Poprawa pamięci

Poprawa pamięci

Postautor: amita » pn lis 29, 2010 7:31 pm

Znacie jakieś metody,zioła? W [google] wyskakuje m. in. szałwia,ale ogólnie są tylko gotowe preparaty.Za to przy okazji znalazłam informacje o jakiejś odmianie szałwi,która ma działanie narkotyczne.
Gwiżdżę na wszystko,zadzieram głowę,oglądam drzewa mandarynkowe.A sekret tego jest wciąż ten sam,że ciasny kaftan na sobie mam.
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7634
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm

Postautor: tomicron » pn lis 29, 2010 11:31 pm

[rol] To teraz "palenie zioła" może nabrać zupełnie nowego znaczenia [diabel]
"Z obecnego kryzysu są dwa wyjścia: normalne i cudowne. Normalne to takie, że Matka Boska jak zwykle zrobi cud i nas uratuje - a cudowne, że wszyscy zaczną uczciwie pracować, wypełniać swoje obowiązki itd."
Awatar użytkownika
tomicron
Weterani
 
Posty: 3286
Rejestracja: sob maja 10, 2008 10:30 pm

Postautor: Sz_elka » wt lis 30, 2010 9:49 am

tomicron pisze:[rol] To teraz "palenie zioła" może nabrać zupełnie nowego znaczenia [diabel]


Tomi [skrob] czy Ty czasem nie idziesz w myśleniu za daleko? [diabel]
Elka
Awatar użytkownika
Sz_elka
Weterani
 
Posty: 5359
Rejestracja: sob sty 27, 2007 8:42 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: belva » śr gru 01, 2010 4:20 pm

Klasycznymi ziolami na pamiec sa Ginko i Biloba. Czesto razem podawane w pastylkach Ginko-biloba. ;)
"Wielki sztorm pozostawił na plaży tysiące rozgwiazd. Starzec idący brzegiem morza brał rozgwiazdy do ręki i odnosił do wody. Co ty robisz, starcze? Zapytał go przechodzący obok młodzieniec - przecież tych rozgwiazd jest tutaj dziesiątki tysięcy, tak ich wszystkich nie uratujesz! Twoje staranie nie ma sensu.. Tymczasem starzec, wkładając kolejną rozgwiazdę do wody, odpowiedział: dla niej ma sens"
Awatar użytkownika
belva
Weterani
 
Posty: 3182
Rejestracja: pt maja 23, 2008 5:19 am

Postautor: amita » śr gru 01, 2010 8:04 pm

Czyli jednak lepiej coś kupić gotowego? Ale po sesji to se chyba zamówię tę szałwię ;>
Gwiżdżę na wszystko,zadzieram głowę,oglądam drzewa mandarynkowe.A sekret tego jest wciąż ten sam,że ciasny kaftan na sobie mam.
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7634
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm

Postautor: saginata » śr gru 01, 2010 8:24 pm

Ja na poprawê pamiêci radzi³abym chrupanie orzechów,picie kakao-i æwiczenie pamiêci-taka gimnastyka mózgownicy-np.przypominanie sobie ze szczegó³ami co robilismy wczoraj,czy listê nazwisk z dziennika szkolnego itp.
No a tu jest ca³kiem fajnie napisane:
http://kochcik.bloog.pl/id,2400528,title,Co-poprawia-nasza-pamiec,index.html?ticaid=5b57d
saginata
 

Postautor: gruby miś » śr gru 01, 2010 9:03 pm

...i w supeł związał trąbę wspaniałą...


-to dla pamięci!
-o czym?
-no... chciałem...
-co chciałeś?
nie wiem, już zapomniałem!
Awatar użytkownika
gruby miś
Weterani
 
Posty: 1701
Rejestracja: czw sty 15, 2009 12:21 am

Postautor: saginata » śr gru 01, 2010 9:19 pm

[radocha]
saginata
 

Postautor: amita » śr gru 01, 2010 9:41 pm

Cholerka,człowiek walczy ze sklerozą a Ci się nabijają [rol] [lol]
Gwiżdżę na wszystko,zadzieram głowę,oglądam drzewa mandarynkowe.A sekret tego jest wciąż ten sam,że ciasny kaftan na sobie mam.
Awatar użytkownika
amita
Weterani
 
Posty: 7634
Rejestracja: śr lut 28, 2007 7:37 pm

Postautor: Sz_elka » śr gru 01, 2010 9:42 pm

belva pisze:Klasycznymi ziolami na pamiec sa Ginko i Biloba. Czesto razem podawane w pastylkach Ginko-biloba. ;)


Tyle, że farmaceutka mnie wyśmiała - nie zabije ale i nic nie da - suplement diety i tyle! 8)
Elka
Awatar użytkownika
Sz_elka
Weterani
 
Posty: 5359
Rejestracja: sob sty 27, 2007 8:42 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Poprawa pamięci

Postautor: lucysia » wt cze 03, 2014 9:41 am

A ja miłorzęba sobie posadziłam coby nalewkę na pamięć i koncentrację robić.Tylko zanim ja się drzewka małego doczekam to będę wąchała kwiatki od spodu a nie nalewką się raczyła.
https://docs.google.com/presentation/d/ ... p=drivesdk
*******************************************************************************
http://kosmetykinaturalnelucysi.blogspot.com

Obrazek
Awatar użytkownika
lucysia
Weterani
 
Posty: 3741
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:38 pm

Re: Poprawa pamięci

Postautor: zomarel » czw cze 05, 2014 10:29 pm

Lucysiu,należy Ci się [lanie] za takie podejście do tematu.Najpierw wychowasz i wydasz za mąż córki, do tego czasu miłorząb urośnie ,a Ty czekając na wnuki będziesz robiła nalewki [lol] :* .
Awatar użytkownika
zomarel
Weterani
 
Posty: 2650
Rejestracja: wt sty 22, 2008 7:34 pm

Re: Poprawa pamięci

Postautor: Cebulka » pt cze 06, 2014 8:06 am

Eee nie przesadzacie? Chyba nie rosną aż tak wolno... tu na osiedlu jest dom i obok niego miłorząb całkiem juz spory a dom nie wygląda na starożytny [lol]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Re: Poprawa pamięci

Postautor: tereklo » pt cze 06, 2014 8:29 pm

Spoko, miłorząb to mit, chyba, żeby go wpie... jak siano koniom. Najlepiej to ćwiczyć fizycznie pamięć. Obyście nie trafili na panią miłorząb [uszy]
Wiedza jest czymś, co istnieje w umysłach, nie w bazach danych – to relacyjna sieć faktów i umiejętności, wyuczona, praktykowana, z czasem doprowadzana do mistrzostwa.
Obrazek
Awatar użytkownika
tereklo
Administrator
 
Posty: 4422
Rejestracja: sob cze 04, 2011 6:07 am
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka


Wróć do Kosmetyka i Leczenie Naturalne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości