Zegar słoneczny

Oczko wodne, kamień w ogrodzie, narzędzia, mała architektura, kompozycja rabat, ścieżki, trawnik, szklarnia itp

Postautor: mietek » wt lip 21, 2009 11:54 pm

wac pisze:Widzisz Ryśku, już znalałeś krajana, a jeszcze kilku się odezwie, a zegar słoneczny tak, czy tak będzie pasował do nowego domu i ogrodu. :D [wac]

A pewnie! [lol] Na północy - czyli U GÓRY Polski (jak niektórzy mawiają)[haha] też kiedyś powstanie mafia śląsko - pomorska [lol] ... a może pomorsko - śląska [?] ..

Witaj Rysiu - zawsze to nas z N więcej [haha] pozdrawiam: Mietek
Awatar użytkownika
mietek
Weterani
 
Posty: 1472
Rejestracja: sob gru 06, 2008 6:59 pm

Postautor: cicho_borowska » śr lip 22, 2009 7:02 am

Cześć Rysiu [czesc]
"Najtrudniejsze dzieło świata od łatwego trzeba rozpocząć, a największe dokonania od drobiazgów"
Lao Tsy
Awatar użytkownika
cicho_borowska
Weterani
 
Posty: 3355
Rejestracja: śr lip 18, 2007 12:36 pm

Postautor: amita » ndz lip 26, 2009 10:00 pm

Mietek,my,z innych stron to co najwyżej możemy być zbrojnym ramieniem mafii śląskiej ;) w końcu przyczółki są bardzo ważne.
Ryśku,witaj u nas.Z tąd nie będziesz musiał się desantować,spoko.
A u mnie rabatka jest,kawałek granitu jest,a zegara nadal nie ma :( To co?nic tylko do mamusi zostaje jechać ;)
Gwiżdżę na wszystko,zadzieram głowę,oglądam drzewa mandarynkowe.A sekret tego jest wciąż ten sam,że ciasny kaftan na sobie mam.
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7634
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm

Re: Zegar słoneczny

Postautor: Cebulka » czw wrz 12, 2013 9:55 pm

Jako że wcale nie porzuciłam pomysłu na zegar słoneczny w ogrodzie i temat ten wraca co jakiś czas wrzucę sobie linka do fajnego forum które reklamowało sie w zeszłym numerze bodajże działkowca - jeszcze kiedyś tam zawitam :) A może kogoś juz zainteresuje:
http://gnomonika.pl/forum/index.php
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Re: Zegar słoneczny

Postautor: Papcio » śr wrz 18, 2013 8:53 pm

Dzięki za linki. W moim ogrodzie też chciałbym mieć taki zegar.
Zielonym do góry!
Awatar użytkownika
Papcio
Weterani
 
Posty: 699
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 11:07 am

Poprzednia

Wróć do Ogrodowe aranżacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron