propozycja nowego działu

Wszystko co dotyczy forum od strony technicznej (usmieszki, avatarki, zdjęcia itp)

propozycja nowego działu

Postautor: lucysia » ndz sty 28, 2007 11:12 am

Mam propozycję.Są przepisy kulinarne,ale jest jeszcze jedna korzyść z naszych roślinek-przepisy kosmetyczne i zdrowotne.Czyli kosmetyka i leczenie naturalne.Co ty na to Werter.Proponuję pod kulinarnymi.
Awatar użytkownika
lucysia
Weterani
 
Posty: 3741
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:38 pm

Postautor: Emmi » ndz sty 28, 2007 11:38 am

Lucysia:)
To może załóż topik w kulinarnych o kosmetyce i leczeniu naturalnym?

Dodane po 4 minutach:

Werter//:)
Jak obiecałam próbowałam z tym albumem i zdjęciami, ale jakoś marnie to idzie. W galerii prywatne, czy osobiste - otwiera się już, bo wcześnej nie chciało, ale jesteś tylko TY, Tak pomyslałam, że może udało by Ci się powklejać dla wszystkich, czyli wchodząc każdy poszukał by swojego nicka, wszedłby i zapisał fotkę, co o tym myslisz?
Awatar użytkownika
Emmi
Weterani
 
Posty: 4627
Rejestracja: sob sty 27, 2007 5:45 pm
Lokalizacja: okolice Warszawy

Postautor: lucysia » ndz sty 28, 2007 11:55 am

Nie ma tego aż tyle żeby topik otwierać.Wystarczy dział.
Awatar użytkownika
lucysia
Weterani
 
Posty: 3741
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:38 pm

Postautor: Emmi » ndz sty 28, 2007 12:09 pm

Lucysia:)
Miałam na myśli pisząc załóż topik, to załóż tu na forum temat w dziale kulinarnym :)

Werter//:) Wchodzę w album i niegdzie nie mam obcji, wklej obrazek, czy stwórz swój album, jedyne miejsce jakie znalazłam, to wchodząc w Twój album, mam dodaj zdjęcie- bodaj że , więc kilkam na to i mam informację ,,Błąd ogólny- nieautoryzowany,,
Awatar użytkownika
Emmi
Weterani
 
Posty: 4627
Rejestracja: sob sty 27, 2007 5:45 pm
Lokalizacja: okolice Warszawy

Postautor: Andrzej » ndz sty 28, 2007 12:20 pm

Emmi pisze:Lucysia:)
To może załóż topik w kulinarnych o kosmetyce i leczeniu naturalnym?

Dodane po 4 minutach:

Werter//:)
Jak obiecałam próbowałam z tym albumem i zdjęciami, ale jakoś marnie to idzie. W galerii prywatne, czy osobiste - otwiera się już, bo wcześnej nie chciało, ale jesteś tylko TY, Tak pomyslałam, że może udało by Ci się powklejać dla wszystkich, czyli wchodząc każdy poszukał by swojego nicka, wszedłby i zapisał fotkę, co o tym myslisz?

Popracuje nad tym Lucysiu
Andrzej
Administrator
 
Posty: 2088
Rejestracja: pt sty 26, 2007 9:01 am

Postautor: lucysia » ndz sty 28, 2007 4:32 pm

Ok Emmi,żle zrozumiałam.
Awatar użytkownika
lucysia
Weterani
 
Posty: 3741
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:38 pm

Postautor: Emmi » pn sty 29, 2007 12:35 pm

Czy można jeszcze stworzyć jeden dział na temat aranżacji ogrodu?
Tytuł to tylko taka moja sugestia, a chodzi mi dokładnie o dział, gdzie można by radzić się pod kątem wystroju: murków kamiennych i kamiennych ozdób, oranżerii wszelkiej maści, rodzaju podjazdu i alejek itd. I od razu można by w postach zdjęcia dołączać, aby było wszystko razem. Bo na przykład na poczcie te wszystkie zdjęcia mi się zlewają .
Awatar użytkownika
Emmi
Weterani
 
Posty: 4627
Rejestracja: sob sty 27, 2007 5:45 pm
Lokalizacja: okolice Warszawy

Postautor: Andrzej » pn sty 29, 2007 12:50 pm

Świetny pomysł Emmi :D
Pozdrawiam - Andrzej
Andrzej
Administrator
 
Posty: 2088
Rejestracja: pt sty 26, 2007 9:01 am

Postautor: Emmi » pn sty 29, 2007 1:09 pm

Bardzo dziękuję, w tym dziale to ja chyba zamieszkam :lol:
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Emmi
Weterani
 
Posty: 4627
Rejestracja: sob sty 27, 2007 5:45 pm
Lokalizacja: okolice Warszawy

Postautor: Onaela » pn sty 29, 2007 11:46 pm

to ja może zaproponuję dział"Rady i sekrety doświadczonych ogrodników"

Pozdrawiam\Ela
Onaela
Weterani
 
Posty: 3761
Rejestracja: pn cze 14, 2010 12:02 pm

Postautor: koliberek » wt sty 30, 2007 6:14 am

To ja proponuje dział Kalendarze Ogrodnicze :)
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Postautor: Anamaria » wt sty 30, 2007 8:27 am

To ja może zaproponuję dział humoru i rozrywki. Tyle różnych śmiesznych rzeczy opowiadaliśmy sobie na tlenie :lol:
Nasze dzieci też są skarbnicą różnych zabawnych powiedzonek i przekręconych słów. Co Wy na to? No i trzeba zrobić miejsce dla naszych wirtualnych imprez...

Na początek mam obrazek pt. Złośliwy pingwin:

Obrazek
Awatar użytkownika
Anamaria
Weterani
 
Posty: 3178
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 2:36 pm

Postautor: Andrzej » wt sty 30, 2007 9:23 am

Hahaha... :lol: :lol: :lol:
Anamario ten pingiwn jest SUPER !!!

Nowy Dział zaraz powstanie :D
Pozdrawiam - Andrzej
Andrzej
Administrator
 
Posty: 2088
Rejestracja: pt sty 26, 2007 9:01 am

Postautor: Baś_22 » wt sty 30, 2007 9:36 am

Anamaria - popieram założenie działu humoru i rozrywek! "Złośliwy pingwin" rozbawił mnie do łez :D

Dodane po 11 minutach:

Ja chciałabym zaproponować dział "Jaka to nazwa". Z dotychczasowych doświadczeń, także własnych :) wiem jakie to ważne aby znać nazwę kwiatka lub innej roślinki, którą się hoduje :) Nie ukrywam, że mam właśnie już przygotowane takie pytanie :D
Awatar użytkownika
Baś_22
Weterani
 
Posty: 8995
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:35 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Onaela » wt sty 30, 2007 10:07 am

Pingwin jest :D .Jestem za!!!
Onaela
Weterani
 
Posty: 3761
Rejestracja: pn cze 14, 2010 12:02 pm

Postautor: wac » wt sty 30, 2007 3:27 pm

wac proponuje dział dla początkujacych, chodzi o porady zwiazane z opanowaniem nawigacji na forum.
Awatar użytkownika
wac
Weterani
 
Posty: 2058
Rejestracja: wt sty 30, 2007 11:56 am

Postautor: Baś_22 » wt sty 30, 2007 6:00 pm

Ponawiam propozycję utworzenia działu "Jaka to nazwa", którą złożyłam na 1-ej stronie. Czy administrator może się odnieść do tej propozycji?
Awatar użytkownika
Baś_22
Weterani
 
Posty: 8995
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:35 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Andrzej » śr sty 31, 2007 7:45 am

Onaela pisze:to ja może zaproponuję dział "Rady i sekrety doświadczonych ogrodników"
Onaelu, rady, porady i sekrety tajników uprawy poszczególnych roślin udzielone przez bardziej doświadczonych w ich uprawie Forumowiczów, będą się pojawiać (oby jak najczęściej) w odpowiedzi na Nasze pytania jakie zadamy w poszczególnych Tematach ("Drzewa i krzewy owocowe", "Kwiaty w ogrodzie", "Kwiaty domowe", "Warzywa").
Wrzucenie wszystkich porad do jednego "worka" spowoduje, że trudno będzie znaleźć poradę dotyczącą konkretnej rośliny.


Baś_22 pisze:Ja chciałabym zaproponować dział "Jaka to nazwa". Z dotychczasowych doświadczeń, także własnych :) wiem jakie to ważne aby znać nazwę kwiatka lub innej roślinki, którą się hoduje :) Nie ukrywam, że mam właśnie już przygotowane takie pytanie :D
Baś_22 pisze:Ponawiam propozycję utworzenia działu "Jaka to nazwa", którą złożyłam na 1-ej stronie. Czy administrator może się odnieść do tej propozycji?
Gorąco przepraszam za zwłokę w odpowiedzi :oops:
Basiu, dla Ciebie mam w zasadzie taką samą odpowiedź jak powyżej dla Onaeli. Sądzę, że rozsądniejszym będzie umieszczać pytania w Tematach dotyczących konkretnej grupy roślin niż tworzyć nowy Dział (lub Temat) gdzie obok siebie będą pytania dotyczące odmian drzew owocowych i np. kwiatów na skalniaki.

Przyznaję, że Twój pomysł bardzo mi się spodobał :D i dlatego wczoraj powstał Temat - "Zagadki"
Pozdrawiam - Andrzej
Andrzej
Administrator
 
Posty: 2088
Rejestracja: pt sty 26, 2007 9:01 am

Postautor: Onaela » śr sty 31, 2007 11:14 am

Moze masz rację Andrzeju,ale ja miałam na myśli porady raczej na wesoło(pamiętasz jak zaśmiewaliśmy się z rad Mikrosa n.t.mikstury z rogów krów wielokrotnie wycielonych :lol: ),które przeplatałyby się z poważnymi radami.....Zwłaszcza,że wiele z naszych ogrodowych doświadczeń można zastosować dla wszystkich,bądż wiekszości roślin,np.przepis na gnojówkę z pokrzyw :wink:
Onaela
Weterani
 
Posty: 3761
Rejestracja: pn cze 14, 2010 12:02 pm

Postautor: Andrzej » śr sty 31, 2007 11:25 am

Boję się Onaelu zrobić zbyt wiele tematów, bo... pogubimy się w ich mnogości.
Mikstura z rogów krów wielokrotnie wycielonych zdecydowanie nadaję się do "Humoru" :D, a przepis na gnojówkę z pokrzyw - do "Nawozy naturalne".
Pozdrawiam - Andrzej
Andrzej
Administrator
 
Posty: 2088
Rejestracja: pt sty 26, 2007 9:01 am

Postautor: Baś_22 » śr sty 31, 2007 11:38 am

Basiu, dla Ciebie mam w zasadzie taką samą odpowiedź jak powyżej dla Onaeli. Sądzę, że rozsądniejszym będzie umieszczać pytania w Tematach dotyczących konkretnej grupy roślin niż tworzyć nowy Dział (lub Temat) gdzie obok siebie będą pytania dotyczące odmian drzew owocowych i np. kwiatów na skalniaki.

Przyznaję, że Twój pomysł bardzo mi się spodobał :D i dlatego wczoraj powstał Temat - "Zagadki"[/quote]

Andrzej, dziękuję za dział "Zagadki" i oczywiście masz rację, aby pytania umieszczać w konkretnych grupach roślin :)
Awatar użytkownika
Baś_22
Weterani
 
Posty: 8995
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:35 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Onaela » śr sty 31, 2007 12:12 pm

OK Szefie-przekonałeś mnie :scratch:
Onaela
Weterani
 
Posty: 3761
Rejestracja: pn cze 14, 2010 12:02 pm

Postautor: Sz_elka » śr sty 31, 2007 10:26 pm

Proponuję podtemat w temacie Choroby roślin: Sprzymierzeńcy roślin
Oczywiście chodziło mi o dodanie podtematu w temacie :
Zdrowie naszych roślin ! :oops:
.....
Pamiętacie, kiedyś na forum przewinął się taki temat:
.......Biedronki-kontra mszyce! .........
I wołanie o pomoc:
"Na wstępie zaznaczam,że nie jest to żart!
Pytam poważnie!
Czy można gdzieś kupić biedronki?
Mam masę mszyc w ogródku i chętnie sprowadziłabym na działkę większą ilość biedronek; czy istnieje jakaś forma sprzedaży?
Czy jakaś firma się tym trudni ?
Proszę o szybką odpowiedź!".....
.....
Próbuję przypomnieć sobie KTO to napisał ,ale jak na razie nie znalazłam nadawcy tego apelu!!!
Mam zapisane,że użyłam tego apelu jako treści przesłanej mailem do tajp@vp.pl (??? nie mam pojęcia, skąd wzięłam ten adres :o), pod którym się podpisałam, ale nie uzyskałam odpowiedzi i mam tylko zapis tej wysyłki z dnia 03.06.2006 !
.....
Czy.... KTOKOLWIEK WIDZIAŁ .......KTOKOLWIEK WIE ???!!!:D ........
Elka
Awatar użytkownika
Sz_elka
Weterani
 
Posty: 5359
Rejestracja: sob sty 27, 2007 8:42 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: wac » czw lut 01, 2007 12:41 pm

Pytanie do Andrzeja - co myślisz o dodaniu nowego tematu o: "oczka wodne" pozdrawiam wac z herb.....
Awatar użytkownika
wac
Weterani
 
Posty: 2058
Rejestracja: wt sty 30, 2007 11:56 am

Postautor: Andrzej » czw lut 01, 2007 12:49 pm

Świetny pomysł Wac !
Jak widać, zupełnie zapomniałem o roślinach wodnych :oops: , zresztą nie tylko o roślinach, wszak oczka wodne to temat "rzeka" :D
Zaraz dodam
Pozdrawiam - Andrzej
Andrzej
Administrator
 
Posty: 2088
Rejestracja: pt sty 26, 2007 9:01 am

Postautor: wac » czw lut 01, 2007 1:29 pm

Dzięki Andrzej za szybką reakcję.
Awatar użytkownika
wac
Weterani
 
Posty: 2058
Rejestracja: wt sty 30, 2007 11:56 am

Postautor: Baś_22 » czw lut 01, 2007 2:56 pm

Andrzej, a czy możemy dodać temat "Ogrody skalne"?
Co o tym myślisz?
Pozdrawiam, Basia
Awatar użytkownika
Baś_22
Weterani
 
Posty: 8995
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:35 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: wac » czw lut 01, 2007 3:11 pm

Andzrzej - czy dział "Kulinaria" zostaje jako wymiana doświadczeń naszych Pań, czy też w połączeniu z np. "Grilowanie i czas wolny" lub osobno?
Awatar użytkownika
wac
Weterani
 
Posty: 2058
Rejestracja: wt sty 30, 2007 11:56 am

Postautor: Anamaria » sob lut 03, 2007 12:45 pm

Andrzej, na gwałt potrzebny dział z muzyką, taka Grająca Szafa, do której moglibyśmy wrzucać nasze ulubione melodie!

Obrazek

Kochani, co Wy na to?
Awatar użytkownika
Anamaria
Weterani
 
Posty: 3178
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 2:36 pm

Postautor: Andrzej » sob lut 03, 2007 4:18 pm

Pracuję nad muzyką która będzie w tle tego Forum :)
Jest to możliwe, ale najpierw muszę znaleźć darmowy serwer np. http://www.tripod.lycos.co.uk/signup/ , założyć konto, wprowadzić do ustawień naszego Forum odpowiedni skrypt np. <a href="ścieżka do strony z muzyką" target="muzyka">Włącz podkład muzyczny</A> potem ścieżkę do muzyki itd. itd.
Pobawię się tym wieczorem.
Pozdrawiam - Andrzej
Andrzej
Administrator
 
Posty: 2088
Rejestracja: pt sty 26, 2007 9:01 am

Postautor: Onaela » sob lut 03, 2007 10:18 pm

Andrzeju,chyba zle zrozumiałeś intencje Anamarii?Pomysł z podkładem muzycznym jest świetny,ale Jej chodziło chyba o temat,w którym moglibyśmy umieszczać linki do fajnej muzyki,np taki:
http://www.youtube.com/watch?v=cp3TTDKAaEw

Pozdrawiam


Ps.W tym teledysku jest też motyw ogrodniczy :wink:
Onaela
Weterani
 
Posty: 3761
Rejestracja: pn cze 14, 2010 12:02 pm

Postautor: Andrzej » sob lut 03, 2007 10:47 pm

Uffff........
To całe szczęście, bo włączając muzykę płynącą w tle obawiałem się znacznego spowolnienia działania Ekotopiku. Ponadto, po 30min. słuchania jednej melodi każdy wyglądałby mniej więcej tak: :drunken:

Proponuję zamieścić temat "Muzyka" na forum "Ciekawe strony www" w kategorii "Różne".

Dlaczego jestem przeciwny tworzeniu nowych Forów?
Bo nasza stronka i tak zawiera już ich wiele (już trzeba ją przewijać, bo nie mieści się na ekranie).
Dodanie kolejnych spowoduje, że trzeba ją będzie długo przewijać, by znaleźć to czego szukamy.
Ale... przecież nie jestem nieomylny :lol: a na Ekotopiku mamy demokrację, więc jeśli zechcecie to natychmiast powstanie nowe Forum na którym można będzie wpisywać różne Tematy o muzyce.
Pozdrawiam - Andrzej
Andrzej
Administrator
 
Posty: 2088
Rejestracja: pt sty 26, 2007 9:01 am

Następna

Wróć do Komunikaty, instrukcje, poradniki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość