TU ZAPRASZAMY NOWE OSOBY CHCĄCE DOŁĄCZYĆ DO NAS !

Postautor: Alcyk » pt sie 22, 2008 12:51 pm

Dzięki!!!
Hm.. no chyba źle to ujęłam... okolice Oświęcimia w stronę Doliny Karpia powinno być:). Grosik pokazywałeś mi to forum w pracy dawno, dawno temu [lol]. Postawowiłam sie poudzielać [radocha] o ile coś będę mogła pomóc ;)
Awatar użytkownika
Alcyk
Weterani
 
Posty: 433
Rejestracja: pt sie 22, 2008 9:37 am

Postautor: gao » pt sie 22, 2008 1:28 pm

Witaj [czesc] Alcyk
pozdrawiam, gao
gao
Weterani
 
Posty: 210
Rejestracja: czw lip 19, 2007 7:59 pm

Postautor: Jedynka » pt sie 22, 2008 4:52 pm

Witaj Alcyk. Fajnie, że jesteś z nami [super]
Kto zezar Harnasia ?!!!!!!!
Awatar użytkownika
Jedynka
Weterani
 
Posty: 1393
Rejestracja: sob mar 01, 2008 8:12 pm

Postautor: tomicron » sob sie 23, 2008 9:20 pm

Cześć Alcyk :D
"Z obecnego kryzysu są dwa wyjścia: normalne i cudowne. Normalne to takie, że Matka Boska jak zwykle zrobi cud i nas uratuje - a cudowne, że wszyscy zaczną uczciwie pracować, wypełniać swoje obowiązki itd."
Awatar użytkownika
tomicron
Weterani
 
Posty: 3286
Rejestracja: sob maja 10, 2008 10:30 pm

Postautor: Baś_22 » sob sie 23, 2008 10:06 pm

Witaj Alcyk :)
Jeszcze tyle przede mną :) [krolik]
Serdecznie zapraszam do odwiedzin mojego bloga :) http://berberrus.com.pl
Jestem także na: https://www.facebook.com/berberrus
Awatar użytkownika
Baś_22
Weterani
 
Posty: 8995
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:35 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: koliberek » pn sie 25, 2008 8:40 pm

witaj Alcyk :D
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: Alcyk » czw sie 28, 2008 11:00 am

Dzięki dla wszystkich za takie gorące powitanie [kwiaty]
Ala
Awatar użytkownika
Alcyk
Weterani
 
Posty: 433
Rejestracja: pt sie 22, 2008 9:37 am

Postautor: Anamaria » czw sie 28, 2008 12:38 pm

Witaj Alcyk. Miło mi powitać imienniczkę :)
Szelka też Cię wita serdecznie (bo my tak od paru tygodni w duecie wakacyjnym wpisujemy się na zmianę) :D
Awatar użytkownika
Anamaria
Weterani
 
Posty: 3178
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 2:36 pm

Postautor: Emmi » czw sie 28, 2008 3:41 pm

hej hejka [tuli]
Awatar użytkownika
Emmi
Weterani
 
Posty: 4627
Rejestracja: sob sty 27, 2007 5:45 pm
Lokalizacja: okolice Warszawy

Postautor: wandalka chwastowa » czw paź 09, 2008 10:06 am

Witam wszystkich zarejestrowanych użytkowników ektopiku. Bardzo spodobało mi się to forum. Uwielbiam pracować na swojej działeczce i dzięki Wam będę mogła podnieść poziom swojej wiedzy ogrodniczej. Jestem mieszczuchem a działaczkę mam na wsi dlatego też moja wiedza nie jest tak wielka jak Wasza. Pomimo to mam pewne osiągnięcia, które za kilka dni zamierzam zaprezentować na forum. Obecnie mam utrudniony dostęp do komputera, a ponadto pogoda jest tak piękna, że szkoda marnować czasu przy komputerze. Obraziłyby się też na mnie grzybki w lesie, że ich nie chcę zbierać i na drugi rok nie chciałyby urosnąć.
Nietypowy pseudonim jaki sobie wybrałam to jest krzyżówka mojego imienia z moim ogrodniczym zamiłowaniem. Mam na imię Wanda, która nie cierpi chwastów wyrastających przy moich kwiatkach i w warzywie. Dlatego też nazwałam się wandalką chwastową, a więc jestem nietypowym rodzajem wandalki tzn. że jestem wandalką bardzo pożyteczną, bo niszczącą tylko chwasty. To tyle na powitanie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. [oops]
wandalka chwastowa
Ekoludki
 
Posty: 46
Rejestracja: sob paź 04, 2008 5:10 pm

Postautor: Onaela » czw paź 09, 2008 10:37 am

Witaj Wandalko !!! :D
Mam nieodparte wrażenie,ze my sie chyba znamy [?] [lol] [lol] [lol]
Rozgość sie Wandziu i czuj jak u siebie w domu :P
Onaela
Weterani
 
Posty: 3761
Rejestracja: pn cze 14, 2010 12:02 pm

Postautor: Cebulka » czw paź 09, 2008 11:32 am

Witaj z nami Wanda-lko [lol] Fajny pseudonim [tuli]

Rozgość się, przejdź po ogrodach :)

A co do wiedzy to nie przesadzaj - zawsze jest coś co ty wiesz, a nawet nie zdajesz sobie zprawy, że inni jeszcze na to dotychczas nie wpadli :D

Grzybków rzeczywiście zaniedbać nie mozna... :D
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: cicho_borowska » czw paź 09, 2008 12:00 pm

Witam Wandalko Chwastowa. Super, że dołączyłaś do nas.

Ja też mam działkę na wsi i bardzo nie lubię chwastów. Niestety nie zawsze z nimi daję radę, dlatego wsparcie duchowe Wandalki Chwastowej przyda się mi. :-D
"Najtrudniejsze dzieło świata od łatwego trzeba rozpocząć, a największe dokonania od drobiazgów"
Lao Tsy
Awatar użytkownika
cicho_borowska
Weterani
 
Posty: 3355
Rejestracja: śr lip 18, 2007 12:36 pm

Postautor: Jedynka » czw paź 09, 2008 7:00 pm

Witaj Wandalko, fajnie, że jesteś. [super]
Kto zezar Harnasia ?!!!!!!!
Awatar użytkownika
Jedynka
Weterani
 
Posty: 1393
Rejestracja: sob mar 01, 2008 8:12 pm

Postautor: Anamaria » czw paź 09, 2008 7:15 pm

Witaj wandalko [lol] Nawet nie wiesz ilu tu u nas jest mieszczuchów! Nie jesteś sama. Czuj sie tu dobrze z nami!
Awatar użytkownika
Anamaria
Weterani
 
Posty: 3178
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 2:36 pm

Postautor: amita » czw paź 09, 2008 8:36 pm

Ja tylko mam nadzieję,że zostaniesz na dłużej.A nie tak hop-siup i się zmyjesz.Skąd jesteś?
Gwiżdżę na wszystko,zadzieram głowę,oglądam drzewa mandarynkowe.A sekret tego jest wciąż ten sam,że ciasny kaftan na sobie mam.
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7634
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm

Postautor: wandalka chwastowa » pt paź 10, 2008 10:23 am

Dziękuje za miłe powitanie mnie w sympatycznym ogrodniczym gronie.
Onaelu Bingo. Faktycznie my się znamy. Na pewno żadna z nas nie myślała, że po wielu latach odnajdziemy się przez internet mając podobne zainteresowania.javascript:emoticon('[lol]')
Amitko mieszkam 100 km na wschód od stolicy. Mogę obiecać Ci, że nie mam zamiaru zmywać się. Wręcz przeciwnie bedę chciała być z Wami do końca świata. A hop-siup to robię teraz na grzybki bo powoli kończą się. javascript:emoticon('[czesc]')
Ostatnio zmieniony pt paź 10, 2008 10:35 am przez wandalka chwastowa, łącznie zmieniany 1 raz
wandalka chwastowa
Ekoludki
 
Posty: 46
Rejestracja: sob paź 04, 2008 5:10 pm

Postautor: wandalka chwastowa » pt paź 10, 2008 10:28 am

Sory ale coś mi nie wyszło z dodaniem emotikon.
wandalka chwastowa
Ekoludki
 
Posty: 46
Rejestracja: sob paź 04, 2008 5:10 pm

Postautor: Cebulka » pt paź 10, 2008 10:43 am

Wandalko - spokojnie, kazdy przechodził chyba przez problemy z emotikonami - i nawet ci co najbardziej uparcie tłumaczyli że nigdy się tego nie nauczą - też się nauczyli w końcu [lol]

Wpisujesz po prostu słówka w kwadratowych nawiasach :)
Zreszta zobacz instrukcję, gdzieś tu jest na forum :)
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: Onaela » pt paź 10, 2008 8:21 pm

No nareszcie Wandalko przyłączyłas się do nas [!] :)

Dodam jeszcze dla zainteresowanych,że z Wandalka jest moją koleżanką ze szkoły sredniej..Mamy za sobą wspólne 5 lat życia w szkole i internacie :D
Ech,to były piękne lata,szkoda,że" to se ne wrati" :)
Linka do naszego forum podałam Wandzi kilka miesiecy temu i podczytywała nas w charakterze 'gościa',aż wreszcie dała sie namówic na rejestrację :) [tuli]

-Wpisywanie słówek w nawiasach w postach nie wchodzi-to działą w SB.Tutaj wystarczy kliknac w emotkę z tabelki obok okna do pisania wiadomosci,lub kliknać w "wiecej ikon"i z dodatkowego okna wybrać ikonkę :) [tuli]
Onaela
Weterani
 
Posty: 3761
Rejestracja: pn cze 14, 2010 12:02 pm

Postautor: Cebulka » pn paź 13, 2008 7:33 am

Elu, prosze mi tu defetyzmu nie siać [haha] Pisanie słówek w nawiasach działa w postach dokładnie tak samo jak w Shoutboxie - doprawdy nie wiem, skąd możesz miec jakieś złe doświadczenia z tym [rol]

Chociaz to fakt - na początek może i prościej klikac na te buźki z boku :D

Wandalko - buziaki raz jeszcze :*
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: Baś_22 » pn paź 13, 2008 7:40 am

Witaj Wandalko [roza]
Jeszcze tyle przede mną :) [krolik]
Serdecznie zapraszam do odwiedzin mojego bloga :) http://berberrus.com.pl
Jestem także na: https://www.facebook.com/berberrus
Awatar użytkownika
Baś_22
Weterani
 
Posty: 8995
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:35 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: wandalka chwastowa » wt paź 14, 2008 8:16 am

Nie było mnie kilka dni na tej stronie ale to dlatego. że padła mi karta graficzna w moim komputerze.
Cebulko myślę, że z emotikonami nie będę miała problemu. Gdy pisałam po raz pierwszy na forum to emotikonka zamieściłam prawidłowo. Natomiast za drugim razem zamieściłam je stosując metodę chwyć-przeciągnij-upuść. Akurat wcześniej tego dnia taką metodę stosowałam podczas zmniejszania zdjęć z apartu cyfrowego w programie do obróbki zdjęć. I tą samą metodą chwyciłam emotikonka za pyska, przeciągnęłam w okienko, w którym pisałam tekst i go upuściłam. Wychodzi na to, że emotikonek się zdenerwował i tak mi wyszło jak wyszło.
Oj Elu szkoda, że nie mogą wrócić te nasze lata ze szkoły sredniej te lata szalone jak to śpiewa Jarocka. Teraz też będziemy szaleć oczywiście w naszych ogródkach czyniąc je piękniejszymi.
A Baś 22 dziękuje za miłe powitanie. [śle_całusy]
wandalka chwastowa
Ekoludki
 
Posty: 46
Rejestracja: sob paź 04, 2008 5:10 pm

Postautor: Samanta » ndz paź 19, 2008 5:56 pm

Witam wszystkich na forum, jestem tu nowa. Dopiero wczoraj znalazłam Wasze forum i mam wrażenie że ono jest jak na moje zamówienie. Rejestrując się napisałam co nieco o sobie ale teraz widzę że chyba puściłam to z wiatrem, bo tutaj nie dotarło.
Pochodzę ze wschodniej Polski ale od dawna mieszkam gdzie indziej i nie jest to moje miejsce na Ziemi.
Lubię literaturę piękną, swoje kwiaty (mam tylko doniczkowe) a także piekę chleb, gotuję, czyli tak jak Wy. Czy znajdzie się tutaj miejsce dla mnie?
Jeśli mówisz do Boga, to się modlisz. Jesli Bóg mówi do ciebie, masz schizofrenię.
Awatar użytkownika
Samanta
Weterani
 
Posty: 1868
Rejestracja: sob paź 18, 2008 10:40 pm

Postautor: saginata » ndz paź 19, 2008 6:04 pm

Witaj Samanto,rozgo¶æ siê,podziel swoimi do¶wiadczeniami,udzielaj rad i korzystaj z naszych-czuj siê tu dobrze :)
saginata
 

Postautor: Samanta » ndz paź 19, 2008 6:57 pm

Dziękuję za miłe słowa Saginato, widzę że jesteś z moich stron, jakże się cieszę
Jeśli mówisz do Boga, to się modlisz. Jesli Bóg mówi do ciebie, masz schizofrenię.
Awatar użytkownika
Samanta
Weterani
 
Posty: 1868
Rejestracja: sob paź 18, 2008 10:40 pm

Postautor: saginata » ndz paź 19, 2008 7:34 pm

A ja siê zastanawialam,czy ta wschodnia Polska,o której pisa³a¶ jest blisko mnie :D
Ja lubiê moje piêkne Roztocze -i to bardzo-i dobrze mi tu.
Czy zagl±dasz czasami w te piêkne okolice?
Nie napisa³as gdzie mieszkasz teraz,nie wiem gdzie mieszka³a¶ wczesniej-ale czasami warto przyjechac tu i pooddychaæ rze¶kim powietrzem spaceruj±c po Szumach.......
saginata
 

Postautor: Samanta » ndz paź 19, 2008 7:54 pm

Rzadko już tam bywam ale akurat w ostatnie wakacje udało mi się zajrzeć na kilka dni. Mam tam nadal trochę rodziny i przyjaciółki. I jeszcze nie zrezygnowałam z nadziei że może kiedyś, jak już będziemy na emeryturze uda nam się tam wrócić. A gdyby to było możliwe, wróciłabym tam natychmiast.
Jeśli mówisz do Boga, to się modlisz. Jesli Bóg mówi do ciebie, masz schizofrenię.
Awatar użytkownika
Samanta
Weterani
 
Posty: 1868
Rejestracja: sob paź 18, 2008 10:40 pm

Postautor: Cebulka » ndz paź 19, 2008 8:11 pm

Witaj Samanto z innej bajki - mamy nadzieję że w naszej bajce ci się spodoba [tuli]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: Samanta » ndz paź 19, 2008 8:22 pm

Już mi się podoba, i to jak!
Jeśli mówisz do Boga, to się modlisz. Jesli Bóg mówi do ciebie, masz schizofrenię.
Awatar użytkownika
Samanta
Weterani
 
Posty: 1868
Rejestracja: sob paź 18, 2008 10:40 pm

Postautor: cicho_borowska » pn paź 20, 2008 6:44 am

Samanto, [czesc]
"Najtrudniejsze dzieło świata od łatwego trzeba rozpocząć, a największe dokonania od drobiazgów"
Lao Tsy
Awatar użytkownika
cicho_borowska
Weterani
 
Posty: 3355
Rejestracja: śr lip 18, 2007 12:36 pm

Postautor: Baś_22 » pn paź 20, 2008 9:16 am

Hej Samanto :) [czesc]
Jeszcze tyle przede mną :) [krolik]
Serdecznie zapraszam do odwiedzin mojego bloga :) http://berberrus.com.pl
Jestem także na: https://www.facebook.com/berberrus
Awatar użytkownika
Baś_22
Weterani
 
Posty: 8995
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:35 pm
Lokalizacja: Wrocław

PoprzedniaNastępna

Wróć do Otwarte dyskusje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości