiam otwarty ;D
"To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące. "
P.Coelho
Awatar użytkownika
annorl1
Weterani
 
Posty: 583
Rejestracja: sob lip 13, 2013 4:34 pm
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: witam :)

Postautor: Tosia » śr lip 17, 2013 10:36 am

Witaj Aniu z Podkarpacia [mysli] a może z pięknej wschodniej Polski [tuli] , Miło że zechciałaś do nas dołączyć, i czuj się z nami jak w jednej wielkiej rodzinie :*
Pozdrowienia Tosia.
Awatar użytkownika
Tosia
Weterani
 
Posty: 2131
Rejestracja: ndz lip 06, 2008 10:31 am

Re: witam :)

Postautor: megan » śr lip 17, 2013 1:10 pm

Witaj Aniu [hejhej]

Nalewki bardzo mnie intrygują [drink] [hi]
Nowy dzień-nowe wyzwania,a czasem i stare.
Awatar użytkownika
megan
Weterani
 
Posty: 628
Rejestracja: pt lip 31, 2009 9:46 am
Lokalizacja: mazowieckie

Re: witam :)

Postautor: amita » śr lip 17, 2013 2:44 pm

Witaj.
Dobrze trafiłaś jeśli jesteś pasjonatką ekologii i nalewek ;>
Gwiżdżę na wszystko,zadzieram głowę,oglądam drzewa mandarynkowe.A sekret tego jest wciąż ten sam,że ciasny kaftan na sobie mam.
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7634
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm

Re: witam :)

Postautor: magdziołek » śr lip 17, 2013 8:23 pm

Witaj Aniu! 30lat to piękny wiek :) jesteś z tego samego rocznika co moja córka. Też potrzebowała przytulańska i dobrej nalewki, żeby ukoić duszę w urodziny... . A co mają powiedzieć mamy trzydziestolatek [haha], które zupełnie nie czują, że mają takie dorosłe córki :) .
Jeszcze raz, witaj i miłej zabawy w miłym ekotopikowym towarzystwie, Ci życzę :)
"... miarą naszego życia są związki, które tworzymy"...
mój blog decoupage: http://madach.blog.onet.pl/
Awatar użytkownika
magdziołek
Weterani
 
Posty: 4432
Rejestracja: pn paź 15, 2007 6:28 am

Re: witam :)

Postautor: tomicron » śr lip 17, 2013 8:53 pm

Witaj Aniu [czesc]
Nalewki to jest to co tygryski lubią najbardziej [mniam] ;)
"Z obecnego kryzysu są dwa wyjścia: normalne i cudowne. Normalne to takie, że Matka Boska jak zwykle zrobi cud i nas uratuje - a cudowne, że wszyscy zaczną uczciwie pracować, wypełniać swoje obowiązki itd."
Awatar użytkownika
tomicron
Weterani
 
Posty: 3286
Rejestracja: sob maja 10, 2008 10:30 pm

Re: witam :)

Postautor: koliberek » śr lip 17, 2013 9:08 pm

Hej Aniu :) Fajnie, ze do nas dolaczylas. Mam nadzieje, ze zagoscisz na dluzej. Troche Cie juz poznalam z tego co napisalas na czacie i podziwiam Cie, Takie mlode osoby rzadko maja odwage tak zyc jak TY.... ;) Powodzenia [brawo]
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Re: witam :)

Postautor: annorl1 » czw lip 18, 2013 4:58 pm

dziękuję wszystkim za miłe powitanie :*
oj, jak juz do Was wpadłam to tak szybko na pewno sobie nie pójdę :) za bardzo mi sie u Was podoba :D

a najbardziej chyba to, że tak każdy lubi nalewki [ubaw]
"To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące. "
P.Coelho
Awatar użytkownika
annorl1
Weterani
 
Posty: 583
Rejestracja: sob lip 13, 2013 4:34 pm
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: witam :)

Postautor: Baś_22 » czw lip 18, 2013 5:53 pm

annorl1 pisze: oj, jak juz do Was wpadłam to tak szybko na pewno sobie nie pójdę :) za bardzo mi sie u Was podoba :D
a najbardziej chyba to, że tak każdy lubi nalewki [ubaw]

Oj lubimy, lubimy ale i sami robimy a potem wymieniamy się przepisami a przy okazji spotkań degustujemy [drink]
Witaj Aniu w naszym gronie i czuj się dobrze razem z nami [prosi]
Jeszcze tyle przede mną :) [krolik]
Serdecznie zapraszam do odwiedzin mojego bloga :) http://berberrus.com.pl
Jestem także na: https://www.facebook.com/berberrus
Awatar użytkownika
Baś_22
Weterani
 
Posty: 8995
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:35 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: witam :)

Postautor: Cebulka » czw lip 25, 2013 10:59 pm

annorl1 pisze:magiczna 30 stuknie mi końcem roku [beksa1] [beksa1] [beksa1]

Myślałam nad tymi beksami które na końcu powstawiałaś że aż w końcu napiszę - daj spokój, to piękny wiek [lol]
Pomijam już że tu na forum to jesteśmy młódkami (ja za miesiąc 33) ale tak ogólnie uważam, że ten wiek jest super. Zrozumiałam to budując ostatnio kota z piasku - jak miałam 20 lat, to nie byłam pewna, czy mi to wypada, a teraz to właśnie stwierdziłam, że mam totalnie gdzieś czy wypada czy nie wypada, dorosłam wreszcie do tego żeby robić to co na co mam ochotę i co sama uważam za słuszne [cool1] . A przynajmniej staram się nie dawać wrabiać w rzeczy niesłuszne [lol]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Re: witam :)

Postautor: tomicron » czw lip 25, 2013 11:09 pm

Ja też niewiele po 30, ale nie będę siał defetyzmu... Dla jednych to przekroczenie jakiegoś Rubikonu, dla innych, pewien kolejny etap i nic więcej. Anyways - mamy tyle lat na ile się czujemy/ a może czujemy się na tyle lat ile mamy [panzielony] 8) [skrob]
"Z obecnego kryzysu są dwa wyjścia: normalne i cudowne. Normalne to takie, że Matka Boska jak zwykle zrobi cud i nas uratuje - a cudowne, że wszyscy zaczną uczciwie pracować, wypełniać swoje obowiązki itd."
Awatar użytkownika
tomicron
Weterani
 
Posty: 3286
Rejestracja: sob maja 10, 2008 10:30 pm

Re: witam :)

Postautor: zomarel » czw lip 25, 2013 11:14 pm

tomicron pisze:Ja też niewiele po 30, ale nie będę siał defetyzmu... Dla jednych to przekroczenie jakiegoś Rubikonu, dla innych, pewien kolejny etap i nic więcej. Anyways - mamy tyle lat na ile się czujemy/ a może czujemy się na tyle lat ile mamy [panzielony] 8) [skrob]

I tu się z zgadzam z Tomkiem [brawo] ,a w metrykę nie zaglądam [lol]
Awatar użytkownika
zomarel
Weterani
 
Posty: 2650
Rejestracja: wt sty 22, 2008 7:34 pm

Re: witam :)

Postautor: annorl1 » pt lip 26, 2013 5:54 am

oj, chciała bym tak do tego podchodzic :)
pamiętam jak strasznie przeżywałam 25 urodziny, bo tyle miałam planów i z najważniejszego nic nie wyszło, teraz 30 na karku i już moge powiedzieć marzenie dalej daleko ode mnie i raczej to mnie tak martwi.
to jest takie życie że niby żyję jak chciałam, ale brakuje mi najważniejszego w życiu...ech, ale co ja tu smęcę, kurczaczki mi się klują więc jest się z czego cieszyć :D
"To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące. "
P.Coelho
Awatar użytkownika
annorl1
Weterani
 
Posty: 583
Rejestracja: sob lip 13, 2013 4:34 pm
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: witam :)

Postautor: koliberek » pt lip 26, 2013 12:01 pm

Anulka, dyzs masz imieniny wiec tym bardziej zadnego smecenia. :D
Napewno i na to najwazniejsze sie doczekasz czego Ci z calego serca zycze, nie tylko z okazji Imienin [tuli] [kwiatek]
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Re: witam :)

Postautor: Cebulka » sob lip 27, 2013 3:03 pm

Ania nie przejmuj się, bo każda z nas tu czasem smęci, jak ją na to akurat nastrój najdzie, normalna rzecz [tuli]
A marzenia i plany dziel na mniejsze etapy - wtedy od razu będzie lepiej widoczny pozytywny efekt z roku na rok :)
Na to największe co mówiłaś też jest czas - jest tu kilka kobitek co dobrych parę lat czekały - i jest :d
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Re: witam :)

Postautor: amita » wt lip 30, 2013 10:07 pm

To ja po wczorajszym porządkowaniu działki i dzisiejszym ogarnięciu chaty mam tak lekko licząc 100. Ale ogólnie to Ci powiem, że po 30 miałam jakiś taki napad nerwowy, aż mi doktor przepisał środki uspokajające, ziołowe, na spiryciku. Pomogło :) A po 40 to już tylko palnąć sobie w łeb idzie, za to spirycik pomaga, jak sadzę przy kazdej okazji ;> A na marzenia masz jeszcze czas, tym bardziej, że z marzeniami to trzeba uważać, bo się cholerka, mogą spełnić.
Gwiżdżę na wszystko,zadzieram głowę,oglądam drzewa mandarynkowe.A sekret tego jest wciąż ten sam,że ciasny kaftan na sobie mam.
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7634
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm

Re: witam :)

Postautor: zomarel » czw sie 01, 2013 10:43 pm

Ami,należy Ci się [lanie] .To co ja i moje rówieśnice mamy powiedzieć [dokuczacz] ,nie zaglądamy w metrykę i cały czas mamy te 30+ i tego sie trzymajmy [drink]
Awatar użytkownika
zomarel
Weterani
 
Posty: 2650
Rejestracja: wt sty 22, 2008 7:34 pm

Re: witam :)

Postautor: tereklo » czw sie 01, 2013 11:03 pm

Zosiu, prawdę mówisz. [drink]
Wiedza jest czymś, co istnieje w umysłach, nie w bazach danych – to relacyjna sieć faktów i umiejętności, wyuczona, praktykowana, z czasem doprowadzana do mistrzostwa.
Obrazek
Awatar użytkownika
tereklo
Administrator
 
Posty: 4422
Rejestracja: sob cze 04, 2011 6:07 am
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Re: witam :)

Postautor: Cebulka » czw sie 01, 2013 11:09 pm

Mówiłam że my tu z trójką z przodu to forumowa młodzież [ubaw]

Jak tak pomyślę to całkiem nikt z aktywnie działających nie posiada '2 z przodu' :d

Czyli z tego wynika, że życie zaczyna się po 30stce [rotfl]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Re: witam :)

Postautor: amita » czw sie 01, 2013 11:19 pm

Ale są tacy co mają 2 z tyłu. Czeski błąd może [bezradny]
Gwiżdżę na wszystko,zadzieram głowę,oglądam drzewa mandarynkowe.A sekret tego jest wciąż ten sam,że ciasny kaftan na sobie mam.
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7634
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm

Re: witam :)

Postautor: amita » czw sie 01, 2013 11:20 pm

A życie to się zaczyna od 50. Wódki czystej.
Gwiżdżę na wszystko,zadzieram głowę,oglądam drzewa mandarynkowe.A sekret tego jest wciąż ten sam,że ciasny kaftan na sobie mam.
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7634
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm

Re: witam :)

Postautor: annorl1 » pt sie 02, 2013 6:36 am

[ubaw] [ubaw] no ja to jeszcze z tą 2 z przodu ale juz niedługo, ale jak tak o tym piszecie to moze poważnie nie ma sie czym przejmować :D
"To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące. "
P.Coelho
Awatar użytkownika
annorl1
Weterani
 
Posty: 583
Rejestracja: sob lip 13, 2013 4:34 pm
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: witam :)

Postautor: Cebulka » pt sie 02, 2013 10:52 pm

Nie wiem ja ty Amita, ale z tyłu to ja posiadam 4. Litery ;>
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Re: witam :)

Postautor: annorl1 » sob sie 03, 2013 8:37 am

[ubaw] [ubaw] [ubaw] Cebulko to było dobre [ubaw2] [ubaw2]
"To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące. "
P.Coelho
Awatar użytkownika
annorl1
Weterani
 
Posty: 583
Rejestracja: sob lip 13, 2013 4:34 pm
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: witam :)

Postautor: zomarel » sob sie 03, 2013 11:20 pm

[ubaw2] [ubaw2] [ubaw2] To było dobre,na zakończenie miło spędzonego wieczoru z Wami :*
Awatar użytkownika
zomarel
Weterani
 
Posty: 2650
Rejestracja: wt sty 22, 2008 7:34 pm

Re: witam :)

Postautor: magdziołek » wt sie 06, 2013 2:34 pm

To dodam, że ja z tyłu 4 a z przodu wkrótce 5 :( ale ten czas gna ... trzeba się upić [haha]
"... miarą naszego życia są związki, które tworzymy"...
mój blog decoupage: http://madach.blog.onet.pl/
Awatar użytkownika
magdziołek
Weterani
 
Posty: 4432
Rejestracja: pn paź 15, 2007 6:28 am

Re: witam :)

Postautor: magdziołek » wt sie 06, 2013 2:34 pm

To dodam, że ja z tyłu 4 a z przodu wkrótce 5 :( ale ten czas gna ... trzeba się upić [haha]
"... miarą naszego życia są związki, które tworzymy"...
mój blog decoupage: http://madach.blog.onet.pl/
Awatar użytkownika
magdziołek
Weterani
 
Posty: 4432
Rejestracja: pn paź 15, 2007 6:28 am

Re: witam :)

Postautor: knutsel29 » pn paź 07, 2013 7:55 am

Chce Ci tylko powiedziec trzymaj sie i nie daj sie.... :) A to co inni o nas mysla to niech nam "zwisa i powisa"....
Trzymaj sie pionu Aniu :) :*
Witam wszystkich i zapraszam na kubek herbaty :)
knutsel29
Weterani
 
Posty: 114
Rejestracja: śr gru 30, 2009 6:36 am


Wróć do Dzień dobry

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron