Programy do projektowania ogrodów

Oczko wodne, kamień w ogrodzie, narzędzia, mała architektura, kompozycja rabat, ścieżki, trawnik, szklarnia itp

Postautor: koliberek » ndz lut 15, 2009 11:18 am

Musisz nie musisz, ale jak liliowce się rozrosną to będa je głuszyć. Ponadto u mnie liliowce szybciej na wiosne rosły niz tulipany i dlatego tulipany zostały przygłuszone liścmi i bardzo marnie kwitły.

Yenny nie wiem czy masz juz projekt ogrodu, czy jak, ale znalazłam zupełnie przez przypadek fajna stronke, gdfzie mozna cos poprojektowąć:
http://gardenpuzzle.pl/questions/index
Tylko jeszcze musze opanowac ten programik :)
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: koliberek » ndz lut 15, 2009 11:32 am

koliberek pisze:http://gardenpuzzle.pl/questions/index
Tylko jeszcze musze opanowac ten programik :)

I doopa, nie mam pojęcia jak usunąć z oprojektu pojedynczy element [skrob]
Andrzeju Ty swego czasu jakis programik polecałeś, moze bys Go odszukał i nam podesłał???
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: Yennyfer » ndz lut 15, 2009 11:51 am

Super ten programik. jeszcze nie miałam okazji go popróbować,ale z pomocą geniuiszy Cebulki i Andrzejka, pewnie dam radę.
Zaraz posiedzę nad tym sama, mam kompa dla siebie, mąż na miasto pojechał, syn z nim, prędko nie wrócą - na 14 na obiad się zapowiedzieli. Zupe mam - tylko podgrzać, zrazy się duszą, ziemniaki obrane, surówka jest - mogę szaleć. Siedzę z kawkę nr 2 i ptasim mleczkiem i czytam, czytam, czytam.
Awatar użytkownika
Yennyfer
Weterani
 
Posty: 1374
Rejestracja: pn lut 09, 2009 6:34 pm

Postautor: Yennyfer » ndz lut 15, 2009 11:53 am

Wiesz Koli, ja ogólny zarys projetu już zrobiłam, wiem co gdzie mniej - wiecej bym chciała, w jakich kolorach itd.
Obiecuję, ze na dniach siądę do zdjęć i powybieram coś, założę swój ogród na ogrodach i zobaczycie co i jak. Muszę też do ojca się uśmiechnąć, bo on dużo zdjęć moim arom robił.
Awatar użytkownika
Yennyfer
Weterani
 
Posty: 1374
Rejestracja: pn lut 09, 2009 6:34 pm

Postautor: koliberek » ndz lut 15, 2009 12:39 pm

Yenny popróbowałam ten program i ...niezbyt...mały wybór roslin i podłoża, a na dodatek jak zrobiłam kawałek i chciałam zapisac, to mi nie zapisało całości tylko fragment.
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: Andrzej » ndz lut 15, 2009 12:49 pm

Koliberku znalazłem :D
Virtual Garden pobierzesz z tej strony -> http://www.bbc.co.uk/gardening/design/v ... ndex.shtml
Pozdrawiam - Andrzej
Andrzej
Administrator
 
Posty: 2088
Rejestracja: pt sty 26, 2007 9:01 am

Postautor: koliberek » ndz lut 15, 2009 12:51 pm

no Qrcze Ty to faktycznie jakis cudotwórca jestes :)
to juz w domu pobiorę :)
dziękuje :*
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am


Wróć do Ogrodowe aranżacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron