Do Cebulki - Administratorki....

Postautor: koliberek » pt cze 25, 2010 6:38 am

I co ? poradziliście sobie z tym ?
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: Cebulka » pt cze 25, 2010 8:11 am

Jak narazie jak widać nie, czekamy [cry]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: barbara » sob wrz 18, 2010 5:16 pm

Jestem nowym uzytkownikiem i pragnę WSZYSTKICH pozdrowić.Nie bardzo wiem od czego zacząć, może jakaś dobra dusza pokieruje mną. Mam działeczkę,więc jestem zakręcona na tle kwiatów.Mam dużo czasu,lubię czytać i pisać na forum.
Liczę na przyjęcie mnie do grona.Pozdrawiam jeszcze raz bardzo serdecznie.barbara
Awatar użytkownika
barbara
Ekoludki
 
Posty: 147
Rejestracja: wt wrz 14, 2010 3:20 pm

Postautor: megan » sob wrz 18, 2010 7:49 pm

Witaj [czesc]
Nowy dzień-nowe wyzwania,a czasem i stare.
Awatar użytkownika
megan
Weterani
 
Posty: 628
Rejestracja: pt lip 31, 2009 9:46 am
Lokalizacja: mazowieckie

Postautor: tomicron » sob wrz 18, 2010 8:17 pm

[czesc] Barbara :)
"Z obecnego kryzysu są dwa wyjścia: normalne i cudowne. Normalne to takie, że Matka Boska jak zwykle zrobi cud i nas uratuje - a cudowne, że wszyscy zaczną uczciwie pracować, wypełniać swoje obowiązki itd."
Awatar użytkownika
tomicron
Weterani
 
Posty: 3286
Rejestracja: sob maja 10, 2008 10:30 pm

Postautor: amita » sob wrz 18, 2010 9:20 pm

O Barbara piła i piła :) a co piła? Witaj na eko [czesc]
Gwiżdżę na wszystko,zadzieram głowę,oglądam drzewa mandarynkowe.A sekret tego jest wciąż ten sam,że ciasny kaftan na sobie mam.
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7634
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm

Postautor: Baś_22 » sob wrz 18, 2010 9:28 pm

Witaj imienniczko :) [tuli]
Jeszcze tyle przede mną :) [krolik]
Serdecznie zapraszam do odwiedzin mojego bloga :) http://berberrus.com.pl
Jestem także na: https://www.facebook.com/berberrus
Awatar użytkownika
Baś_22
Weterani
 
Posty: 8995
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:35 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Tosia » ndz wrz 19, 2010 5:18 am

Witaj Basiu :D
Pozdrowienia Tosia.
Awatar użytkownika
Tosia
Weterani
 
Posty: 2131
Rejestracja: ndz lip 06, 2008 10:31 am

Postautor: barbara » ndz wrz 19, 2010 8:59 pm

Oj,treśc mi zginęła,czy tak czasami się dzieje?Pozdrawiam Was wszystkich mile a w szczególności te osoby,które mnie przywitały.Przez 2 dni robiłam porządki na działce.Sama przyjemność sadzić cebulki kwiatów.Nie bardzo wiem co mam napisać na początek bo o zdrowiu na razie nie bardzo chcę pisać.Za dużo mam problemów.Jutro przyjdzie do mnie wnusia 14 m-cy,ponieważ nie może iść do żłobka.To dzieciątko wnosi do mojego domu i serca tyle ciepła.Sama rozkosz.Pozdrawiam Administratora i wszystkich pozostałych.barbara
Awatar użytkownika
barbara
Ekoludki
 
Posty: 147
Rejestracja: wt wrz 14, 2010 3:20 pm

Postautor: kra1013 » ndz wrz 19, 2010 9:43 pm

barbara pisze:Nie bardzo wiem co mam napisać na początek bo o zdrowiu na razie nie bardzo chcę pisać.Za dużo mam problemów.Jutro przyjdzie do mnie wnusia 14 m-cy,ponieważ nie może iść do żłobka.To dzieciątko wnosi do mojego domu i serca tyle ciepła.Sama rozkosz...


I ja Cię witam!
A pisanie samo przyjdzie. Może spróbujesz zrobić Swej WNUSI jakieś zdjęcie? Pomożemy je wkleić do tego forum ( jeśli masz z tym problemy, to śmiało pisz do np. Cebulki, Baś_22, czy do mnie - każdy "stały" użytkownik tego Forum Ci pomoże).
Mnie na tym Forum "pasuje" atmosfera", bo to "ludzie szukający przyjaciół"...
A problemy, to ma każdy! Ja, będąc na tym Forum zapominam o nich - może i Ty zapomnisz o swoich?
Tego życzę i śmiało!
kra1013
Ekoludki
 
Posty: 758
Rejestracja: pn lip 20, 2009 7:10 am

Postautor: koliberek » pn wrz 20, 2010 6:37 am

Witaj Barbaro :)
Usiądź sobie i rozgośc sie :)
Tutaj zawsze wszyscy sa mile widziani :)
Na popczatek obejrzyj tematy i możesz dodac swoje wpisy jesli dany temat Cie interesuje :)
Napisz tez czy masz działke czy przydomowy ogród jak dużą, co tam uprawiasz ? czy tylko ogród ozdobny czy moze tez jakies warzywa itp. ?
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: Cebulka » pn wrz 20, 2010 8:34 am

Witaj wśród nas Barbaro [tuli]

Nie przejmuj się - wszyscy na początku czuli się zagubieni, ale trochę pokrzątasz się po forum i to minie :)
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: barbara » pn wrz 20, 2010 8:51 am

Witam! Bardzo dziękuję za porady.Postaram się z ich korzystać.Spróbuję wkleić zdjęcie Mojej namłodszej wnusi-Amelki.Czy się uda ??????Fasajnie,że jest miła atmosfera,postaram się nie zakłócić.Działkę mam 400m2,za miastem.Typowo rekreacyjna.Mam tylko drzewka młode,kwiatki i trawę i domek.Ponieważ mieszkam w bloku,jest dla mnie odskocznią.Bardzo lubię na niej robić,tylko te kochane kości????Pozdrawiam,pa
Awatar użytkownika
barbara
Ekoludki
 
Posty: 147
Rejestracja: wt wrz 14, 2010 3:20 pm

Postautor: koliberek » pn wrz 20, 2010 8:54 am

Barbaro zdjęcie wklej w temacie galeria zdjec :)
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: Cebulka » pn wrz 20, 2010 8:59 am

Spokojnie, wszystko byście chcieli naraz [lol]
Niech najpierw Basia się nauczy co i jak, posty pisać, tematy znajdować - wklejanie zdjęć z reguły przychodzi dopiero później ;)
Trzeba by sprawdzić, czy instrukcja wklejnia zdjęć w poradniku jest aktualna :)
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: Grosik » pn wrz 20, 2010 9:09 am

Witaj Basiu wśród nas i ciesz się atmosferą tu panująca wraz z nami [lol]
Czy te oczy mogą kłamać...??
Awatar użytkownika
Grosik
Weterani
 
Posty: 719
Rejestracja: sob sty 26, 2008 7:56 pm

Postautor: Anamaria » pn wrz 20, 2010 10:21 am

Witamy Basiu [lol] Cieszę się, że zawitał do nas ktoś z Wielkopolski! Farmerka pewnie też się ucieszy.
Awatar użytkownika
Anamaria
Weterani
 
Posty: 3178
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 2:36 pm

Postautor: Samanta » pn wrz 20, 2010 11:26 am

Witaj Basiu :D
Jeśli mówisz do Boga, to się modlisz. Jesli Bóg mówi do ciebie, masz schizofrenię.
Awatar użytkownika
Samanta
Weterani
 
Posty: 1868
Rejestracja: sob paź 18, 2008 10:40 pm

Postautor: barbara » pn wrz 20, 2010 12:36 pm

Witam! Bardzo serdecznie dziękuję Cebulce i wszystkim znajomym z tego forum.Cieszę się,że to forum jest aby w przyjażni można było pisać,aby natrafić na przyjaciół.Jeszcze nie zdążyłam się obeznać we wszystkich tematach.Mam u siebie chorą wnusię i tylko mogę jej swój czas poświęcić.Takie maleństwa /14 m-cy/niestety bardzo odchorowują pobyt w żłobku.Niestety,nie mogę cały czas opiekować się,bo moje zdrowie na to nie pozwala.Bardzo mi przykro z tego powodu.Już sobie świetnie radzi w żłobku,tylko te choróbska.Wnuków mam aż 6 ,ale mieszkają w Poznaniu ,więc na codzień nie mogę im pomóc.Amelka,bo o niej piszę i jej siostra Zuzia mieszkają w pobliżu więc są dla mnie na codzień balsamem na moje serce.Są moją miłościa !!!!!!!!!Pa
Awatar użytkownika
barbara
Ekoludki
 
Posty: 147
Rejestracja: wt wrz 14, 2010 3:20 pm

Postautor: barbara » pn wrz 20, 2010 9:27 pm

Koliberek!Odpowiadam,mam działkę o pow.400m2.Jest na niej kilka młodych drzewek i pare starych,które wcale nie owocują.Działkę kupiłam w zeszłym roku,strasznie zaniedbaną.Musimy z mężem uporządkować stan drzewek owocowych.Nastawiłam się,że działka ma spełniać cele rekreacyjne.Dlatego też jest trawnik i kwiaty.Staram się sadzić kwiaty wieloletnie,ale jeszcze jest mały bigosik.Jest też domek murowany,za który muszę spłacać kredyt.Jednak już oko cieszy.Jak czytałam na forum,to na razie jestem początkującym działkowiczem.Zdjęcia są przepiękne./na forach/Cieszy mnie jednak to,że mimo braku wiedzy na mojej działeczce coś rośnie.Jedno co męczy to,że jest glina.Dużo już innej ziemi dodałam,jednak to stale wychodzi.Latem korzenia się nie wyrwie.Starczy na dzisiaj.Pozdrawiam cieplutko.Pa.barbara
Awatar użytkownika
barbara
Ekoludki
 
Posty: 147
Rejestracja: wt wrz 14, 2010 3:20 pm

Postautor: tomicron » pn wrz 20, 2010 9:56 pm

[pociesz] Glina nie jest taka straszna jak ją malują - utrzymuje wilgoć w podłożu, zapobiega wypłukiwaniu składników odżywczych. Jak się systematycznie nawozi kompostem to potrafi też spulchnieć ;)
"Z obecnego kryzysu są dwa wyjścia: normalne i cudowne. Normalne to takie, że Matka Boska jak zwykle zrobi cud i nas uratuje - a cudowne, że wszyscy zaczną uczciwie pracować, wypełniać swoje obowiązki itd."
Awatar użytkownika
tomicron
Weterani
 
Posty: 3286
Rejestracja: sob maja 10, 2008 10:30 pm

Postautor: Sz_elka » pn wrz 20, 2010 11:14 pm

Witaj Basiu! :) Wsiąkniesz i Ty "z kopytami" w to Nasze Forum - ani się obejrzysz, a będziesz instruować nowoprzybyłych! ;D
Elka
Awatar użytkownika
Sz_elka
Weterani
 
Posty: 5359
Rejestracja: sob sty 27, 2007 8:42 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: barbara » wt wrz 21, 2010 3:31 pm

Witajcie! Zauważyłam,że nabardziej aktywni są weterani.Skąd ta nazwa? Czyżby określała osoby z najdłuższym stażem?.A skąd macie takie ładne obrazki w profilu.Zapomniałam,jak się nazywają.śliczne!Co myślicie o zakupach roślinek na ALLEGRO?Dużo mam w ten sposób sprowadzone.Osobiście jestem z tego sposobu zadowolona.Jestem niezależna od męża, a poza tym to widzę co kupuję..Jedyne to fakt,że trzeba płacić za przesyłkę.Coś za coś.Pozdrawiam wszystkich barbara :)
Awatar użytkownika
barbara
Ekoludki
 
Posty: 147
Rejestracja: wt wrz 14, 2010 3:20 pm

Postautor: Jedynka » wt wrz 21, 2010 4:01 pm

Wita, Basieńko [tuli] Cieszę się, żę jesteś z nami
Kto zezar Harnasia ?!!!!!!!
Awatar użytkownika
Jedynka
Weterani
 
Posty: 1393
Rejestracja: sob mar 01, 2008 8:12 pm

Postautor: amita » wt wrz 21, 2010 7:39 pm

Barbaro,te obrazki to avatary.Weterani-czyli najdłużej piszący.Nowo zarejestrowani to ekoraczki,potem są zielone ekoludki,a na końcu właśnie weterani.To takie stopnie wtajemniczenia i droga awansu ekotopikowego.Co do allegro to ja osobiście nic nie kupuję.Zwłaszcza roslin.Ja lubię dotknąć,pomacać,widzieć :)
Gwiżdżę na wszystko,zadzieram głowę,oglądam drzewa mandarynkowe.A sekret tego jest wciąż ten sam,że ciasny kaftan na sobie mam.
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7634
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm

Postautor: barbara » wt wrz 21, 2010 7:59 pm

Amito! Skleroza nie boli.Faktycznie słyszałam już to słowo 'avatar'.Co do weteranów-gratuluję im za cierpliwość i wytrwałość ...Tak trzymajcie,zawsze będzie wesoło i radośnie a chyba o to nam chodzi.Jestem przekonana że większość jeszcze pracuje zawodowo i nie ma czasu na pisanie.Jednak dla relaksu proszę o wejście na forum i wsparcie słowne.Dzisiaj miałam męczący dzień,ponieważ od godz.12.00 załatwiałam lekarzy i po 20.00 wróciłam do domu.Wstydu troche się najadłam bo nie miałam wszystkich wyników.Jak tu pamiętać kiedy ostatnio byłam w m-cu lutym.Chore to wszystko,jak można do onkologa czekać po 6-8 m-cy.Szkoda nerwów.Muszę iść jeszcze raz.Jednak mi się nigdzie nie spieszy i pod gabinetem mogę przesiedzieć pare godzin,choć wolałabym lepsze zajęcie.Napisz o sobie pare słów.Proszę.Nie znam ŚlązaczkiPozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie.barbara
Awatar użytkownika
barbara
Ekoludki
 
Posty: 147
Rejestracja: wt wrz 14, 2010 3:20 pm

Postautor: amita » wt wrz 21, 2010 9:18 pm

Barbaro,my się tu wspieramy i niejedno już przeszliśmy razem :D Tak,w większości pracujemy,choć niektórzy tylko udają ;> Jest tu nam dobrze razem,dlatego każdy stara się choć zajrzeć i pomachać.A co tu pisać o mnie? wystarczy poczytać.
Gwiżdżę na wszystko,zadzieram głowę,oglądam drzewa mandarynkowe.A sekret tego jest wciąż ten sam,że ciasny kaftan na sobie mam.
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7634
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm

Postautor: Sz_elka » wt wrz 21, 2010 9:26 pm

amita pisze: A co tu pisać o mnie?


... tego i na bawolej skórze by nie spisał! :D
Choć ... jak tak chwilę pomyślałam, to niezły jajcarski bestseler by wyszedł! :*
Elka
Awatar użytkownika
Sz_elka
Weterani
 
Posty: 5359
Rejestracja: sob sty 27, 2007 8:42 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: amita » wt wrz 21, 2010 9:40 pm

Myślisz? tylko kto się pokusi o polowanie na bizona?
Gwiżdżę na wszystko,zadzieram głowę,oglądam drzewa mandarynkowe.A sekret tego jest wciąż ten sam,że ciasny kaftan na sobie mam.
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7634
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm

Postautor: Sz_elka » wt wrz 21, 2010 9:48 pm

Tu i stado by nie wystarczyło! :) Kosmosu mało! 8)
Elka
Awatar użytkownika
Sz_elka
Weterani
 
Posty: 5359
Rejestracja: sob sty 27, 2007 8:42 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Cebulka » czw wrz 30, 2010 11:34 am

Widzę że wklejanie działa [!]
Świetnie [jupi]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: Roman » pt paź 01, 2010 2:29 pm

Witaj Barbaro [czesc]
pozdrawiam Roman
Awatar użytkownika
Roman
Weterani
 
Posty: 1627
Rejestracja: pt lip 13, 2007 9:03 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Otwarte dyskusje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron