TU ZAPRASZAMY NOWE OSOBY CHCĄCE DOŁĄCZYĆ DO NAS !

TU ZAPRASZAMY NOWE OSOBY CHCĄCE DOŁĄCZYĆ DO NAS !

Postautor: Cebulka » pt lip 20, 2007 1:00 pm

Witajcie na naszym topiku [czesc]

Cieszymy się bardzo że chcesz do nas dołączyć, chętnie powitamy wszelkie osoby zarażone bakcylem ogrodnictwa [haha]

Zanim Twoja rejestracja zostanie potwierdzona i będziesz miał/a dostęp do odpowiadania w poszczególnych tematach, prosimy abyś tu napisał/a nam parę słów o sobie i swoim zainteresowaniu ogrodnictwem - czy masz ogród, czy działkę, hodujesz kwiaty, warzywa czy wszystkiego po trochu... ;)

Zapraszamy!
Zarażeni ogrodnictwem - łączmy się [lol]

[roza]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: Szafirowa_burza » ndz wrz 02, 2007 9:12 pm

Znalaz³am siê u Was przez przypadek - szczê¶liwy!!! Mam ogród a nawet dwa,uprawiam warzywa i kwiaty a nawet posadzi³am parê drzew.
Szafirowa_burza
 

Postautor: tuurma » ndz wrz 02, 2007 9:37 pm

Szafirowa_burzo, witaj! A jakie te ogródki? Dajesz radę tak raz tu, raz tam?
Awatar użytkownika
tuurma
Administrator
 
Posty: 2159
Rejestracja: pt maja 18, 2007 9:58 am

Postautor: koliberek » pn wrz 03, 2007 5:20 am

Szafirowa Burzo - witaj :)
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: cicho_borowska » pn wrz 03, 2007 4:32 pm

Witaj Szafirowa burzo. Miło poznać jeszcze jednego ogrodnika. :D
"Najtrudniejsze dzieło świata od łatwego trzeba rozpocząć, a największe dokonania od drobiazgów"
Lao Tsy
Awatar użytkownika
cicho_borowska
Weterani
 
Posty: 3355
Rejestracja: śr lip 18, 2007 12:36 pm

Postautor: saginata » wt wrz 04, 2007 6:08 am

Szafirowa_burzo-witaj w¶ród zakrêconych tak jak TY :D
Serdecznie dziêkujê za rozwi±zanie mojej zagadki.
saginata
 

Postautor: Szafirowa_burza » wt wrz 04, 2007 8:51 am

Wszystkim ogrodniczkom dziêkujê za mile powitanie! Trochê mi g³upio,¿e wprosi³am siê do Was bez pytania !

tuurma: Troche nie dajê rady ! Wszystko jest OK, gdy wszystko jest OK, ale ostatnio mia³am klopoty zdrowotne i "ogródek miejski" (ok. 350m2 przy domu) trochê podupad³. Natomiast "ogródek wiejski" (1200 m2 tu¿ za miastem) jest jeszcze "saute" , posadzi³am tylko kilka jab³oni, ¶liwê i morelê(i w tym roku mam ju¿ pierwsze (a¿ 15 szt !!!) jab³ka.

saginata: zagadka dla mnie by³a prosta, poniewa¿ mia³am kasjê, niestety by³a tak uprzejma,¿e nie przezimowa³a i odesz³a tam, gdzie odchodz± ro¶liny gdy uschn±.
Pozdrawiam!
Szafirowa_burza
 

Postautor: koliberek » wt wrz 04, 2007 10:12 am

szafirowa burzo, nie ma powodu żebys czuła się "głupio". My tu wszystkich zapraszamy i witamy z przyjemnością jesli tylko podzielaja nasza pasję :) i zachowuja przyzwoity poziom rozmowy ;)
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: Cebulka » czw wrz 06, 2007 11:14 am

Szafirowa burzo - witaj wśród nas i czuj się tu jak u siebie [tuli] [bukiet]
Podziwiam i jestem pod wrażeniem, że aż chciało Ci się rejestrowac specjalnie dlatego, żeby pomóc rozwiązac zagadkę... [kciuk] Wielkie buźki! :*
Jeśli masz jakieś wątpliwości co do sposobu jak działa forum, jak zrobic to czy tamto, to proponuję poczytac dział Komunikaty temat "Pierwsze kroki na forum" (link tu: http://ekotopik.mojeforum.net/pierwsze- ... vt295.html ) Może coś się wyjaśni ;)

koliberku - jeju, a co to jest ten przyzwoity poziom rozmowy? Bo to zabrzmiało groźnie... [strach] Zwłaszcza że hihihi jakby to powiedziec - zdarzają się nam tu rozmowy lekko hmm... które można by nazwac nieprzyzwoitymi [devil]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: koliberek » czw wrz 06, 2007 11:37 am

Cebulko raczej miałam na mysli "kulturalny" bez e[pitetów, obrażania innych itp. co zdarza się na innych forach :) a swoją droga głodnemu chleb na mysli hihi :), ale cóż Ty jesteś młodą narzeczoną więc masz prawo :)
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: Cebulka » czw wrz 06, 2007 2:31 pm

Hmm... powiem tak, że gdyby inni (nie wytykając palcami [haha] ) nie podtrzymywali dyskusji, to sama z sobą bym lekko frywolnie nie pogadała długo [lol] [lol] [lol]

A tak bez okazji pozdrawiam waca, Onaelę, anamarię i parę innych osób podlewających ogrody konewką [brwi]

Szafirowa burzo - zdecydowanie musisz nam napisać skąd pomysł na twojego nicka jeśli to nie jakas tajemnica ;) Mamy teraz taki temacik - "Nasze nicki" w dziale "Hyde Park" :D
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: Szafirowa_burza » czw wrz 06, 2007 10:11 pm

Cebulko! Dziêki za wskazówkê (12.14pm), zaraz sobie wszystko przeczytam-wesz³am tutaj jako¶ tak przez komin a nie przez drzwi i teraz dopiero sobie wszystko ogl±dam i czytam !
Koliberku! Jestem grzeczn± ogrodniczk± a w internecie najbardziej razi mnie nietrzymanie poziomu, wiêc bez obaw !

No a teraz pêdzê do "Hyde Parku" i wyja¶niam co trzeba a wyja¶nienie jest bardzo proste !
Szafirowa_burza
 

Postautor: Szafirowa_burza » czw wrz 06, 2007 11:34 pm

Polecia³am do "Hyde Parku", napisa³am d³uuuugiego wyja¶niaj±cego posta, kliknê³am "wy¶lij" ......no i wyja¶nienie mojego nicka polecia³o gdzie¶ na internetowe ³±ki a nie na topik o nickach..... a teraz ju¿ mi siê oczy klej±, mo¿e jutro jeszcze raz napiszê.Dobrej nocy!
Szafirowa_burza
 

Postautor: koliberek » pt wrz 07, 2007 5:06 am

SZafirowa burzo mam nadzieje, ze się nie obraziłaś. Po Twoich wpisachy widziałam, że wszystko ok., a napisałąm tak, zeby wszuystko było jasne (niekoniecznie chodziło mi o Twoja osobę) dla wszystkich ...:)
Pozdrowienia serdeczne i witaj wśród swoich :)

PS. Kilka słów o sobie mozesz napisac w temacie dotrzymana obietnica :) w dziale Witamy wsród nas .....
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: Cebulka » pt wrz 07, 2007 1:31 pm

Szafirowa burzo - podtrzymujesz w takim razie tradycje świętego Mikołaja! [haha]

Niestety, chyba większość z nas przeżywa czasem problem "zjedzenia" juz napisanego postu :( Wszystkim radzę na to, po napisaniu postu a przed kliknięciem "wyślij" zaznaczenie całej treści i danie "Kopiuj" w menu z prawego przycisku myszy - w razie odpukać jakiegoś zjedzenia, można ten tekst odzyskać, klikając "Wklej" po ponownym otwarciu okna odpowiedzi :D
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: Szafirowa_burza » ndz wrz 09, 2007 5:59 pm

Cebulko! Dziêki za dobr± radê, to rzeczywi¶cie dobry pomys³ !
Koliberku! Jasne,¿e siê nie obrazi³am ! Pozdrawiam
Szafirowa_burza
 

Postautor: Onaela » czw wrz 13, 2007 10:45 pm

A jaka jest rada,gdy napisany post raptem znika przy próbie wstawienia bużki z dodatkowej listy [?] Tak było przed chwilą-moje długie "wypociny "zniknęły,a w oknie zostałą tylko bużka [cry] [cry] [cry]
Onaela
Weterani
 
Posty: 3761
Rejestracja: pn cze 14, 2010 12:02 pm

Postautor: Andrzej » pt wrz 14, 2007 5:56 am

Onaela pisze:A jaka jest rada,gdy napisany post raptem znika przy próbie wstawienia bużki z dodatkowej listy [?]

Nacisnąć spację po zakończeniu pisania postu a przed wstawieniem buźki.
Chodzi o to, by kursor nie był bezpośrednio przy ostatniej literze ostatniego słowa.
Pozdrawiam - Andrzej
Andrzej
Administrator
 
Posty: 2088
Rejestracja: pt sty 26, 2007 9:01 am

Postautor: Cebulka » pt wrz 14, 2007 8:03 am

W dodatku, jeśli już jest źle to nie zaszkodzi spróbowac klinkąc "Wstecz" - może czasem pomoże - w tym wypadku byłaby szansa, że by cofną się do momentu przed wklejeniem buźki. Chociaż oczywiście też nie zawsze jest tak różowo ;)
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: mtkanatura » sob sty 26, 2008 11:33 am

witajcie zakreceni ogrodnicy !!! ze mnie kiepski ogrodnik bo mam tyko ma³± dzia³eczke bo mieszkam w bloku ale sadze na niej warzywka oczywiscie w ma³ej ilosci kwiatki bo barzo lubie i mam nawet dzewo owocowe 2 szt wisni wiec moje pseudo ogrodnictwo jest bardzo skromne w porownaniu do waszych ogrodow ale bardzo lubie was czytac bo jet tu bardzo mi³a atmosfra A ja w marzeniach mam taki ogrod wielki przy domu duzo warzyw dzrzewka owocowe wszedzie kwiaty ale to daleka przysz³osc teraz na waszym topiku bede sie przygotowywa³a sie teoretycznie bo poruszacie fajne tematy i udzielacie wiele madrych rad Pozdrawiam wszystkich goraco :D ;) 8)
mtkanatura
 

Postautor: Andrzej » sob sty 26, 2008 3:25 pm

Witaj mtkanatura :D [czesc]
Pozdrawiam - Andrzej
Andrzej
Administrator
 
Posty: 2088
Rejestracja: pt sty 26, 2007 9:01 am

Postautor: cicho_borowska » sob sty 26, 2008 3:57 pm

Witaj na ekotopiku matkonaturo. [czesc] :D
"Najtrudniejsze dzieło świata od łatwego trzeba rozpocząć, a największe dokonania od drobiazgów"
Lao Tsy
Awatar użytkownika
cicho_borowska
Weterani
 
Posty: 3355
Rejestracja: śr lip 18, 2007 12:36 pm

Postautor: Grosik » pt lut 08, 2008 7:27 pm

Serdecznie witam na Waszym forum, po długich cierpieniach t.j 2,5godz.pisałem post (mój pierwszy w życiu) i miałem go wczoraj wysłać, ale go zezarło. Mało nie płakałem, a przy mnie moja pierwsza żona.
Mieszkamy w blokowisku wraz z wspomnianą pierwszą żoną i córcią +inwentarz.Cały wolny czas gdy jest pogoda spędzamy na działce. Podział obowiązków jest sprawiedliwy, ja zajmuję się tylko drzewkami i krzewami owocowymi,a reszta już nie na mojej głowie.Czekam na gorące powitanie i wyrozumiałość za niedociągnięcia komputerowe. [oops] [/url]
Czy te oczy mogą kłamać...??
Awatar użytkownika
Grosik
Weterani
 
Posty: 719
Rejestracja: sob sty 26, 2008 7:56 pm

Postautor: wac » pt lut 08, 2008 7:37 pm

Witaj Grosik, jakiś skromny Twój "nick" :D ale i tak witamy. Dobrym pomysłem jest jednak przed wysłaniem postu skopiować, to tak na wszelki wypadek , a tak to wogóle nas jako płci brzydszej będzie o jednego więcej. [lol]
Awatar użytkownika
wac
Weterani
 
Posty: 2058
Rejestracja: wt sty 30, 2007 11:56 am

Postautor: Onaela » pt lut 08, 2008 8:24 pm

Oooo,jaki miły Grosik do nas dołaczył [!] Na dodatek z poczuciem humoru :D Witaj Grosiku razem z zona i inwentarzem i czuj sie tu jak u siebie w domu [!] :P

Ps.Piękny masz avatarek :) .Jeśli faktycznie pisałeś pierwszy post w życiu,to jesteś niebywale zdolny [shock] ,bo ja,chociaż juz piszę posty prawie 3 lata,to avatarków wklejać nie potrafię [cry]
Onaela
Weterani
 
Posty: 3761
Rejestracja: pn cze 14, 2010 12:02 pm

Postautor: Cebulka » pt lut 08, 2008 8:26 pm

Witaj wśród nas Grosiku [tuli]

Eee tam, nie przesadzaj z tym nieuctwem komputerowym - widzę że nawet udało ci się stopkę zainstalować [brawo] Ale jak już coś, to możesz sobie poprawić w profilu, masz zabawną literówkę hihi [haha]

A z której części Polski jesteś? Bo widzę tego nie dodałeś, a to zawsze ciekawe ;)

Czy ten rżący ze śmiechu koń to jakieś Twoje inne zainteresowanie?

Czuj się tu jak u siebie :)
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: Baś_22 » pt lut 08, 2008 9:25 pm

Witaj Grosik [jupi] Kolejny pierwiastek męski w naszym babskim gronie jest mile widziany :D więc bardzo gorąco Cię witam :D
Intryguje mnie czemu tak podkreślasz, że to Twoja pierwsza żona [?] Czyżbyś miał zamiar często je zmieniać i dlatego je "numerujesz" [?] :D
Jeszcze tyle przede mną :) [krolik]
Serdecznie zapraszam do odwiedzin mojego bloga :) http://berberrus.com.pl
Jestem także na: https://www.facebook.com/berberrus
Awatar użytkownika
Baś_22
Weterani
 
Posty: 8995
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:35 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Grosik » pt lut 08, 2008 9:58 pm

Dzieki za serdeczne przyjęcie to faktcznie był mój pierwszy post, zresztą zarejestrowała mnie córa 26.01.08 i dopiero dzisiaj mam kontakt z Wami, oczywiście w międzyczasie zapomniałem hasła.Konia przyprowadziła mi córa, teraz jej nie ma i nie wiem czy mnie posłucha. [shock]
Czy te oczy mogą kłamać...??
Awatar użytkownika
Grosik
Weterani
 
Posty: 719
Rejestracja: sob sty 26, 2008 7:56 pm

Postautor: Grosik » pt lut 08, 2008 10:13 pm

Off wyszło bydle ze stajni, widać tak naumiane.Co do mojej pierwszej żony nie rozumię o co chodzi?Ale brzmi fajnie sam to wymyśliłem.Cebulko mój nr.stopki to 42,a zamieszkuję w Polsce południowej. [lol]
Czy te oczy mogą kłamać...??
Awatar użytkownika
Grosik
Weterani
 
Posty: 719
Rejestracja: sob sty 26, 2008 7:56 pm

Postautor: Cebulka » pt lut 08, 2008 10:29 pm

Tu chyba "pierwsza żona" ma oznaczać "najlepsza i najjaśniejsza małżonka" a nie numerki w z góry założonej kolejności wydarzeń [lol] [lol] [lol]
Ale powiem że moje pierwsze skojarzenie też było z kolejnością [brwi]
Tylko mnie zdziwiło bo jak jest numerek przy żonie to z reguły jest to przynajmniej dwójka [rotfl]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: Grosik » pt lut 08, 2008 10:50 pm

To forum odkryłem przypadkowo, szukając w googlach jednej z odmian winogron.Oczywiście moja wiedza w tym temacie jest powierzchowna, w porównaniu z wiedzą Andrzeja czy Romana.Muszę się Wam przyznać, że od jakiś 2 miesięcy śledziowałem Wasze poczynania.
Myślę, że w najbliższym czasie przy Waszej pomocy uda się mi wprowadzić na NASZE forum moją pierwszą małżonkę.
Cebulko nie wiem co w mojej literówce jest nie tak, pomóż mi, a się poprawię.
Wac nie umię dać bogatszego, ale jak mi podpowiesz to się poprawię [shock] [/url]
Czy te oczy mogą kłamać...??
Awatar użytkownika
Grosik
Weterani
 
Posty: 719
Rejestracja: sob sty 26, 2008 7:56 pm

Postautor: Cebulka » pt lut 08, 2008 10:58 pm

Grosiku - kliknij sobie na te takie dwa ludziki które masz pod swoim "Czy te oczy mogą kłamać", to pojawi się Twój profil a w nim...
krzywy i drzewa owocowe

Ja nie wątpię, że czasem drzewa wychodzą krzywe (np bonsai, albo ofiary dużego wiatru) ale chyba nie to konkretnie miałeś na myśli hihi [haha]

(Uwaga - to forum posiada sporo ludzi z dużym poczuciem humoru oraz lubiących zabawę słowami, więc nieraz sie jeszcze pewnie na to natkniesz :D Absolutnie to nie ze złośliwości - tylko z zabawy i przekory [tuli] )

(Żeby zmienić jakąś informacje w profilu musisz kliknąć w "Profil" który to odnośnik jest u góry strony, pod obrazkiem)

[papa]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Następna

Wróć do Otwarte dyskusje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron