Szukam książki

Szukam książki

Postautor: Samanta » pt mar 19, 2010 6:04 pm

Intensywnie lecz bezskutecznie jak dotąd, szukam książki Tadeusza Żuka o tytule "Metody badań na zwierzętach" czy coś podobnego. Jest tylko jedna taka książka tego autora i o ile wiem, jedno wydanie w latach 70-tych. Autor wykłada na AR w Krakowie.
Jeśli ktoś ma tę książkę albo dostęp do niej, chętnie ją odkupię albo wypożyczę albo skseruję , zeskanuję czy co tam jeszcze można.
Książka jest potrzebna mojemu dziecku - bardzo potrzebna.
Z powodu niemania tej książki dziecko ma warunek i nie zda go bez niej. Wypożyczenie jej w bibliotece na uczelni pozostaje w sferze marzeń. W innych bibliotekach gdzie pytamy, tez nie ma.
Jeśli mówisz do Boga, to się modlisz. Jesli Bóg mówi do ciebie, masz schizofrenię.
Awatar użytkownika
Samanta
Weterani
 
Posty: 1868
Rejestracja: sob paź 18, 2008 10:40 pm

Postautor: Cebulka » czw mar 25, 2010 7:24 pm

Samanto - a jesteś pewna autora i tytułu? Bo próbowałam coś w Googlach znaleźć i zupełnie NIC a często się to nie zdarza [skrob]

Wydaje się że to bardzo specjalistyczna książka, chyba faktycznie zostaje tylko dzwonić po bibliotekach uniwersyteckich [rol]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: Samanta » czw mar 25, 2010 9:22 pm

Cebulko, rzeczywiście jest zonk , autor ma na imię Bolesław jak się okazuje. Ktoś uściślił autora, po czym moja siostrzenica , dziecko dotknięte wyjątkową bystrością umysłu, poleciała do biblioteki na AR we Wrocławiu, wypożyczyła książkę (tam sobie leżały bezczynnie!) i zeskanowała , i wysłała nam na skrzynke@. Tak więc książka jest, tylko czasu do nauki już raczej nie wystarczy - egzamin jutro ;)
Jeśli mówisz do Boga, to się modlisz. Jesli Bóg mówi do ciebie, masz schizofrenię.
Awatar użytkownika
Samanta
Weterani
 
Posty: 1868
Rejestracja: sob paź 18, 2008 10:40 pm

Postautor: Cebulka » czw mar 25, 2010 10:50 pm

Super [jupi]

Trzymamy kciuki [kciuk2]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: mietek » czw mar 25, 2010 11:41 pm

Coś słyszałem o powstającej lub już istniejącej w Polsce bibliotece elektronicznej, która połączona jest z podobnymi na całym świecie i dostępne to podobno jest w sieci???

Ktoś coś wie, czy ja jestem w lesie???

mietek [lol]
Awatar użytkownika
mietek
Weterani
 
Posty: 1472
Rejestracja: sob gru 06, 2008 6:59 pm

Postautor: Cebulka » pt mar 26, 2010 8:48 am

Mietku - ja też słyszałam że miała być, więc jest nas dwoje [haha]

Ale jakieś konkrety... [skrob] Nic :/
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: Samanta » pt mar 26, 2010 10:51 am

Za kciuki dziekuję w imieniu swoim i dziecka,a co do e-biblioteki , tez słyszec, to słyszałam, ale nic poza tym konkretnego. A przydałoby się.
Jeśli mówisz do Boga, to się modlisz. Jesli Bóg mówi do ciebie, masz schizofrenię.
Awatar użytkownika
Samanta
Weterani
 
Posty: 1868
Rejestracja: sob paź 18, 2008 10:40 pm

Postautor: melisa34 » wt mar 30, 2010 10:04 am

Samanto, jako bibliotekarz przeszukałam elektronicznie internet na okoliczność pożądanej książeczki, ale... nic. Teraz wiem dlaczego:)

Podaję adres strony EBIB - Stowrzyszenia Bibliotekarzy Polskich, gdzie zamieszczono linki do bibliotek cyfrowych.



"Biblioteki cyfrowe i wybrane projekty digitalizacji w Polsce":

http://www.ebib.info/content/category/8/57/79/
Awatar użytkownika
melisa34
Ekoludki
 
Posty: 85
Rejestracja: czw mar 11, 2010 9:36 pm

Postautor: megan » wt mar 30, 2010 5:42 pm

A czy ta biblioteka ma znajdować się we Wrocławiu [?]
Nowy dzień-nowe wyzwania,a czasem i stare.
Awatar użytkownika
megan
Weterani
 
Posty: 628
Rejestracja: pt lip 31, 2009 9:46 am
Lokalizacja: mazowieckie

Postautor: Samanta » wt mar 30, 2010 6:57 pm

Meliso, Megan, dziękuję bardzo. Powinnam napisać że dopadliśmy tę książkę , niestety zbyt póżno bo córce zabrakło 0,5 punktu do zaliczenia tego egzaminu. I jest cholera warunek.
Ale za tego linka napewno jeszcze nieraz będę Ci Meliso wdzięczna :*
Jeśli mówisz do Boga, to się modlisz. Jesli Bóg mówi do ciebie, masz schizofrenię.
Awatar użytkownika
Samanta
Weterani
 
Posty: 1868
Rejestracja: sob paź 18, 2008 10:40 pm

Postautor: magdziołek » ndz maja 27, 2012 9:04 pm

Ratunku... pomóżcie mi znaleźć książkę "Sekrety doświadczonego ogrodnika" Jerry Baker. Muszą ją odkupić. Próbuję od miesiąca i nic. Przez internet nie udało mi się jej znaleźć. Cała nadzieja, że może ktoś z Was ją ma i może odsprzedać, lub w Waszym mieście w księgarni czy w antykwariacie leży gdzieś na półce. Proszę, pomóżcie. Zapłącę każdą cenę.
Książkę dostałam od koleżanki do przeczytania i "ktoś" wylał na nią czerwone wino... [oops] :? :( :( . Plamy zostały i nie ma mowy, żebym taką książkę miała oddać. Muszę ją kupić.
"... miarą naszego życia są związki, które tworzymy"...
mój blog decoupage: http://madach.blog.onet.pl/
Awatar użytkownika
magdziołek
Weterani
 
Posty: 4432
Rejestracja: pn paź 15, 2007 6:28 am

Postautor: Cebulka » pn maja 28, 2012 8:13 am

Grażynko mam tą książkę [tuli]

Kupiłam wraz z innymi hurtowo bo gość sprzedawał wraz z nimi inną którą chciałam mieć [lol]

Nie jestem do niej zupełnie przywiązana emocjonalnie - co ty na to żebyśmy się wymieniły - ja ci dam czystą do oddania, a ty mi dasz tą zalaną jak już ją sobie przeczytasz? [haha]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Postautor: Baś_22 » pn maja 28, 2012 8:30 am

No proszę zawsze znajdzie się jakaś dobra dusza, która poratuje w potrzebie :) [tuli] jak to fajnie mieć takie duże grono przyjaciół :)
Jeszcze tyle przede mną :) [krolik]
Serdecznie zapraszam do odwiedzin mojego bloga :) http://berberrus.com.pl
Jestem także na: https://www.facebook.com/berberrus
Awatar użytkownika
Baś_22
Weterani
 
Posty: 8995
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:35 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: tereklo » pn maja 28, 2012 9:28 am

Baś_22 pisze:No proszę zawsze znajdzie się jakaś dobra dusza, która poratuje w potrzebie :) [tuli] jak to fajnie mieć takie duże grono przyjaciół :)


[śle_całusy]
Wiedza jest czymś, co istnieje w umysłach, nie w bazach danych – to relacyjna sieć faktów i umiejętności, wyuczona, praktykowana, z czasem doprowadzana do mistrzostwa.
Obrazek
Awatar użytkownika
tereklo
Administrator
 
Posty: 4422
Rejestracja: sob cze 04, 2011 6:07 am
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Postautor: magdziołek » pn maja 28, 2012 9:07 pm

Ewuniu, nawet nie wiesz jak się cieszę :D uratowałaś mi życie ;) . Może być jak proponujesz, ale jeśli nie jesteś do niej przywiązana, to ja chętnie tę książkę od Ciebie odkupię, bo mi się ona podoba. Ma mnóstwo ciekawych porad.
Jak tylko dałaś mi znać, że masz tę książkę, od razu przyznałam się właścicielce pożyczonej książki, też Ewie ;) co to ja narobiłam z Jej ulubioną książką. UUUfff, kamień z serca mi spadł. Buziaki i nie wiem naprawdę, jak ja Ci się odwdzięczę.
"... miarą naszego życia są związki, które tworzymy"...
mój blog decoupage: http://madach.blog.onet.pl/
Awatar użytkownika
magdziołek
Weterani
 
Posty: 4432
Rejestracja: pn paź 15, 2007 6:28 am

Postautor: Cebulka » pn maja 28, 2012 9:16 pm

Spoko Grażynka [tuli]
Nic nie musisz absolutnie, i tak na pewno rachunek przysług jest hohoho przesunięty w twoją stronę i nieprędko ja go wyrównam ;) Najważniejsze że książka jest i honor uratowany [haha]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Re: Szukam książki

Postautor: admin » czw lip 05, 2012 8:47 am

magdziołek pisze:Cebulko [tuli] :*
Awatar użytkownika
admin
Administrator
 
Posty: 132
Rejestracja: czw sty 01, 1970 1:00 am


Wróć do Otwarte dyskusje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron